[TVN] MasterChef

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

[TVN] MasterChef

Post autor: adik1148 »

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MASTERCHEF

Post autor: felek »

TAK! Jeszcze wczpraj pisałem, że by było super gdyby program pojawił się w jesiennej ramówce i prosze, stało się!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: MASTERCHEF

Post autor: adik1148 »

Mam nadzieję , że w jury zobaczymy Magdę Gessler :) To program wręcz stworzony dla niej :)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MASTERCHEF

Post autor: felek »

Dokładnie :) Gordon Ramsay prowadzi Koszmary kuchenne, Hell's kitchen i jest zaangażowany właśnie w Masterchefa. Magda Gessler to by był bardzo dobry wybór. Polacy ją uwielbiaja i świetnie się dot ego programu nadaje. PS. To program stworzony idealnie na niedzielne wieczory, tak od 20.00 do 21.00 :)
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: MASTERCHEF

Post autor: alik79 »

Kolejny format sprzątnięty Polsatowi z przed nosa. W Polsacie jest bardzo mało programów rozrywkowych. Może by się obudzili i kupili prawa do Hell's kitchen.

Swoją drogą program będzie nadawany w niedziele o 20:00 zamiast Surowych rodziców
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

alik79 pisze:Kolejny format sprzątnięty Polsatowi z przed nosa
A tak w ogóle - ten program miał być w Polsacie?

Nie mniej - fajnie, że format wreszcie zagościł w Polsce.
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: MASTERCHEF

Post autor: arrow2 »

Mam obawy, że w jury zobaczymy inną panią na G. Bo tvn nie rezygnuje z Kuchennych Rewolucji, a nie podejrzewam, że Gessler pojawi się i tu i tu.
:arrow: dwa
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: MASTERCHEF

Post autor: Amy »

arrow2 pisze:Mam obawy, że w jury zobaczymy inną panią na G. Bo tvn nie rezygnuje z Kuchennych Rewolucji, a nie podejrzewam, że Gessler pojawi się i tu i tu.
Proszę, proszę, proszę, proszę NIE!
Mam nadzieję, że twoje obawy okażą się bezpodstawne. :rydzyk:
This is not the end, this is not the beginning.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: MASTERCHEF

Post autor: matik »

Warto zauważyć że o polskiej wersji programu Pudelek pisał już na początku maja powołując się na gazetę Flesz. I właśnie podobno są rozpatrywane Magda Gessler i Marta Grycan.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: MASTERCHEF

Post autor: Adrian ;P »

TVN powinien dać sezon przerwy Kuchennym rewolucjom na rzecz tego programu. Bardzo się ciesze, że ten show zawitał do Polski :D A skoro Wojewódzki mógł mieć 2 programy na raz, to czemu nie Magda Gessler :P ?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

Gdybym miał obstawiać, to strzelam, że w jury będzie m. in. Pascal Brodnicki.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MASTERCHEF

Post autor: felek »

Adrian ;P pisze:TVN powinien dać sezon przerwy Kuchennym rewolucjom na rzecz tego programu. Bardzo się ciesze, że ten show zawitał do Polski :D A skoro Wojewódzki mógł mieć 2 programy na raz, to czemu nie Magda Gessler :P ?
A po co przerwa? :P Nawet nie wiadomo czy magda gessler będzie w tym programi :P
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

Niewykluczone, że nowy program będzie nadawany w niedziele o 20:00, bowiem, jak informują WM.pl "Surowi rodzice" jesienią będą miały przerwę.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: MASTERCHEF

Post autor: felek »

Niedziela 20.00 to najlepsze pasmo DLA MasterChef. Na 18.00 wrócą 'Ugotowani' i dobrze, bo tam program ten miał dobre wyniki. Milion w Minutę anuluja lub przeniosą na inny dzień, ewentualnie na wiosnę.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: MASTERCHEF

Post autor: Trzeciak »

O ile mi dobrze wiadomo, to prawdopodobnie "Milion w minutę" nie wróci już do TVN-u.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości