Wiosna 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jednak już można stwierdzić, że w tym roku w TVN wiosenna ramówka skończy się szybciej. "Project Runway" z tego co pisali ma mieć tylko 12 odcinków, "X Factor" 13 odcinków (chyba, że na etapie castingów i bootcampu coś się przedłuży, ale odcinków live będzie 6, a nie 7), "Ugotowani" tylko z 12 odcinkami. W czerwcu żadnych premier już więc raczej nie będzie.

A z "Tańcem z gwiazdami" wiosną chyba można się już pożegnać. Za długo panuje cisza, a i miejsca wydaje się brak. W niedzielę o 20:00 pewnie zobaczymy "Runway" i "Samą słodycz" oraz "Na językach" i to będą jedyne większe zmiany w ramówce. W tygodniu jedyną zmianą będzie nowy program w poniedziałki o 22:30. Pozostaną tylko do umieszczenia gdzieś "Surowi rodzice" - obstawiam środę 22:30.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

Przypominam, że "Bitwa o dom" ma ponownie otrzymać nowe pasmo.
Adrian ;P pisze:W tygodniu jedyną zmianą będzie nowy program w poniedziałki o 22:30.
Wiele się mówi, że to będzie "Sablewskiej sposób na modę".
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: po31 »

Na pewno wiosna Tanca z gwiazdami nie zobaczymy mamy juz styczen stacja caly coag dalszy milczy w tej sprawie! A co do niedzielnego pasma i śrdowego to wolałbym, aby Project Runway był w środe o 21.30 natomiast Bitwa o dom w niedziele o 20.00 :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: felek »

W zeszłym roku premierowe odcinki 'Na Wspólnej' TVN nadawał do połowy czerwca.
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Denistvn20 »

taniec z gwiazdami leci w marcu polsacie polsat odebrał tvn ten program ponieważ za długo wzlekał tym programem czytałem w super expresie zresztą na necie też pisze coś mi się wydaje że w tym sezonie tvn straci bardzo sporo widzów np. dwa powody : 1. wawa non stop bo nie wszystkim przypadł do gustu ten serial 2.taniec z gwiazdami w polsacie jeśli poleci w np sobotę x faktor traci widzów według mnie to ten sezon dla tvn będzie wyglądał dość krucho
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

1. Taniec z Gwiazdami nie będzie w soboty, gdyż w te dni będzie The Voice of Poland produkowane przez tą samą firmę.
2. O Tańcu z Gwiazdami dyskutujemy w innym wątku w dziale Telewizja.
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Denistvn20 »

Sorki że z błędami bo muj braciszek mnie poganiał głupio że tvn zrezygnował a polsat się cieszy no trochę tvn mnie zawiudł można powiedzie że polsat wygrał na całej lini a tvn mugł być górą w tym sezonie ale nie będzie

Hej ale the vois of poland leci na dwujce a nie polsacie a pozatym chciałem poinformować tych co pytają się na forum
Ostatnio zmieniony sobota 11 sty 2014, 21:31 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: matik »

I co z tego? Ta sama firma nie może w jednym czasie produkować dwóch programów jednocześnie.
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Denistvn20 »

A to widzisz nie wiedziałem że to ta sama firma bo nie patrze na the voice poland a po zatym dałem przykład na dzień tygodnia
tevon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 12 sty 2014, 03:49

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: tevon »

Jeżeli chodzi o wiosnę to ja najbardziej czekam na Xfactora i Runwaya.

Najmniej interesuje mnie "Sablewskiej sposób na modę", "Surowi Rodzice" i "Sama Słodycz".

Nawiązując jeszcze do TzG.. Cieszę się, że nie będzie emitowany. Nigdy nie lubiłem tego programu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

W zasadzie można to już zaliczyć do wiosennej ramówki. 25 lutego o 23:30, czyli tydzień po zakończeniu serialu "Oblicza prostytucji" pojawi się "Urodzeni w obcym ciele" - 5 odcinkowy dokument z TVN Style.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Od 10 lutego startują nowe odcinki "Szpitala", "Ukrytej prawdy", "Rozmów w toku" i prawdopodobnie "W-11".
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Denistvn20 »

To super już się nie moge doczekać nowych odcinkuw moje ulubioneg serialu szpital
Denistvn20
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 05 wrz 2013, 20:12

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Denistvn20 »

Wiosną wraca na językach trzeci sezon perfekcyjna pani domu chyba 5 sezon bitwa o dom trzeci sezon lekarze 4 sezon (bez Pawła Małaszyńskiego) prawo Agaty 5 sezon i nowy program projekt Runway w miejsce przepiru na życie nowy serial "Sama słodycz" a zapomniałem o czwartej edycji X-Factor z nową jurorką Ewa Farna i jeszcze kuchenne rewolucje
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

"Perfekcyjnej Pani Domu" nie będzie tej wiosny na antenie TVN-u. O tym już pisaliśmy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości