Jesień 2014 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Pewnie nie będzie też zmian w popołudniowym paśmie. W weekend 19/20 lipca w parze z Magdą Mołek DDW poprowadzi Filip Chajzer - może jesienią zajdą zmiany w składzie prowadzących DDTVN? Oby. Nie przepadam za Chajzerem, ale może Agnieszka Szulim zastąpi Pienikowską? Chciałbym, ale wątpię. Kiedyś na konferencję TVN czekałem z ciekawością, a teraz już tylko z nadzieją, ale jesienią tego roku chyba marne są szansę na jakieś pozytywne zaskoczenie, niestety.
popek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 08:51

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: popek »

Według mnie to nie będzie takiej zmiany, ze Szulim zastąpi Pieńkowską, tylko Agnieszka zastąpi Magdę Mołek, bo przecież jest w ciąży. http://www.fakt.pl/magda-molek-jest-w-c ... 129,1.html
afro16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 13:31

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: afro16 »

Szkoda, bo powrót Kryminalnych byłby sukcesem,a i jakby Milionerów wrócili też nie byłoby nudno. Teraz to nie będzie co oglądać poza Masterchefem. Czekam jedynie na spot, bo to teraz najciekawsze w TVN.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: adik1148 »

Szczerze mówiąc zapowiada się nudna jesień z TVN ;/ Top Model i Masterchef - tego jestem ciekaw , a reszta wtórna i niezaskakująca :(
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

W 5 serii Lekarzy obok Borysa Szyca do obsady dołączy także Olga Bołądź. Jak podaje media2.pl serial tak jak w zeszłym sezonie będzie emitowany w niedzielnym, wieczornym paśmie. W takim razie ciekawe co TVN zaproponuje w poniedziałki o 21.30. Wiosną była tam zakończona po pierwszej serii Sama Słodycz, a od września 2012 właśnie o tej porze TVN pokazywał Lekarzy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Wydaje mi się, że może się tam znaleźć "Kto poślubi mojego syna?". Z kolei ciekaw jestem, czy "Lekarze" zostaną w niedziele o 20, czy przesuną ich na 21.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Informacja z paska informacyjnego serwisu TVNFakty.pl: Jesienna konferencja ramówkowa odbędzie się w czwartek 7 sierpnia, a to oznacza, że do redakcji są już rozsyłane zaproszenia na to wydarzenie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: matik »

Jak można było się dziś dowiedzieć, na antenę TVN trafi znany z TTV program Dominika Strzelca "Odlotowy ogród", chociaż na koniec rozmowy Olivier Janiak wspomniał o wiosennej ramówce, ale raczej się pomylił.
Fantvn
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 39
Rejestracja: środa 18 sty 2012, 18:47

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Fantvn »

Ja bym wszystkie programy zostawił. Chciałbym, aby były powtórki: Chwila Prawdy, Taniec Z Gwiazdami, Milionerzy. Również telenowele, które były kiedyś;
bartekwalasek133
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 25 maja 2012, 15:01
Lokalizacja: TVN

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: bartekwalasek133 »

fantvn, raczej nie ma szans, by powtórki programów z lat 2002-2007 leciały w TVN. Praktycznie nie spotkasz tam odcinka programu/serialu z czasów drugiej oprawy (2002-2007)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Fantvn pisze:Ja bym wszystkie programy zostawił. Chciałbym, aby były powtórki: Chwila Prawdy, Taniec Z Gwiazdami, Milionerzy. Również telenowele, które były kiedyś;
Jeśli już to takie powtórki mogłyby się znaleźć w TVN7. Wracając do TVN to już za tydzień konferencja ramówkowa. Chciałbym doczekać się zmian wśród prowadzących DDTVN, a tak poza tym to na nic nie liczę - nie będzie nowego serialu, teleturnieju, będą natomiast programy, które wielu ludziom się już przejadły, idealnym przykładem są Rozmowy w toku. Może mnie jednak za tydzień coś zaskoczy...
MACIEK1995
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 31 lip 2014, 19:03

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: MACIEK1995 »

Moje nadzieje :

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

8:00 - DZIEŃ DOBRY TVN
15:00 - UKRYTA PRAWDA
16:00 - ROZMOWY W TOKU
17:00 - NAUCZYCIELE
18:00 - SZPITAL
19:00 - FAKTY
19:50 - UWAGA
20:05 - NA WSPÓLNEJ
20:40 - W 11 WYDZIAŁ ŚLEDCZY / NOWA PRODUKCJA LUB NAUCZYCIELE

PONIEDZIAŁEK

21:30 - KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA
22:30 - PERFEKCYJNA PANI DOMU

WTOREK

21:30 - PRAWO AGATY
22:30 - KUBA WOJEWÓDZKI

ŚRODA

21:30 - LEKARZE

CZWARTEK

21:30 - KUCHENNE REWOLUCJE

PIĄTEK

20:00 - MAMA KONTRA MAMA

SOBOTA

20:00 - MAM TALENT

NIEDZIELA

18:00 - UGOTOWANI
20:00 - MASTERCHEF
21:00 - TOP MODEL
22:00 - NA JĘZYKACH
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Trzeciak »

lukaszbialas pisze: a tak poza tym to na nic nie liczę - nie będzie nowego serialu, teleturnieju, będą natomiast programy, które wielu ludziom się już przejadły, idealnym przykładem są Rozmowy w toku. Może mnie jednak za tydzień coś zaskoczy...
Co do teleturniejów - od czasu hitowego formatu "The Money Drop" (w oryginale "The Milion Pound Drop" - u nas "Postaw na milion") nie było dotąd żadnego na świecie hitowego formatu z dziedziny quiz-show, czy game-show. Po prostu TVN miał pecha, że ktoś (czyli TVP2) sprzątnął ten format z nosa. Z drugiej strony TVP świetnie specjalizuje się w takich formatach o czym świadczą wierna widownia "Jakiej to melodii?", czy "Familiady", ale to na inny wątek.

A co do "RwT" program z roku na rok jest coraz bardziej bzdurny, i z tym się zgadzam. Ale jest zasada, że dopóki program ma widownię, dopóki przynosi zyski - program nadal jest na antenie.
Oliwier
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sobota 27 lip 2013, 18:37

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: Oliwier »

Czy tylko ja zauważyłem reklamę w stylu "jesienią Ugotowani 4 razy w tygodniu" ? :D Wychodzi na to, że Ugotowani pojawią się w paśmie W11, czyli poniedziałek-czwartek, innej opcji nie ma. Ciekawi mnie jednak to, że nigdzie w internecie nie ma żadnej informacji na ten temat... czyżby ściema? Jeżeli okaże się to prawdą to bardzo się ucieszę, martwi mnie jednak czy nie jest to zbyt "ciężki" program jak na to pasmo... zaczyna nam się robić natłok taki jak w jesienne niedziele czyli Lekarze+Runway+Na językach, Na wspólnej+Ugotowani+Jeszcze coś? Za dużo jak na jeden wieczór, coś trzeba będzie odpuścić.

Jeszcze jedna kwestia, skoro Ugotowani wskoczyliby na 20:45, "Nauczyciele" muszą pojawić się po południu. Czyżby:
15:00 - Ukryta Prawda
16:00 - Rozmowy w toku
17:00 - Nauczyciele
18:00 - Szpital
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2014 w TVN

Post autor: matik »

Oliwier pisze:Czy tylko ja zauważyłem reklamę w stylu "jesienią Ugotowani 4 razy w tygodniu" ? :D [...] Ciekawi mnie jednak to, że nigdzie w internecie nie ma żadnej informacji na ten temat...
Reklama ta emitowana jest od dzisiejszego poranka, informacja ta znajduje się od kilkunastu minut na tvnfakty.pl.
Oliwier pisze:martwi mnie jednak czy nie jest to zbyt "ciężki" program jak na to pasmo...
To raczej najlepszy z możliwych programów z obecnej ramówki TVN dp wyemitowania w tym paśmie, bo "Szkoła" w prime-time to jednak byłyby kpiny z widzów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości