[TVN] Hipnoza

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kacper3100
Początkujący
Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 15 lip 2012, 14:06

Re: Hipnoza

Post autor: Kacper3100 »

Nie mogę zedytować poprzedniego postu, dlatego napiszę post pod postem.

Większość widzów przełączyła kanał po pierwszej przerwie reklamowej Hipnozy, potem już udziały wynosiły około 8% (źródło: businessinsider.com).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Hipnoza

Post autor: Trzeciak »

Maciek_POZ pisze: poniedziałek 05 mar 2018, 09:49Czy było to lepsze od Mam Talent, które było nadawane wcześniej w tym paśmie? - śmiem mocno wątpić.
Podejrzewam, że sporo osób chcąc oglądać telewizję w sobotni wieczór po prostu wybierze TVP2 i "Kocham Cię, Polsko" - badania telemetryczne pewnie tą tendencję odzwierciedlą. Sorry, ale TVN zaliczył mówiąc po młodzieżowemu epic fail...
Już mówiłem o tym gdzie indziej, że taki format hitem mógłby być zanim "Mam Talent!" wszedł na antenę TVN-u, a nie w dzisiejszych czasach w dekadę po debiucie programu w Polsce.
A telemetria tą tendencję odwierciedla. Dwójka jest pewnym liderem pasma w obu grupach (4+ i 16-49), a "Hipnoza" TVN-u straciła już ponad połowę widowni, i to na dwa tygodnie przed końcem sezonu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości