[TVN] Rozmowy w toku

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

[TVN] Rozmowy w toku

Post autor: marcin_k »

Uwazam ze ten program powinien przejsc jakas metamorfoze tzn. zmienic wyglad studia, zmienic oprawe graficzna jak i muzyczna programu bo ta jest lekko usypiajaca poprzednia muzyka z tego programu mi sie podobala a teraz to takie jest wszystko senne i nie do zycia. A co wy otym sadzicie??
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Poprzednia oprawa byÂła od marca 2001 do sierpnia 2003 juÂż mi siĂŞ znudziÂła, natomiaat ta jest bardzo ÂżywioÂłowa i estetyczna!!!





PS> Ma ktoÂś moÂże zdjĂŞcia z pierwszym studiem RWT????
Żartowałem.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

mi tez obecna oprawa graficzna jak i studio bardzo si podobaja, jednak jak bnylem na nagraniu ogniwa to moge wam zdradzic ze w ktoryms ze studiow krakowskiego osroka trawly jakies prace remontowe, moze to byc studio rozmow w toku, ale niegwarntuje, wszystko bulo osnute kurzem...ale niewiem dokladnie o ktore studio chodzi..
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

obecna grafika i muzyka jest bardzo fajna - co ciekawe firma ktora robila oprawe wczesniej zrobila nowy design calego tvnu a teraz przygotowuje nowa oprawe faktow.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no to mozemy byc pewni ze oprawa bedzie swietna, nie moge sie doczekac az ja zobacze, od 1 wrzesnia fakty maja byc nagrywane w nowym studiu?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Fakty nie sÂą nagrywane tylko emitowane (chyba) bo sa na zywo, a nowe studio bedzie dopiero do poniedziaÂłku 6 wrzeÂśnia
Żartowałem.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ale nie ulega watpliwosci ze program jest rownoczesnie z emisja nagrywany wiec moje stwierdeznia chyba nie jest do konca bledne
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

jestem pewien, ¿e redakcja Faktów Ìwiczy ju¿ wydania swojego rogramu na sucho w nowym studiu. Wszak wszytko musi byÌ dopiêtê na ostatni guzik. Przejœcie ze skansenu technicznego do super nowoczesnego studia nie jest takie proste. Lata pró¿nowania w tym paskudnym, niebieskim studiu zrobi³ swoje :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

nie jest takie paskudne, mi sie calkiem podoba to studio, zgodze sie jednak ze troche sie znudzilo i opatzrylo podczas codziennych wydan, a redakcja napewno cwiczy, moze nawet nie na sucho...kto wie jakie oni tam maja metody
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

doktorfaustus1 pisze:jestem pewien, ¿e redakcja Faktów Ìwiczy ju¿ wydania swojego rogramu na sucho w nowym studiu. Wszak wszytko musi byÌ dopiêtê na ostatni guzik. Przejœcie ze skansenu technicznego do super nowoczesnego studia nie jest takie proste. Lata pró¿nowania w tym paskudnym, niebieskim studiu zrobi³ swoje :twisted:
Co zrobiÂły? Poza tym, jeszcze okaze sie, Âże to sudio bedzie gorsze, bo choc nowoczesne, to wiadomo - technika czĂŞsto zawodzi :twisted:
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Filip pisze:Co zrobiÂły? Poza tym, jeszcze okaze sie, Âże to sudio bedzie gorsze, bo choc nowoczesne, to wiadomo - technika czĂŞsto zawodzi :twisted:
Dlaczego jesteÂś tak pesymistyczny, Filipie? PrzecieÂż dotÂąd TVN byÂł mistrzem, w technice! No i chyba bĂŞdzie... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Curzon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wtorek 17 sie 2004, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Curzon »

A mi sie obecna muzyka w ogole nie podoba w RwT... o ile animacje sa fajne to muzyka jest skopana na MAXIORA. Poprzedni motyw muzyczny byl o NIEBO lepszy :twisted: :twisted: W ogole to RwT to juz sie nudne zrobily... powinni zrobic jakis nowy program podobnego typu albo dac jakis fajny serial.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

maciejek pisze:
Filip pisze:Co zrobiÂły? Poza tym, jeszcze okaze sie, Âże to sudio bedzie gorsze, bo choc nowoczesne, to wiadomo - technika czĂŞsto zawodzi :twisted:
Dlaczego jesteÂś tak pesymistyczny, Filipie? PrzecieÂż dotÂąd TVN byÂł mistrzem, w technice! No i chyba bĂŞdzie... :roll:
Wcale nie jestem "pesymistyczny", ja w kaÂżdym (prawie) calu jestem optymistÂą maciejku! A to byÂł mĂłj taki odskok od rzeczywistoÂści, bo wszystko trzeba brac pod uwagĂŞ.
Pozdrawiam, Filip
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Taki "skok w bok"...? :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Agatka77
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 04 lut 2005, 17:15

Rozmowy w toku

Post autor: Agatka77 »

czesc,
mam pilne pytanie i prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
ogladalam wczoraj (3.02.05)"Rozmowy w toku" i byÂła to rozmowa z mezczyznami wychowujacymi samotnie dzieci, strasznie chciaÂłabym sie skontaktowac z jednym z tych panow!!!!!!!!!!!! prosze o mozliwosc kontaktu, jak to zrobic???
nie moge znalezc na stronie adresu do pani Drzyzgi;(((((((((( a naprawde jest to dla mnie sprawa najwyzszej wagi!
wszystkim, ktorzy moga mi pomoc z gory dziekuje.
Agata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość