Zmiany ramówkowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: shortise »

A nie Aleksander? :>
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Tak. Literówka. Przemysław Przybylski to rzecznik Lotniska Chopina w Warszawie.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Według paska TVN24 dziś o 20:00 specjalne, dłuższe wydanie programu "Piaskiem po oczach" gdzie gośćmi będą Elżbieta Jakubiak, Sławomir Rybicki a o 20:30 w tym samym programie mają gościć Roman Kurkiewicz i Jan Wróbel. O 21:00 godzinne wydanie magazynu "Polska i Świat".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Ciekawe, kto poprowadzi - zważywszy, że Zdanowicz prowadziła dziś FPP. ps. Apropos dzisiejszego wyjątkowego dnia, czy pasmo po 13 w DNŻ miało swojego gospodarza?:-)
To tylko moje skromne zdanie
spike
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2015, 18:29

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: spike »

Pasmo po 13 miało swojego gospodarza
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Czy Ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytanie kto prowadził DNŻ po 13 w piątek? Z góry dziękuję...
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Krzysztof Górlicki.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Camilo »

Od 11.00 w TVN24 BiŚ trwa program specjalny "Putin do narodu" opatrzony genialnymi komentarzami Marka Ostrowskiego i Kazimierza Wóycickiego. Prowadzi Patrycja Drozd. W związku z tym anulowano m.in. drugą godzinę "Otwarcia dnia" oraz "Świat w południe".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Ja może sprostuję - od 10 w ramach Otwarcia dnia prowadził Łukasz Kijek a po 12:30 program przejął Mateusz Walczak. Od ok. 14:00 jest Patrycja Drozd a teraz Patrycjusz Wyżga.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

1 maja nie będzie w TVN24 'Piaskiem po oczach", zgodnie ze świąteczną ramówką, "Czarno na białym extra" o 20. 00 - podobnie jak w sobotę, a Teleserwis o 21. 00. O ile jeszcze nic się nie zmieni.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Zgodnie z zapowiedziami, transmisja z wręczenia Nagród Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta dziś o godz. 20.00 w TVN24 i TVN24 BiŚ. Wynika z tego, że nie będzie Kropki nad i, ani Czarno na Białym o 20. 30.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Wszyscy wiedzą co się wczoraj wydarzyło, ale nie sądzę, aby nadawanie przez cały wieczór "Lekcji Bartoszewskiego" bez żadnych serwisów informacyjnych miało sens. Widz spragniony informacji po prostu zmieni kanał.

Edycja: Mała poprawka, serwisy są jednak o wpół do pełnej godziny. Zmyliło mnie to, że zamiast Szkła Kontaktowego i Dnia po dniu również ma być Lekcja Bartoszewskiego.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: tracer2013 »

matik pisze:Wszyscy wiedzą co się wczoraj wydarzyło, ale nie sądzę, aby nadawanie przez cały wieczór "Lekcji Bartoszewskiego" bez żadnych serwisów informacyjnych miało sens. Widz spragniony informacji po prostu zmieni kanał.

Edycja: Mała poprawka, serwisy są jednak o wpół do pełnej godziny. Zmyliło mnie to, że zamiast Szkła Kontaktowego i Dnia po dniu również ma być Lekcja Bartoszewskiego.
Wczoraj na stronie Szkła Kontaktowego na Facebooku było napisane , że będzie Szkło i prowadzą je Wojciech Zimiński i Jerzy Iwaszkiewicz. Na pasku też szła przez kilka godzin zapowiedź Szkła Kontaktowego.

Dzisiaj na pasku też jest napisane , że Szkło Kontaktowe ma być . A jestem ciekaw jak będzie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Szkło wczoraj było, za to zamiast "Teleserwisu" i "Prosto z Polski" wyemitowano film dokumentalny.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

W najbliższą niedzielę w TVN24 i TVN Meteo Active relacja z biegu Wings for Life, jednak TVN24 nie zaktualizowało ramówki na ten dzień - z zapowiedzi wiem tyle, że tego dnia "Ciąg dalszy nastąpi(ł)" nadany zostanie o 17:00. Nie wiem jak z innymi programami, ale przypomnę, że rok temu ze względu na to wydarzenie "Kawa na ławę" była już o 10:00 a "Loża prasowa" o 11:00.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości