Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Greg Haus »

Camilo pisze: Nie mniej jednak bez urazy, ale taki trochę program emeryci emerytom. Włączyłem na moment i przełączyłem.
Oczywiście, że tak. Pokazała to publiczność, która była zgromadzona w studio na 10 lecie programu. Ale inicjatywa fajna mimo wszystko :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Zdarzają się dobre wydania i zwłaszcza w dni gorące politycznie lubię czasami spojrzeć na ten program, ale jak z Miecugowem są Daukszewicz, Przybylik albo Jachimek to czasami aż się nie da wyrobić.

Co do kosztów, o które pytał @michal_borkowski, parę dobrych lat temu współpracując z pewną gminą na Pomorzu, ściągałem ekipę TVN Meteo, by przez cały dzień robili prognozy dla siebie i dla TVN24 - kupiłby za to dziś przyzwoity, używany samochód średniej klasy.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Pisząc o Marku Przybyliku, mialeś na myśli odpowiedzialność za całokształt , a nie za program w Wałbrzychu? Takich delegacji aż tak dużo nie ma, żeby myślał o profitach, podejmując się tej pracy.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Odpowiedzialność komentatorów w "Szkle" jest zawsze taka sama, czyli znikoma, ale goszcząc gdzieś "na zaproszenie" z całą pewnością są podejmowani godnie - najlepiej jak dana gmina potrafi, zresztą sami często domagają się tego przy negocjacjach.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: lukaszbialas »

Nie oglądam Szkła kontaktowego prawie wcale, a jeśli już to w niedziele i mam pytanie, czy Grzegorz Markowski prowadzi jeszcze Szkło? bo dawno już go nie widziałem.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Prowadzi. W ubiegłym tygodniu był zdaje się także w sobotę.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Grzesiek Markowski jest średnio co 2 tygodnie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Paweł Kukiz złożył przeciwko Tomaszowi Sianeckiemu pozew w trybie wyborczym - informuje tygodnik "Do Rzeczy".

Kukiz chce, by Sianecki przeprosił go na antenie TVN24 i na stronie internetowej programu "Szkło kontaktowe" poprzez publikację banera z treścią przeprosin. Chodzi o informację, że ze względu na chorobę ojca muzyk wycofuje się z udziału w wyborach. Jak podaje "Do Rzeczy", pełnomocnik Kukiza w pozwie pisze, że stwierdzenie to jest nieprawdziwe i miało na celu zdyskredytowanie kandydata w opinii wyborców. Prawnik podkreślił, że informacja podana przez Sianeckiego może skutkować gorszym wynikiem wyborczym Kukiza.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:
Paweł Kukiz złożył przeciwko Tomaszowi Sianeckiemu pozew w trybie wyborczym - informuje tygodnik "Do Rzeczy".

Kukiz chce, by Sianecki przeprosił go na antenie TVN24 i na stronie internetowej programu "Szkło kontaktowe" poprzez publikację banera z treścią przeprosin. Chodzi o informację, że ze względu na chorobę ojca muzyk wycofuje się z udziału w wyborach. Jak podaje "Do Rzeczy", pełnomocnik Kukiza w pozwie pisze, że stwierdzenie to jest nieprawdziwe i miało na celu zdyskredytowanie kandydata w opinii wyborców. Prawnik podkreślił, że informacja podana przez Sianeckiego może skutkować gorszym wynikiem wyborczym Kukiza.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Przeczytałem przed chwilą w internecie , że Tomasz Sianecki będzie dzisiaj wyjątkowo w Szkle Kontaktowym. To znaczy będzie prowadził Grzegorz Miecugow i Tomasz Jachimek , ale będzie też Tomasz Sianecki
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Camilo pisze:
Paweł Kukiz złożył przeciwko Tomaszowi Sianeckiemu pozew w trybie wyborczym - informuje tygodnik "Do Rzeczy".

Kukiz chce, by Sianecki przeprosił go na antenie TVN24 i na stronie internetowej programu "Szkło kontaktowe" poprzez publikację banera z treścią przeprosin. Chodzi o informację, że ze względu na chorobę ojca muzyk wycofuje się z udziału w wyborach. Jak podaje "Do Rzeczy", pełnomocnik Kukiza w pozwie pisze, że stwierdzenie to jest nieprawdziwe i miało na celu zdyskredytowanie kandydata w opinii wyborców. Prawnik podkreślił, że informacja podana przez Sianeckiego może skutkować gorszym wynikiem wyborczym Kukiza.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Przyznam, że oglądałem to wydanie "Szkła Kontaktowego" i Tomasz Sianecki wspominał o kampanii wyborczej, a nie udziale w wyborach. Takie samo oświadczenie pojawiło się na Facebooku, więc pozew ten nie jest do końca zasadny.
manyaky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 26 lip 2012, 15:39

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: manyaky »

Czy ma ktoś/może udostępnić dzisiejsze nagranie Szkła od połowy? Mogę nawet wynagrodzić za fatygę! :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Odnoszę ostatnio wrażenie, że Sianecki zradykalizował się. Najpierw po I turze wygłosił mocne oświadczenie, w którym uznał Kukiza za polityka, a zatem już część systemu, a wczoraj prosił o wyłączenie telefonu od widza, który pytał o incydent związany z Tomaszem Lisem. Redaktor odparł, że w "Szkle" o tym powiedzieli, ale na pytanie, czemu ani słowem nie wspomnieli o tym w ciągu dnia już nie odpowiedział, stwierdził tylko, że ta rozmowa do niczego nie prowadzi. Innej kobiecie, która powiedziała, że przeczytała książkę "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" i prześledziła temat na portalach internetowych odparł, by wyszła na dwór i zobaczyła jak przyroda budzi się do życia. Widać było po Zimińskim, że sam był zaskoczony postawą kolegi.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Jutro, w sobotę nie ma Szkła Kontaktowego. A w niedzielę to wiadomo , że nie ma ,bo będzie Wieczór Wyborczy
MaC_93n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: MaC_93n »

Dziś Szkło kontaktowe przerwano po 9 minutach ze względu na przemówienie Andrzeja Dudy, które miało miejsce około 10 minut później. Ostatecznie po nim do Szkła już nie wrócono, lecz nadano specjalne wydanie Dzień po dniu.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Zauważyliście , że Jerzy Iwaszkiewicz od początku maja zaczął pojawiać się dość często w Szkle w piątki ?

Według mnie to bardzo dobra decyzja. Lubię słuchać , jak Pan Jerzy Iwaszkiewicz opowiada historię z swojego życia :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości