Ciąg dalszy nastąpił

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

shortise pisze:Tydzień temu Tomasz Sianecki zapowiadał, że program powróci nie za tydzień, tylko za miesiąc. :)
To program będzie dopiero w wrześniu :(

Według mnie ta przerwa jest bezsensu i kłóci się ona z tytułem programu,bo przecież program się nazywa Ciąg Dalszy Nastąpił, więc wydarzenia w nim muszą być przedstawiane w jednym ciągu. Kiedyś , jak dobrze pamiętam to chyba kilka razy , jak nie było Tomasza Sianeckiego , to ten program prowadził Wojciech Zimiński.

Szkoda , że na ten program będzie trzeba czekać aż miesiąc :(
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Meteor »

Szczególnie, że 10 lat temu też trwała kampania przed wyborami parlamentarnymi i fajnie byłoby ją zestawić z obecną.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: michal_borkowski »

Może nie ma kto przygotowywać? A nowym osobom trzeba przecież dodatkowo zapłacić...
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Kto wie dokładnie , kiedy na antenę wraca Ciąg Dalszy Nastąpi(ł)- za tydzień w niedzielę , czy dopiero w pierwszą niedzielę września ?
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Jak dobrze usłyszałem przed chwilą , to za tydzień będzie zmiana formuły Ciągu Dalszego
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

tracer2013 pisze:Jak dobrze usłyszałem przed chwilą , to za tydzień będzie zmiana formuły Ciągu Dalszego
Dobrze usłyszałem , że będą zmiany w programie :)

Tomasz Sianecki powiedział na koniec programu , że w programie będą poważne zmiany i dlatego programu w związku z zmianami nie będzie do października.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Ciekawe , kiedy Ciąg Dalszy Nastąpił wraca na antenę , ktoś coś wie na ten temat ? Tomasz Sianecki na początku września mówił , że w programie będą poważne zmiany i dlatego programu nie będzie do października . I ja się zastanawiam, czy ten program wróci w pierwszą niedzielę października tj. 4 października , czy później. I czy ktoś wie , co to są za poważne zmiany , że aż programu w związku z zmianami nie ma aż przez miesiąc ?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: michal_borkowski »

W lewym oknie ramówki TVN24 brak dziś zapowiedzi programu CDN.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVN24 - na Teleman , gdy przejrzy się ramówkę w wszystkie dni , to jest już ramówka na niedzielę 18 października i tam nadal jest brak Ciągu Dalszego . Czy ktoś wie , kiedy ten program wróci na antenę ?

O powrót tego programu pytałem się w smsie w Szkle Kontaktowym , ale nie pokazali mojego smsa :(
Dzisiaj również zapytam się w smsie o powrót tego programu. Mam nadzieję , że pokażą mojego smsa
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Camilo »

Jeżeli programu nie ma od sierpnia i nie figuruje w ramówce przynajmniej do połowy października, to obawiam się, że uratuje go tylko cud. :lol2:

Może zamiast słać SMSy do "Szkła" lepiej napisać e-maila do Sianeckiego?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: michal_borkowski »

Nie każdy zna schemat: Inicjał imienia.nazwisko@tvn.pl?
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:Jeżeli programu nie ma od sierpnia i nie figuruje w ramówce przynajmniej do połowy października, to obawiam się, że uratuje go tylko cud. :lol2:

Może zamiast słać SMSy do "Szkła" lepiej napisać e-maila do Sianeckiego?
Programu nie ma od września. Tomasz Sianecki na początku września zapowiedział poważne zmiany w programie i słyszałem , że program ma wrócić w październiku, ale jak na razie to programu brak.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: michal_borkowski »

To na razie Sianeckiemu zostało Szkło Kontaktowe.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Ja jestem ciekawy , co spowodowało to , że Ciąg Dalszy Nastąpi został zastąpiony #Pamięcią Absolutną . Czyżby Ciąg Dalszy Nastąpi miał małą oglądalność i to przez to ta zmiana ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości