Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: pkp »

tracer2013 pisze:
michal_borkowski pisze:A dziś była niespodzianka na 60. urodziny Grzegorza Miecugowa. I to nie taka mała. Nawet Piotr Jacoń nadawał relację z Gdyni...
Widziałem to. Po relacji Piotra Jaconia z Gdyni połączono się z studiem Dzień Po Dniu, w którym byli Katarzyna Zdanowicz - prowadząca Dzień Po Dniu i wszyscy komentatorzy Szkła Kontaktowego oraz ekipa Szkła Kontaktowego , której na antenie nie widać , ale też ma duży wkład do programu. Mówili tam oni wiersz , później śpiewali sto lat . W tym czasie , kiedy w studiu Dzień Po Dniu mówiono wiersz i śpiewano sto lat , dla Grzegorza Miecugowa , Tomasz Jachiemk , który wczoraj prowadził program poszedł po tort.
A mógłby ktoś podzielić się nagraniem?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

G. Miecugow i A. Andrus śmiali się dziś z Piotra Jaconia, że dziś: "Bez kurtki i nie z Gdynii..."
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Każdy może potraktować tę wiadomość tak jak chce, tak czy inaczej - warto wspomnieć: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ew ... ntaktowego
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Wczoraj miałem 2-sekundowe połączenie z Szkłem Kontaktowym. Jakaś Pani zdążyła powiedzieć ''Dobry Wieczór' Szkło Kontaktowe'' i się rozłączyło coś. A akurat wczoraj była moja ulubiona para. Ale by się Jerzy Iwaszkiewicz ucieszył , gdybym mu powiedział, że jest moim najbardziej ulubionym komentatorem z Szkła Kontaktowego.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Wczoraj mnie się udało dodzwonić do Szkła Kontaktowego:) Był to mój pierwszy telefon do Szkła :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

"Szkło" z tzw. puszki będzie od pojutrza do niedzieli włącznie. Najbliższe wydanie na żywo dopiero w poniedziałek 28 grudnia.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Chyba cały urok tego programu polega na tym, że jest na żywo...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Historia lubi się powtarzać. ;)
Średnia widownia „Szkła kontaktowego” w okresie od 1 września do 28 grudnia 2015 roku wyniosła 543 tys. osób. Przełożyło się to na 4,46 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 1,76 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych na zlecenie portalu Wirtualnemedia.pl. Program emitowany jest na antenie TVN24 codziennie o godz. 22.00.

W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej program zyskał 187 tys. osób.

TVN24 w paśmie nadawania codziennej audycji wygrywa walkę o widza ze stacją TVP Info (...), zdecydowanie słabiej od TVN24 radzi sobie też Polsat News.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sz ... tys-widzow
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:Historia lubi się powtarzać. ;)
Średnia widownia „Szkła kontaktowego” w okresie od 1 września do 28 grudnia 2015 roku wyniosła 543 tys. osób. Przełożyło się to na 4,46 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 1,76 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych na zlecenie portalu Wirtualnemedia.pl. Program emitowany jest na antenie TVN24 codziennie o godz. 22.00.

W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej program zyskał 187 tys. osób.

TVN24 w paśmie nadawania codziennej audycji wygrywa walkę o widza ze stacją TVP Info (...), zdecydowanie słabiej od TVN24 radzi sobie też Polsat News.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sz ... tys-widzow
A ja się zastanawiam , dlaczego nie dadzą też Szkła np. na TVN7 albo TTV. Jakby Szkło było też na którejś z głównych anten , to by mieli na pewno jeszcze większą oglądalność
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Widzowie "Szkiełka" mogli dziś poznać muzyczny talent Michała Tracza, który - prawdopodobnie umilając sobie czas przed wejściem na antenę - zaśpiewał utwór pt. "Ciągle pada". Nie zabrakło przy jego wykonaniu także efektownych elementów choreograficznych - kto by się spodziewał?
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

A tu "Szkiełko" Extra. Nagrane w czasie przerwy reklamowej specjalnie dla fanów na Facebooku: https://www.facebook.com/szklokontaktow ... eo&theater ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Dziś w "Szkle" z Jerzym Iwaszkiewiczem będzie Grzegorz Markowski. Tak, wiem, że byli już kilka razy w takim składzie, ale jest to na tyle rzadkie, że można odnotować.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Program kończy dzisiaj 11 lat , a więc Wszystkiego Najlepszego
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Dodzwoniłem się kilka minut temu do Szkła. Czy dzisiaj w nocy - jest powtórka Szkła ? W EPG w nocy z piątku/sobota zamiast Szkła jest Film Dokumentalny
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości