Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Belka informacyjna w TVN24

Post autor: mikasur »

Czy to zÂłudzenie, czy tak jest rzeczywiÂście, Âże zmienili nieznacznie belkĂŞ informacyjnÂą w TVN24? Jest jakby wiĂŞksza, a litery za to mniejsze i w ogĂłle sprawia jakieÂś takie wraÂżenie innej? Co o tym sÂądzicie? Wiem, Âże to gÂłupi temat o czymÂś takim gadaĂŚ, ale sama juÂż nie wiem. :?: :?: :?:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja tez to zauwaÂżyÂłem juÂż od wczoraj. wysuneli belke do gĂłry tak sqamo jak logo. Ale liter chyba niezmienili.
Wróciłem!!
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Tak, dokladnie, podniesli troche belke, dziwie sie troche, ze dopiero teraz. Ona zawsze byla nie przy samym dole, ale bylo to widac tylko na karcie tv. telewizory zawsze obcinaja kawalek obrazu, takze na tych mniejszych nie bylo wwidac calych napisow, a na wikekszych znajdowaly sie przy samym brzegu. Wygladalo to mniej wiecej tak:

Obrazek

A teraz jest mniej wiecej tak:

Obrazek

Nie wiem tylko, czy sie cieszyc, czy racej nie :?:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Chyba lepiej bo ja mam ten model w salonie gdzie niebyÂło widac paska caÂłego a teraz widac idealnie :D
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Za to u mnie pasek jest strasznie gruby i bardzo mnie to denerwuje! ;/
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

I mnie. DZiÂś w BEZ KOMENTARZA po Faktach nie byÂło widaĂŚ poÂłowy napisau na belce informujÂącej co bez komantarza :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Musze jeszcze dostasowac pare rzeczy, dzisiaj w Poranku tez byÂły kÂłopoty.
Wróciłem!!
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

no wÂłaÂśnie ja teÂż zauwaÂżyÂłem wczoraj nieznacznie wysuniĂŞcie do gĂłry paska informacyjnego
Na moim TV trochê dziwnie to wygl¹da, jest jednak ró¿nica z tym podwy¿szeniem ale faktycznie na innych TV widdzia³em, ze nieraz ucina³o ten pasek
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dopiero dzis to zauwaÂżyÂłam - belka ingormacyjna wÂłaÂźi mi na napisy jak np. imiĂŞ i nazwisko! To straszne!!! Jak mogli do tego dopuÂściĂŚ! Nic nie widaĂŚ! Nie moÂżna juÂż chyba porzÂądnie oglÂądaĂŚ TVN24, chyba Âże siĂŞ przyzwyczajĂŞ.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Nie, no to, ze belka zakrywa napisy, to z czasem zmienia, tylko pewno jedna osoba, co zajmuje sie belka nie poinformowala jesze tej co robi napisy do programow o tej zmianie (ciekawe, czy faktycznie kazdy pracownik zjamuje sie czyms innym :lol: ),
A w Faktach jest jeszcze gorzej, zupelnie logo tvn24 nie pasuje do tych belek z faktow.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To wszystko teraz wyglÂąda poprostu tragicznie, niepotrzebnie do zmieniali.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

u mnie ta stara belka trochê w dó³ zjerzd¿a³a i nic nie da³o siê przeczytaÌ ;) a nowa nie wiem bo nie widzia³am
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Na szczĂŞscie wszystko juÂż wspĂłlgrali i jest w miarĂŞ ok. :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

TVN24: Migawki z Âżycia PapieÂża [muzyka]

Post autor: jott kott »

Czy ktoœ orientuje siê, jakie utwory stanowi¹ t³o do krótkich filmików emitowanych przez TVN24 od kilku dni, zawieraj¹cych migawki z ¿ycia oraz podró¿y Jana Paw³a II...?
Jednym z utworĂłw na pewno jest piosenka samego Jana PawÂła II, ale niestety nie znam jej tytuÂłu. :( A najbardziej szukam takiej smutnej bardzo melodii, bodaj zagranej na skrzypcach - na grupie dyskusyjnej o muzyce ktoÂś zasugerowaÂł Samuela Barbera i "Adagio For Strings", ale to nie to, niestety :(
Czy ktoÂś jest w stanie pomĂłc...? BĂŞdĂŞ zobowiÂązany :)

pozdrawiam serdecznie,

jott kott
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Jednym z podkÂładĂłw jest z pewnoÂściÂą muzyka z poczÂątku "Pater Noster", z ktĂłrej korzytstaÂło takÂże m.in. Radio ZET.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości