24 Godziny | 24 godziny po południu

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: piotrek888 »

Mój błąd przepraszam Anita
monetowy_chlopak

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: monetowy_chlopak »

Wdzoraj ponownie w programie gościła Anita Werner. Dzisiaj nie będzie programu.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: maxxx »

jezarekd pisze:Wdzoraj ponownie w programie gościła Anita Werner
Raczej gospodarzyła 8) Aczkolwiek to fakt , że czasem tak to wygląda jakby tylko tam gościła od przypadku :x
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: piotrek888 »

Jutro Magazyn o 21:30 i trwa tylko 30 minut jak podaje serwis prasowy TVN
monetowy_chlopak

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: monetowy_chlopak »

Dlaczego wczoraj nie było "Magazynu 24 godziny" o 17:30 :?:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: pop »

jezarekd pisze:Dlaczego wczoraj nie było "Magazynu 24 godziny" o 17:30 :?:
Właśnie też byłem zaskoczony. Ok. 17:30 Joanna Kryńska w "Prosto z Polski" połączyła się z burmistrzem jakiegoś tam miasta. O 18:00 nadano zwykły serwis informacyjny, który poprowadził Marcin Żebrowski.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
monetowy_chlopak

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: monetowy_chlopak »

Dzisiaj również nie było "Magazynu ...". Czyżby zrezygnowali z niego:?: Warto dodać, że "Bilans" jest krtószy i o nowej porze: 16:25 (nie ma sportu o 16:25). A o 16:35 jest Serwis i trwa 40 minut do 17:10 (bez przerwy na reklamaę z tego co widzę). Bez sensu te zmiany. Lepiej było wczesniej.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: epsztajnek »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... odziny.htm

A swoją drogą
Program został wydłużony ze względu sporą oglądalność i zainteresowanie widzów - tłumaczy nam Lidia Zagórska, główny specjalista ds. PR w TVN
Zainteresowanie tematyką czy prowadzącą ? ;)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: Nika »

Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że zdejmą M24 ze względu na PzP, to bym się w czoło popukała. Przy tej społeczno-dramatycznej tematyce programu to ani minuty nie mogę wysiedzieć, a tu wzrost oglądalności nagle. Życie bywa przewrotne. :lol:
Zainteresowanie tematyką czy prowadzącą ?
AGB gdyby zrobiła bardziej szczegółowe badania, i wyszczególniła widownię na żeńską i męską, to wówczas byłoby wszystko jasne. :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że zdejmą M24 ze względu na PzP, to bym się w czoło popukała. Przy tej społeczno-dramatycznej tematyce programu to ani minuty nie mogę wysiedzieć, a tu wzrost oglądalności nagle. Życie bywa przewrotne.
Czyzby inwestycja w ludzkie sprawy okazala sie az tak trafiona :spiewa: A moze poprostu taka tematyka, szczegolnie w naszym absurdalnym kraju jest studnia bez dna ..mozna czerpac i czerpac i czerpac .. :spiewa:
A moze to bojkot rozlozyl 'maly' M24 :hmm: Dobra nie zartujmy, ciekawe tylko czym teraz zajmie sie w tygodniu taki Marciniak. Narazie zauwazylem, ze zasilil 'Dzien na Zywo' :cicho:
epsztajnek pisze:Zainteresowanie tematyką czy prowadzącą ?
A kto prowadzi ? ;) A tak serio, to jeśli te wyniki sa precyzyjne to spory wzrost nagle zanotowany :rozglada: Zastanawiające :mhm:
NiKa pisze:AGB gdyby zrobiła bardziej szczegółowe badania, i wyszczególniła widownię na żeńską i męską, to wówczas byłoby wszystko jasne
Lepiej tego nie liczyć, bo by wyszło,że pani prowadząca polozyla M24 i co by to było :xx: :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

maxxx pisze: Lepiej tego nie liczyć, bo by wyszło,że pani prowadząca polozyla M24 i co by to było :xx: :lol2:
Jak to co? Trzeba było ją dać do prowadzenia Magazynu. :hyh:
monetowy_chlopak

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: monetowy_chlopak »

Justyna Pochankę zasiliła gorono prowadzącycg "Magazyn 24 godziny" o 21:00. Będzie go prowadzić na zamianę. Podejrzewam, że będzie tak jak w zeszym tygodniu:

Poniedziałek - Środa: Bogdan Rymanowski
Czwartek: Justyna Pochanke (co drugi tydzień), Piotr Marciniak (co 4 tydzień lub co 2 tydzień), Bogdan Rymanowski (co drugi tydzień lub w ogóle bez niego)
Piątek: Justyna Pochanke (co drugi tydzień), Piotr Marciniak (co 2 tydzień).

Ja myślę, że najlepiej byłoby, aby 24 godziny prowadzili tylko Pochanke, Rymanowski i Jędzrzejowska. W dni robocze Pochanke (co 2 tydzień: środa - piątek), Bogdan Rymanowski (raz od poniedziałku do czwartku, raz w poniedziałki i środy), Jędrzejowska (soboty i niedziele oraz niektóre piątki). Ale to oczywiście tylko moje zadanie. Marciniak do tego jeszcze "Dzień na żywo" lub "Dzień po dniu".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: piotrek888 »

Wcale się nie dziwię takiemu rozkładowi prowadzących. Nie ma magazynu o 17:30 to Pochanke musi być o 21-cóż jest gwiazdą tej stacji. Zawsze to lepiej dla TVN-u odstawić takie osoby jak Jędrzejowska czy Tadla na rzecz Pochanke
monetowy_chlopak

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: monetowy_chlopak »

Jędzrzejowska jest słaba wieć ja za nią nie będę płakał :-) Ona i tak od pewnego czasu pojawia siew TVN 24 rzadko.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Magazyn 24 Godziny

Post autor: skorupa2006 »

Myślę że Jędrzejowska będzie prowadzić nadal M24 w weekendy. Choć szkoda, bo chętniej bym ją widział niż redaktor Pochanke.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości