Dzień na żywo

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Margie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 16:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: Margie »

maliniak789 pisze:
Margie pisze:Kto był dziś z Martą Klos w dnż?
Ania Seremak ;)

Dzięki :)
Margie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: piątek 15 kwie 2016, 16:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: Margie »

Znowu pytanie ode mnie i znowu dotyczące tego samego tematu. Kto prowadził dziś dnż? :D
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dzień na żywo

Post autor: Meteor »

Na pewno był Łukasz Jedliński, ale nie wiem kto jeszcze bo oglądałem dość krótko.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dzień na żywo

Post autor: michal_borkowski »

"Nie pamiętasz mnie? Julita - tu pada nazwisko - niejedną setkę ze mną nagrywałeś w tym stroju!" - tak powitała Pawła Łukasika w trakcie relacjonowania wrażeń kibiców, posądzona o kibicowanie Ukrainie, blondynka. "Nagrywasz?" - dopytywała, by po chwili przekonać się, że są na tzw. lajfie. A wtedy - jak dopowiedział ze studia, prowadzący DNŻ Krzysztof Górlicki - "wszystko może się zdarzyć", nie tylko mocno zmęczeni dniem, kibice.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Dzień na żywo

Post autor: ketjow »

To była Blanka Zalewska - dziennikarka, która często występuje w TVN24 w roli komentatora.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Dzień na żywo

Post autor: Camilo »

Nie Blanka, tylko Bianka. Jak wynika z notki biograficznej na Wikipedii pracuje dla ukraińskiej Espresso TV i dla TV Republika, poza tym jest komentatorką w TVN24 i TVN24 BiS. W 2014 została ranna na Ukrainie wskutek walk separatystów z siłami rządowymi.

https://youtu.be/lTdDRxqNhCk
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dzień na żywo

Post autor: Maciek_POZ »

Wczoraj prof. Ireneusz Krzemiński dał popis na wizji w podczas rozmowy z Martą Klos. Dostało się mediom narodowym, a ściślej TVP Info, które podobno postanowiło tak przemontować wystąpienie Baracka Obamy, aby nie znalazło się tam ani słowo o TK, czy stanie praworządności w Polsce, o czym prezydent USA mówił. Prezes Jacek Kurski został nazwany uczniem Goebbelsa :P Coś czuję że nie pozostanie to bez echa...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dzień na żywo

Post autor: michal_borkowski »

I. Krzemiński nie jest obiektywnym komentatorem sceny politycznej - dość powiedzieć, że niegdyś związany był z KLD (Kongres Liberalno Demokratyczny, do którego należał Donald Tusk), a w związku z jego przełomowym oświadczeniem w 2010 roku, można przypuszczać, że nienawidzi PIs-u i wszystkich działań pod jego przewodnictwem.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dzień na żywo

Post autor: Maciek_POZ »

Faktem jest, że jego język był jak dla mnie zbyt ostry - słuchałem tej rozmowy, ale co meritum uważam, że miał rację - bo media narodowe rzeczywiście manipulują informacją, słuszna jest również krytyka wystawy, która pojawiła się przy okazji szczytu NATO, gdzie rządzący próbowali napisać historię naszej akcesji od nowa. Nawet spokojna zazwyczaj K. Kolenda-Zaleska w rozmowie z rzecznikiem rządu, który wszystkim telewidzom śmiał się w twarz, powiedziała otwarcie, że pominięcie W. Bartoszewskiego, B. Geremka, Z. Brzezińskiego czy A. Kwaśniewskiego było po prostu zwykłym świństwem. Z drugiej strony nie wiem, co wspólnego z wejściem do NATO mieli bracia Kaczyńscy, a tym bardziej obecny prezydent (on wtedy chyba jeszcze studiował w Krakowie) - to był 1999 rok.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
masenko
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 17 lip 2016, 15:08

Re: Dzień na żywo

Post autor: masenko »

O 13 dnż był Radosław Mróz, a kto o 10 prowadził ?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dzień na żywo

Post autor: michal_borkowski »

Anna Seremak
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dzień na żywo

Post autor: michal_borkowski »

Paweł Łukasik relacjonował dziś z Rio... jadąc na rowerze, nawiązując w ten sposób do wczorajszego sukcesu (i brązowego medalu), Rafała Majki. "Ciekawe, w jaki sposób będzie nas informował o tym, że na IO medal zdobędzie jakiś polski bokser?" - zastanawiał się w studio, Łukasz Jedliński. Gwoli ścisłości dodajmy, że na olimpijski krążek w tej dyscyplinie sportu, polska reprezentacja czeka już od 1992 roku.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dzień na żywo

Post autor: Maciek_POZ »

Na to bym raczej nie liczył. I też chciałem napisać o tym 1992 roku - chociaż medalu w kolarstwie szosowym też doczekaliśmy się w końcu po długiej przerwie. Podobna seria śrubuje się na grach zespołowych - ostatni medal (srebrny) zdobyli piłkarze nożni na IO w Barcelonie. W finale przegrali z gospodarzami 3:2.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
maliniak789
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 16:01

Re: Dzień na żywo

Post autor: maliniak789 »

Kto był od 10 w DNŻ?
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Dzień na żywo

Post autor: kokos »

maliniak789 pisze:Kto był od 10 w DNŻ?
Joanna Kryńska
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości