Dzień na żywo

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień na żywo

Post autor: lukaszbialas »

Ile osób i które, teraz po tych ostatnich roszadach personalnych prowadzą obecnie serwisy w Dniu na żywo?
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Dzień na żywo

Post autor: lee »

Na pewno Kalczyńska, Cholewiński, Górlicki, Sokołowski. Kryńska może też, bo skoro ma być we WiW w weekendy, to o d czasu do czasu też teoretycznie może być. No i nie wiadomo, co z Seremak? Czy to przenosiny do DNŻ, czy gdzieś indziej.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień na żywo

Post autor: lukaszbialas »

Wygląda na to, że w Dniu na żywo zrezygnowano z rozmów z dziennikarzami TVN 24 Biznes i Świat. Znowu uznali, że jeśli jest osobny kanał to w TVN24 wystarczy zajmować się polityką i skandalami no i więcej reklam się zmieści między serwisami.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: matik »

Nie oglądałem dziś DNŻ, ale już wcześniej zdarzało się często, gdy nie było rozmów z Rafałem Wojdą - na razie nie doszukiwałbym się tu niczego złego, zwłaszcza, że na razie promują i będą promować kanał jak tylko się da.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień na żywo

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Nie oglądałem dziś DNŻ, ale już wcześniej zdarzało się często, gdy nie było rozmów z Rafałem Wojdą - na razie nie doszukiwałbym się tu niczego złego, zwłaszcza, że na razie promują i będą promować kanał jak tylko się da.
Jakby promowali jak tylko się da to o 21.00 zamiast drugiego wydania Teleserwisu wrócili do magazynu 24 Godziny i nadawali go wspólnie z TVN24 BiŚ. To by była prawdziwa promocja BiŚ i wzmocnienie wieczornego pasma TVN24. Oczywiście musiałoby się to wiązać ze zmianą partnera dla Katarzyny Werner - Stanileiwcz jest tragiczny, bez wyrazu, spięty. Wymienił bym go na Marka Tejchmana, albo Rafała Wojdę.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: matik »

Czy ktoś kto ogląda czasem DNŻ może powiedzieć, czy Rafał Wojda prowadzi jeszcze serwisy ekonomiczne? Ostatnio zauważyłem, że każdy serwis ekonomiczny prowadzi inny prezenter* TVN24 BiŚ, tylko nie Rafał Wojda.

* Od 15:45 do końca dnia jest to Robert Stanilewicz, wcześniejsze serwisy prowadzą co godzinę inne osoby.
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Dzień na żywo

Post autor: pozytywnie24 »

To ostatnio dość długo trwa, albowiem i ja Rafała Wojdy nie widziałam chyba od początku roku.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień na żywo

Post autor: lukaszbialas »

pozytywnie24 pisze:To ostatnio dość długo trwa, albowiem i ja Rafała Wojdy nie widziałam chyba od początku roku.
W końcu został szefem redakcji Biznes, Stawiskiego - szefa redakcji Świat TVN24 Biznes i Świat też dawno na wizji nie widziałem.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: matik »

Jacka Stawiskiego na antenie TVN24 BiŚ bardzo łatwo spotkać - jak nie pojawia się jako komentator, to prowadzi rozmowy bądź debaty....
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Dzień na żywo

Post autor: pozytywnie24 »

Myślę, że jestem dosyć dobrze poinformowana, i wiem jakie stanowisko objął Rafał Wojda ;)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Dzień na żywo

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Jacka Stawiskiego na antenie TVN24 BiŚ bardzo łatwo spotkać - jak nie pojawia się jako komentator, to prowadzi rozmowy bądź debaty....
Ja miałem na myśli antenę TVN24. :)
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Dzień na żywo

Post autor: pozytywnie24 »

Dzisiejszy DnŻ prowadził Igor i Krzysztof Górlicki. Od pewnego momentu (nie wiem dokładnie, ale po 12) do końca, został już tylko Krzysztof. Wiadomo czemu?
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Dzień na żywo

Post autor: 3405t »

Zauważyłem, że po każdym serwisie w Dnż pojawia się plansza pogodowa z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. To jakaś nowość? (chodzi mi oto czy dawniej też takie ostrzeżenia pogodowe się pojawiały)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dzień na żywo

Post autor: matik »

Dziś DNŻ prowadzili Michał Cholewiński, Krzysztof Górlicki i Monika Tomasik ze studia TVN24 Biznes i Świat.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dzień na żywo

Post autor: avatar »

Dlaczego serwis z greenboxa leci?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości