Horyzont

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Horyzont

Post autor: FAN_TVN »

JuÂż dziÂś nowy program publicystyczny w TVN24 ,,Horyzon''.
Program bĂŞdzie prowadziÂł Maciej WierzyĂąski, ktĂłrego mieliÂśmy okzjĂŞ oglÂądaĂŚ na antenie TVN24 juÂż wielokortnie.
Co sÂądzicie o tym programie i o jego prowadzÂącym? :wink:

MoÂże ktoÂś bĂŞdzie mĂłgÂł daĂŚ jakieÂś capsy z programu?
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

grafa jest fajna - ciepla , przestronna i nie rysunkowa.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Program jest bardzo fajny zarówno pod wzglêdem graficznym (odczuwam podobieùstwo do Panoramy :D), jak i merytroycznym. Ciekawe reporta¿e, po³¹czone z interesuj¹cymi rozmowami. Tylko jakoœ trudno mi siê przyzwyczaiÌ do Jacka Pa³asiùskiego (wyj¹tkowo tylko wczoraj) i Macieja Wierzyùskiego. Mo¿e siê jakoœ przyzwyczajê, gdy do pana Wierzyùskiego do³¹czy redaktor Rzeczpospolitej. :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

programu nie widziaÂłem
program ma tylko nowe rozdanie jakby, prowadzacy, formuÂła, oprawa
a temat i pora nadawania ta sama co CAÂŁY TEN SWAIT
wiĂŞc program niezupeÂłnie taki nowy
wiĂŞcej teÂż tu
http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=770
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

W nocy miaÂłem okazjĂŞ obejrzeĂŚ powtĂłrkĂŞ "Horyzontu"....
jestem zdegustowany :? O ile sama formu³a programu jest interesuj¹ca, to Maciej Wierzyùski jest po prostu nie do ogl¹dania. Mówi w takim tempie, ¿e Justyna Pochanke w 15 minut poprowadzi³aby ca³y program. Do tego jeszcze, takie mam wra¿enie, wiêkszoœÌ tekstu ma na prompterze, chyba nawet swoje imiê i nazwisko - kiedy siê przedstawia - czyta z promptera :? No i wczorajsze "pan doktUr", które pad³o z jego ust... Chyba ktoœ siê nie zastanowi³ przed wpuszczeniem tego pana na antenê -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

On jest tragiczny. Ogólnie uwa¿am, ¿e zamiast Horyzontu i ¯adnych granic powinien byÌ raz na tydzieù jeden program, prowadzony przez Pa³asiùskiego. Ale waln¹³ nie tylko Pan doktur, powiedzia³ jeszcze coœw tym stylu. Przedstawia siê sam, pomijaj¹c Bartosza Wêglarczyka. Wierzyùski jest dobry jako komentator wydarzeù zagranicznych w serwisach, ale do prowadzenia czegokolwiek siê nie nadaje. Wiele ludzi wziêtych z ulicy, gdyby tylko zna³o siê na zagranicy zrobi³oby to lepiej. Albo zamist Wierzyùœkiego daÌ Miecugowa i po sprawie. :]
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

WĂŞglarczyka przedstawiÂł wczoraj w pierwszej czĂŞÂści, po serwisie juÂż nie :?
Akurat "¯adnych granic" powinno byÌ tak jak teraz, program jest dobry, prowadz¹cy rewelacyjny. Natomiast "Horyzont" jest ca³kiem zbêdnym programem, przynajmniej dopóki prowadzi go Wierzyùski. Je¿eli ju¿, to w to miejsce powinna pojawiÌ siê jakaœ luŸniejsza debata, coœ w stylu politycznego tok-szo³ z udzia³em wielu goœci i publicznoœci, aczkolwiek nie mam na myœli formu³y programu "Teraz My". Natomiast "Horyzont" a ju¿ na pewno sam Wierzyùski powinni jak najszybciej znikn¹Ì :? -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zamiast Horyzontu przydaÂłoby siĂŞ podsumowanie tygodnia, coÂś w stylu "Magazynu 24 Godziny". Newsy i publicystyka. :] Spokojnie mogÂą prwoadziĂŚ ludzie z magazynu... W ogĂłle ten program jest niepotrzebny. :] Masakra. :] Ma tylko ÂładnÂą oprawĂŞ graficznÂą. :] I tyle. :]
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Horyzont ma ÂładnÂą grafikĂŞ???

PrzecieÂż to jest tragedia, ten napis Horyzont wyglÂąda jak sprzed 10 lat. Jest okropny. Ludzie, nie macie poczucia estetyki?
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Zgadzam siê. Ten dziadek co prowadzi Horyzont to jest poprostu tegedia. Dziwie siê, ¿e tak presti¿owa telewizja jak¹ jest TVN24 dopóœci³a tego Pana do prowadzeinia programu.
Eric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wtorek 20 gru 2005, 20:37
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Eric »

WedÂług tvn24.pl jutrzejszy 'Horyzont' poprowadzi ÂŁukasz Grass.

Pewnie WierzyĂąski jest na urlopie. Nareszcie 'Horyzont' zostanie poprowadzony dynamiczniej niÂż zwykle bo pan WierzyĂąski jest jakiÂś powolny.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Eric pisze:WedÂług tvn24.pl jutrzejszy 'Horyzont' poprowadzi ÂŁukasz Grass.

Pewnie WierzyĂąski jest na urlopie. Nareszcie 'Horyzont' zostanie poprowadzony dynamiczniej niÂż zwykle bo pan WierzyĂąski jest jakiÂś powolny.
Faktycznie jutr "Horyzont" poprowadzi ÂŁukasz Grass ale dlatego, Âże WierzeĂąski bĂŞdzie prowadziÂł wywiad z prezydentem z USA...wiĂŞc zmiana jest tylko na chwilke.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, tylko WierzyĂąskiego powinien zastÂąpiĂŚ PaÂłasiĂąski, ktĂłry nota bene prowadziÂł juÂż program. Albo Miecugow. :]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tylko Miecugow jest chyba poza WarszawÂą...oj prowadzi Grass i to mnie cieszy, on bardzo dobrze prowadziÂł pare razy "CaÂły ten Âświat". WÂłaÂśnie oglÂądam ten program i musze powiedzieĂŚ, Âże prowadzi go fajnie, tak dynamicznie.
Wróciłem!!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oto "ÂświÂąteczne" :lol: studio Horyzontu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co siĂŞ staÂło z ekranem? :mhm:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości