Kawa na ławę

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Kawa na ÂławĂŞ

Post autor: pawell »

Medialink pisze:Pod koniec kwietnia na antenie TVN pojawi siê magazyn Bogdana Rymanowskiego. W audycji maj¹cej formê "telewizyjnego œniadania" dziennikarz wraz z zaproszonymi goœÌmi skomentuje aktualne wydarzenia polityczne.

Program "Kawa na ÂławĂŞ" bĂŞdzie emitowany w niedzielĂŞ, tuÂż po zakoĂączeniu "DzieĂą dobry TVN". Czas trwania audycji wyniesie okoÂło 45 minut. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 23 kwietnia. Oficjalny komunikat dotyczÂący nowej propozycji ramĂłwkowej zostanie wydany przez stacjĂŞ w przyszÂłym tygodniu. Do tego czasu przedstawiciele kanaÂłu nie chcÂą udzielaĂŚ informacji na jej temat.(...)
No to bardzo fajnie. :D Wydaje mi siĂŞ Âże ten program bĂŞdzie dobry tak jak te poranne rozmowy w Radiu ZET... :roll: Jestem ciekawy jak to wyjdzie w wersji telewizyjnej. :roll: :) No ibĂŞdzie o 45 minut mniej powtĂłrek :lol: :D i w niedzielĂŞ rano bĂŞdzie spore pasmo na Âżywo... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Super. Zapowiada sie ciekawy program. Niedzielny program ZETki jest bardzo dobry, wiec mysle ze ten pomysl sprawdzi sie w TVNie. Szykuje sie prawie 3-godzinne pasmo na Âżywo. I dobrze bo niektĂłre filmy z tego pasma byÂły nie do zniesienia.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie zauwa¿yliœcie, ¿e ten program bêdzie konkurowaÌ z Lo¿¹ Prasow¹. :o Po co robiÌ niepotrzebn¹ konkurencjê? :mhm:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

LoÂża zaczyna siĂŞ ok. 11:10, mniej wiĂŞcej wtedy wÂłaÂśnie skoĂączy siĂŞ "Kawa na ÂławĂŞ". :]
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

w³och pisze:Nie zauwa¿yliœcie, ¿e ten program bêdzie konkurowaÌ z Lo¿¹ Prasow¹. :o Po co robiÌ niepotrzebn¹ konkurencjê? :mhm:
A no w³aœnie - nie zauwa¿ylem. Ale Lo¿a zaczyna siê o 11.05 a "Kawa na ³awe" bêdzie siê koùczyÌ pewnie ok. 11.15 wiec duzej konkurencji nie robi. Poza tym spaœc mo¿e ogl¹dalnoœÌ "Lo¿y prasowej" tylko o 11.05, a jest jeszcze powtórka o 20:00, a przecie¿ nie wszyscy ogl¹daj¹ o tej porze Taniec z gwiazdami.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Jeszcze po tym programie by sie przydaÂły Fakty Tygodnia :D Ale to tylko marzenia :(

Ja bym zrobiÂł taka ramĂłwke od pn do pt:

7:00 Uwaga
7:30 Pogoda i Zdrowie ( TVN METEO )
7:45 Muzyczka na dzieĂą dobry :)
8:30 DzieĂą Dobry TVN
10:30 Fakty TVN o poranku
10:45 Kawa na Âławe - codzienny program publicystyczny z poltykami ( a sniadanie w soboty )
11:15 Detektywi
11:45 W 11
12:15 Rozmowy w Toku
-- forum km w Bydgoszczy -- km.69.pl

---------------------------------------------------------
[*]Jan Paweł II (Karol Wojtyła) 2 kwietnia 2005 [*]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

w³och pisze:Nie zauwa¿yliœcie, ¿e ten program bêdzie konkurowaÌ z Lo¿¹ Prasow¹. :o Po co robiÌ niepotrzebn¹ konkurencjê? :mhm:
Nie bĂŞdzie Âżadnej konkurencji nawet piĂŞcio minutowej. :]

Media2 pisze:(...)Zaraz po porannym programie "Dzieù Dobry TVN" w ka¿d¹ niedzielê równoczeœnie na obu antenach (TVN i TVN24) nadawana bêdzie "Kawa na ³awê", do której prowadz¹cy bêdzie zaprasza³ czterech lub piêciu polityków. Bêdzie z nimi rozmawia³ o wydarzeniach ostatniego tygodnia. Maj¹ równie¿ pojawiÌ siê zapowiedzi sytuacji, które bêd¹ nas czekaÌ w ci¹gu nadchodz¹cych dni. Aktualnie traw¹ prace wizerunkowe programu, a chodzi g³ównie o czo³ówkê oraz scenografiê programu.(...)


Mam nadziejĂŞ Âże scenografia bĂŞdzie jakaÂś fajna :roll: oby nie podobna do goÂścia porannego w TVN 24. :roll: Tam wyglÂąda to nieÂładnie... :roll: Studio mogÂło by byĂŚ troche podobne do programu SkowroĂąskiego na TVP1. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jest juÂż reklama nowego programu Bogdana Rymanowskiego. ZostaÂła zrealizowana w stylu czarno-biaÂłym. Prawdopodobnie studio programu bĂŞdzie siĂŞ znajdowaÂło tam gdzie DDTVN, poniewaÂż tam nagrywano promos. :P
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kurcze, ale nic nie pokazali w tej reklamie. Ani loga ani Âżadnego fragmentu oprway... :roll: WÂłaÂśnie tylko zdradzili skÂąd program (chyba) bĂŞdzie nadawany - studio "DzieĂą Dobry TVN" nawet fajnie. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Kawa na ÂławĂŞ" na pewno nie bĂŞdzie nadawana ze studia "DzieĂą Dobry TVN", bo program trzeba odpowiednio wczeÂśniej przygotowaĂŚ, a "Kawa..." jest emitowana tuÂż po "DDTVN". Po prostu tam nakrĂŞcono tylko reklamĂŞ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A mi siĂŞ wydaje Âże ten program bĂŞdzie nadawany ze studia "DzieĂą Dobry TVN", ale z innej czĂŞÂści, ktĂłra nie jest pokazana w "DDTVN". :roll: I ta reklamĂłwka moÂże tam byÂła nagrywana, bo nie mamy pewnoÂści Âże to byÂła strona "DzieĂą Dobry TVN" byÂły tylko podobne okna, a z drugiej strony teÂż takie mogÂą byĂŚ. :roll: :mhm:

Jest teÂż juÂż informacja o programie w birze reklamy TVN >> http://reklama.tvn.pl/6902,oferta.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Ciekawe co bêd¹ jeœÌ :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Mnie siĂŞ zdaje, Âże to co zostanie nie zjedzone po DDTVN. :lol:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:Ciekawe co bêd¹ jeœÌ :D
W "Kawie na ³awê" nikt nic nie bedzie jeœÌ. :] Bêdzie tylko kawa... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:
jott kott pisze:Ciekawe co bêd¹ jeœÌ :D
W "Kawie na ³awê" nikt nic nie bedzie jeœÌ. :] Bêdzie tylko kawa... :P
no jak to? miaÂło byĂŚ jak "Âśniadanie" (O_o)

jak nic nie bêdzie jeœÌ to do kitu, myœla³em ¿e przy okazji jakieœ restauracje siê poreklamuj¹ czy coœ, i bêdzie wiadomo jakie miejscówki s¹ trendy, no i ¿e bêdzie mo¿na siê poœmiaÌ z polityków ¿e "krzywo trzymaj¹ widelce" albo coœ ;D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości