Znani - nie widziani ("ludzie bez twarzy")

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Użytkownik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 21:18

Znani - nie widziani ("ludzie bez twarzy")

Post autor: Użytkownik »

PomyÂślaÂłem, Âże sporo piszemy o "twarzach" TVN i TVN24, a co z tymi, ktĂłrych nie widaĂŚ??? Pomijam oczywiÂście rzesze ludzi z zaplecza, ale myÂślĂŞ o ludziach, ktĂłrych znamy z nazwiska i gÂłosu, a nie znamy z widzenia. Co o nich wiecie? Kim sÂą i dlaczego nie ma ich na wizji??? Wszyscy sÂą brzydcy??? Hi, hi... :D
MyÂślĂŞ tu o nastĂŞpujÂących osobach (choĂŚ pewnie nie wszystkich pamiĂŞtam): PaweÂł Abramowicz (Fakty 19); Wojciech ÂŁĂŞgowski (Fakty 16), Marcin Zwolski (Fakty 16/19), ElÂżbieta Openauer (Fakty 16); Dariusz Kobucki (Fakty 16, Magazyn 24 godziny); Robert Klonowski (Studio Europa, Kalejdoskop); Grzegorz KuczyĂąski (Magazyn 24 godziny); Bogna MĂŞdroch (Magazyn 24 godziny, sporadycznie Fakty 16). Chyba tyle. W sumie jest ich niewielu.
alexandra74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 12 sie 2006, 09:41

Post autor: alexandra74 »

Ciekawa jestem wyglÂądu pani ElÂżbiety Openauer, bo byĂŚ moÂże to moja znajoma z dzieciĂąstwa. JeÂśli to ona to nie tylko nie jest brzydka, ale przeciwnie - bardzo Âładna:)
kiki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 22:18

Post autor: kiki »

hmmmm, no w³¹snie, czy ktoœ móg³by mi wyjaœniÌ dlaczego TVN promuje te a nie inne gwiazdy?dlaczego tylko wybrane ossoby widzimy na stronach www czy w kolorowych pismach. I jak oni to robi¹, ¿e jest tych artyku³ów i wywiadów pe³no - a o ludziach z Polsatu czy TVP nie ma nic?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

PaweÂł Abramowicz (Fakty 19)
Pawe³ Abramowicz pojawia³ siê kiedyœ na wizji, jednak prawdopodobnie z powodu "sporej wpadki" podczas ³¹czenie na ¿ywo z baru u Bociana w Wiœle Jego kariera w Faktach TVN siê za³ama³a.
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

A co to byÂła za wpadka?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ElÂżbieta Openauer przygotowuje codziennie materiaÂły dla popoÂłudniowych FaktĂłw, czasem lecÂą teÂż w magazynie 24 Godziny. W takich szybkioch flaszach nie ma czasu na stand-up'a.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Maciekw pisze:
PaweÂł Abramowicz (Fakty 19)
Pawe³ Abramowicz pojawia³ siê kiedyœ na wizji, jednak prawdopodobnie z powodu "sporej wpadki" podczas ³¹czenie na ¿ywo z baru u Bociana w Wiœle Jego kariera w Faktach TVN siê za³ama³a.
Ale PaweÂł Abramowicz miaÂł nawet wczoraj swĂłj materiaÂł w Faktach .. wiĂŞc raczej nie wyleciaÂł... :D A co to byÂła za wpadka z tym barem??
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

Warto rĂłwnieÂż dodaĂŚ Andrzeja Ferencego, ktĂłry czyta zapowiedzi: "DziÂś o 20:00 w TVN!". :D
KiedyÂś wcieliÂł siĂŞ w rolĂŞ policjanta w serialu Na WspĂłlnej. Jego zdjĂŞcia bez problemu znalazÂłem w necie:
Obrazek
Obrazek
GÂłos ma bardzo charakterystyczny. :)
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ooo dziêki za foty. :D Fajnie jest zobaczyÌ g³ównego lektora TVN g³os tej stacji. :D Jak go nie ma to zapowiedzi ju¿ nie s¹ takie same... :P To zdarzy³o sie pare tygodni temu, ¿e zamiast niego by³ jakichœ z Siódemki. :xx:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

alexandra74 pisze:Ciekawa jestem wyglÂądu pani ElÂżbiety Openauer, bo byĂŚ moÂże to moja znajoma z dzieciĂąstwa. JeÂśli to ona to nie tylko nie jest brzydka, ale przeciwnie - bardzo Âładna:)
ElÂżbiety Openauer nie jest juÂż reporterkÂą TVN24 tylko TVP3, widziaÂłem kilka dni temu jak miaÂła life'a, niestety capsa niezrobiÂłem. Fakt jest bardzo Âładna :) szkoda, Âże nie pokazywaÂła siĂŞ w TVN24 na wizji.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Nie znani ale widziani czyli ludź bez nazwiska

Post autor: redix »

Obrazek

Szukam i szukam i nie wiem co to za dziewczę :?:

Widziałem ją tylko jeden raz i to na dosyle (16E) z Torunia w zeszłym roku. Jej nazwiska nie mogę dopasować ani do obecnych ani do byłych pracowników TVN24, ratujcie bo mnie skręci :twisted:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znani - nie widziani ("ludzie bez twarzy")

Post autor: pop »

Brew ma prawie jak Urbański. :D :twisted:

W tvnfakty.pl, chyba dość niedawno, bo wcześniej nie zauważyłem, pojawiło się zdjęcie Pawła Abramowicza:
Obrazek
Od kilku lat nie widać go na antenie, tzn. nie ma w materiałach stand-up'ów, ani łączeń na żywo, więc chyba pasuje do tego działu. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Znani - nie widziani ("ludzie bez twarzy")

Post autor: epsztajnek »

Dziś w DpD mogliśmy przez kilka sekund przyjrzeć się Annie Wilczyńskiej , która regularnie przygotowuje materiały do wieczornego pasma TVN24, ale sama nie pojawia się na ekranie.
Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Znani - nie widziani ("ludzie bez twarzy")

Post autor: epsztajnek »

Kolejna materializacja "tajemniczego" głosu - Aleksandra Chalimoniuk , jedna z najbardziej płodnych reporterek PzP
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Znani - nie widziani ("ludzie bez twarzy")

Post autor: epsztajnek »

"odwieczny" głos komentujący swoje materiały dla "PiŚ" zza kadru - Magdalena Raczkowska. Jeśli pojawiała się w kadrze - to wyłącznie profilem :) Kilka dni temu wreszcie ujawniła swoją twarz .
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości