TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Jednak z tego co dobrze usłyszałem, to pod koniec dzisiejszego programu "Tak jest" Andrzej Morozowski zaprosił na swój program na poniedziałek, więc w mojej opinii ta świąteczna ramówka na najbliższy poniedziałek to błąd grafików. W ogóle dziwnie wygląda ta ramówka także na dzisiejszy wieczór, gdyż o godzinie 22 według tego programu ma być ... dokument, podczas gdy obok loga zapowiadane jest "Szkło Kontaktowe".
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Dzisiaj około godziny 10:15, TVN24 rozpoczął emisję programu "Polska na weekend". Pierwsze wydanie poprowadzili Aleksandra Janiec i Jakub Porada.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

Relacja TVN24 z przesłuchania Marcina P. przed komisją śledczą ds. Amber Gold nadawane jest z lekkim opóźnieniem (dla porównania: Polsat News transmituje na żywo - co podkreśla na ekranie).
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Nawiązując do ostatniego posta, jutro ciąg dalszy komisji śledczej ds. Amber Gold, tym razem z udziałem Katarzyny P., również od godziny 10. I oczywiście również można się spodziewać kilkugodzinnej transmisji.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

Katarzyna P. odmówiła składania zeznań, dlatego dziś możemy śledzić w TVN24 kolejny "odcinek" kulisów warszawskiej reprywatyzacji. A w tej chwili na większej połowie ekranu: przechodząca nad Warszawą burza (obrazek).
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Telewizja TVN24 osiągnęła największą oglądalność w historii, która wyniosła aż 4,76 procent. Ogólnodostępna stacja TVP Info z kretesem przegrywa z TVN24, szkoda wielka że programu TVN24 nigdy nie będzie w DVB-T. :( Dlatego ja uważam że powinna powstać petycja o umieszczeniu TVN24 w DVB-T - kto za? ;)
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: tracer2013 »

wojtek_neymar pisze: piątek 07 lip 2017, 21:05 Telewizja TVN24 osiągnęła największą oglądalność w historii, która wyniosła aż 4,76 procent. Ogólnodostępna stacja TVP Info z kretesem przegrywa z TVN24, szkoda wielka że programu TVN24 nigdy nie będzie w DVB-T. :( Dlatego ja uważam że powinna powstać petycja o umieszczeniu TVN24 w DVB-T - kto za? ;)
Ja bym był za dodaniem TVN24 do DVB-T. DVB-T wtedy wiele by zyskało na popularności. Wyobrażacie sobie jaką większą oglądalność by wtedy miało np. Szkło Kontaktowe ? Ostatnio byłem w miejscu w którym była tylko telewizja naziemna i jak włączyłem TVP Info i posłuchałem jakie rzeczy tam gadają to się przestraszyłem,że takie rzeczy mogą gadać w telewizji ''publicznej'' .
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

@tracer2013 I to mi się podoba, zdecydowanie dobry pomysł z tą petycją. Wtedy uważam że oglądalność TVPIS jeszcze bardziej poleciałaby w dół. ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

tracer2013 pisze: piątek 07 lip 2017, 21:20 Ja bym był za dodaniem TVN24 do DVB-T. DVB-T wtedy wiele by zyskało na popularności. Wyobrażacie sobie jaką większą oglądalność by wtedy miało np. Szkło Kontaktowe ? Ostatnio byłem w miejscu w którym była tylko telewizja naziemna i jak włączyłem TVP Info i posłuchałem jakie rzeczy tam gadają to się przestraszyłem,że takie rzeczy mogą gadać w telewizji ''publicznej'' .
Wyrazy współczucia dla tych wszystkich, którzy w DVB-T nie mają alternatywy. Z drugiej strony władza by nie pozwoliła na TVN24 w naziemnej, bo oglądalność by reżimówce jeszcze bardziej spadła...
Choć można by też zapożyczać rozwiązania z Polsatu i łączyć transmisję, wykorzystując obecne w MUX-ach TVN7 od rana czy TTV późnym wieczorem dla 2h bloku wprost z TVN24. Choć część ludzi zobaczyłaby że media newsowe można robić lepiej niż w TVPiS
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: abc70620 »

Ja jestem za dodaniem TVN24 do DVB-T, ale chcę żeby nadawała na MUX-1.
Z kolei kanał TVP ABC najlepiej przenieść do MUX-3, gdzie znajdują się pozostałe kanały TVP i wtedy w jednym miejscu na MUX-3 byłyby wszystkie kanały TVP, a TVN24 byłaby właśnie na MUX-1 i po sprawie.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Z tym że kanały TVN i TVN 7 nadają na MUX-2, więc TVN24 po dodaniu do DVB-T powinno być właśnie na MUX-2.
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: abc70620 »

A więc TVN24 na MUX-2, TVP ABC na MUX-3, a kanał Super Polsat niech trafi na MUX-1.
OK?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

TVN24 nie będzie w NTC, jest to kanał płatny.
Dziecinną dyskusję na temat przenosin kanałów też już zakończcie.
Amen.
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: abc70620 »

No dobrze matik, skoro tak piszesz, to niech ci będzie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: TVN24 - dyskusja ogólna

Post autor: maxxx »

Skoro to wątek "TVN24 - dyskusja ogólna", to chciałem ogólnie powiedzieć, że tvn24 dostała bzika na punkcie Trumpa.Straszne.Jedynym usprawiedliwieniem amerykański właściciel.Ale nie brne w to bo to w stylu pisowskim myślenie. :lol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości