TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŁukasz, pablo_xl gratuluje argumentacji.
1) Pablo drogi albo robimy coœ profesjonalnie, albo siê za to nie bierzemy. Inaczej wychodzi ni pies, ni sabaka - czyli jak dzisiejsza transmisja TVN24. Najlepszy by³ moment z samego pocz¹tku - transmisji czêœci artystycznej. Tj œpiew i recytacja, ale z wy³¹czonym g³osem. Rozumiem, ¿e przeciêtny widz TVN24 czyta z ust. Mogli siê zdecydowaÌ - albo komisja, albo Wroc³aw. W dwóch miejscach na raz byÌ siê nie da. Ewentualnie póŸniej fragmenty z taœmy. Czemu nawet na taki pomys³ nie wpadli.
2) Co do prezenterów - £ukaszu zdziwi³ byœ siê - nawet nie wiesz ilu ludzi ogl¹da regionalne programy informacyjne, a czêœÌ prezenterów jest w³aœnie z regionów. Ale Ty ze swoj¹ ignorancj¹ ju¿ niczym mnie nie zaskoczysz. A propos prezenterów - Ci z TVN24 nie potrafili powiedzieÌ niczego o dzisiejszej uroczystoœci. Czemu lektor w TVP1 przedstawi³ sylwetki odznaczonych przez prezydenta kombatantów? W TVN24 widzowie poznali tylko nazwiska. Podejrzewam, ¿e odpowiednimi pomocami s³u¿y³a Kancelaria Prezydenta RP. Czemu nie zaprosili do studia nawet jednego historyka czy publicystê zajmuj¹cego siê sprawami miêdzynarodowymi? W Warszawie takich nie brakuje.
Ot - wspaniaÂły TVN24. Tak samo byÂło 3 maja.... Plac PiÂłsudskiego jest w Warszawie - chyba wydali by znacznie mniej niz na podrĂłz prezentera do WrocÂławia.

PS nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże nie napisaÂłes o tej trnasmisji na swojej stronie - nie ma o czym.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Ci z TVN24 nie potrafili powiedzieĂŚ niczego o dzisiejszej uroczystoÂści. Czemu lektor w TVP1
Uparty oÂśle? Czy administratorowi wypada tak powiedzieĂŚ? Do swojego pupilka chyba tak.

Nie bĂŞdĂŞ z TobÂą prĂłwnywaÂł niezaleÂżnej, prywatnej telewizji informacyjnej z pierwszym programem telewizji paĂąstwowej.

Z pozdrowieniami dla pastelowej norki TVP3.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

£ukaszu gdyby TVP1 przygotowa³a dzisiaj tak¹ transmisjê jak TVN24 ju¿ od kilku godzin grzmia³byœ o tym na swojej stronie i forum. Tak wiêc pozwól, ¿e teraz ja bêdê wytyka³ b³êdy i niedoci¹gniêcia. A tych by³o mnóstwo.

I proszĂŞ daruj sobie te hasÂła o komercyjnej, niezaleÂżnej stacji. Rozumiem, Âże nagle teraz nie jest super najnowoczeÂśniejszÂą w tej czĂŞÂści Europy i nagle nic nie moÂże - nawet listu do Kancelarii Prezydenta wysÂłaĂŚ, a historycy, politycy i publicyÂści omijajÂą jÂą wielkim Âłukiem.

PS co do pasteli - w³¹cz DW TV - no chyba, ¿e nie masz tego w kablówce.

PPS miÂło mi, Âże jestem Twoim pupilkiem. Mam nadziejĂŞ, Âże Arrow siĂŞ nie obrazi :mrgreen: :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ja dzis nie zabieram glosu bo transmisji nie widzialem, poniewaz uczylem sie jak byc dobrym dziennikarzem ;) Ale chcialbym poruszyc watek znajomosc twarzy TVP3: kiedys robilem test kolegom, a teraz bratu: o ile z tvn24 podali przynajmniej 1 nazwisko [oczywiscie z wylaczeniem pochanke i rymanowskiego] - z tvp 3: ZADNEGO
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

BaryÂła sypiesz argumentami jak Marian Krzaklewski podczas dzisiejszego przesÂłuchania.
Ewentualnie napisz do administratora o zmianĂŞ tytuÂłu dziaÂłu - rozmaiwamy tutaj o relacjach, nie testach ze znajomosci dziennikarzy.

PS £ukaszu porównujê dwie transmisje, a nie dwie stacje. Gdyby uroczystoœci by³y na TVP3 pis¹³bym o TVP3.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Danusia dalej obraÂżona na caÂły Âświat, czy jej przeszÂło?

Widze ze juÂż DankĂŞ mylisz z Tomkiem Sekielskim ??? oj nieÂładnie nieÂładnie
A moÂże nauczyli jÂą budowaĂŚ normalne zdanie, czy dalej robi wszystko wg Teleexpresowego schematu?
hmmmm nie wydaje mi sie zeby Danka byÂła w teleexpresie kiedykolwiek a juz tymbardziej by mĂłwiÂła ich schematem ale czekaj czekaj jest taka jedna co byÂła i teraz udaje ze prowadzi dziennik -zaraz zaraz jak ona siĂŞ nazywa ???? a wiem Hanka Smoktunowicz przecieÂż :D wiedziaÂłam ze sobei przypomnĂŞ !!![/quote]
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

kamuii pisze:Widze ze juÂż DankĂŞ mylisz z Tomkiem Sekielskim ??? oj nieÂładnie nieÂładnie
Nie, nie mylĂŞ. Nie mylĂŞ teÂż tej drugiej w "heÂłemie", takiej blondyny o imieniu MaÂłgorzata, co dawniej prowadziÂła dziennik. Moja babcia do dziÂś twierdzi, Âże to byÂła peruka. Co do Sekielskiego to bardzo wesoÂły chÂłopak. Jak nie wiesz, to zapraszam do "PrzeÂświetlenie". ZresztÂą nie tylko wesoÂły i inteligentny, ale teÂż kulturalny.

Kiedyœ jak go spotka³em póŸnym wieczorem pod TVNem (oko³o 21:30) i poprosi³em o zdjêcie z nim, to zgodzi³ siê natychmiast. Co wiêcej, zawo³a³ jeszcze "Andrzej" i Morozowski przyszed³, stan¹³ obok i nagle obu zaczê³y dzwoniÌ telefony. I ¿adne nawet nie drgn¹³ ¿eby spojrzeÌ na komórkê tylko cierpliwie czekali a¿ zrobimy dwa zdjêcia, potem jeszcze podali rêce, po¿egnali siê i dopiero wtedy odebrali. W kazdym razie na mnie zrobili bardzo dobre wra¿enie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

doktorfaustus1 pisze:BaryÂła sypiesz argumentami jak Marian Krzaklewski podczas dzisiejszego przesÂłuchania.
Ewentualnie napisz do administratora o zmianĂŞ tytuÂłu dziaÂłu - rozmaiwamy tutaj o relacjach, nie testach ze znajomosci dziennikarzy.

PS £ukaszu porównujê dwie transmisje, a nie dwie stacje. Gdyby uroczystoœci by³y na TVP3 pis¹³bym o TVP3.
zwykle relacje komentuja/opowiadaja o nei twarze - w tym przypadku dziennikarze. wiec wtracenie slowa o dziennikarzach jest tu na miejscu, tymbardziej ze ktos jak mi sie zdawalo poruszyl problem tvp3.

jesli juz poruszamy watek relacji zastanawia mnie dlaczego dla tvp nie istnieje takie wydarzenie jak Marsz ÂŻywych....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukasz pisze: Co do Sekielskiego to bardzo wesoÂły chÂłopak. Jak nie wiesz, to zapraszam do "PrzeÂświetlenie". ZresztÂą nie tylko wesoÂły i inteligentny, ale teÂż kulturalny.
1. Gratuluje spotkania na szczycie :D
2.Ja nie mĂłiĂŞ o tym jaki on jest naprawdĂŞ tylko o wizerunku skoro mĂłwisz ze Danka obraÂżona to ja mĂłwiĂŞ ze Tomek :) taka jest prawda ze on jest wiecznie naburmuszony nawet twĂłj idol Lis go tak okreÂśliÂł :D A to Âże jest inteligentny dowcipny i kulturalny to co innego :) i o tym wiem.
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: A TVP1 potrafiÂła po raz kolejny zrobiĂŚ ciekawÂą lekcjĂŞ historii.
Tylko forma nie kaÂżdemu widzowi TVN24 by przypadÂła do gustu. Owsze, bywa to moÂże i lekcja, ale w wydaniu typowej szkoÂły paĂąstwowej, co zniechĂŞca sÂłuchacza do poszerzenia wiedzuy i forma przekazu jest typowo publiczna (paĂąstwowa, czyt: TVP).


baryla pisze:ja dzis nie zabieram glosu bo transmisji nie widzialem, poniewaz uczylem sie jak byc dobrym dziennikarzem ;)
Ja k. 14 wÂłaczyÂłem tv to byÂła Marta Kuligowska i relacja z Watykanu w 2 minuty po tym jak tam dziaÂły siĂŞ waÂżne sprawy z o. Hejmo
I jak efekty nauki....



baryla pisze: Ale chcialbym poruszyc watek znajomosc twarzy TVP3: kiedys robilem test kolegom, a teraz bratu: o ile z tvn24 podali przynajmniej 1 nazwisko [oczywiscie z wylaczeniem pochanke i rymanowskiego] - z tvp 3: ZADNEGO
Ja mimo i¿ sporadycznie max na 4 min w³¹cze ten kana³ znam co najmnije 3 lub 4 prezenterów.
Ostatnio zmieniony niedziela 08 maja 2005, 00:34 przez tobi, łącznie zmieniany 3 razy.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tobi pisze:Owsze, bywa to moÂże i lekcja, ale w wydaniu typowej szkoÂły paĂąstwowej, co zniechĂŞca sÂłuchacza do poszerzenia wiedzuy i forma przekazu jest typowo publiczna (paĂąstwowa, czy.: TVP).
O w³aœnie. W doœÌ niezgrabny sposób tobi powiedzia³ bardzo wa¿n¹ rzecz. To samo mo¿na powiedzieÌ o "Wiadomoœciach", które s¹ zbyt oficjalne.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

moÂże i oficjalne ale takie powinny byc WIADOMOÂŚCI - najwaÂżniejszy i najpowszechniejszy program. Ja to widze i przywykÂłem, choĂŚ i tak to dziwne :wow: Âże oglÂądam czĂŞÂściej , w ogĂłle oglÂądam WIADOMOÂŚCI.

Natomiast materiaÂły takie jak te o przeszÂłoÂści najlepiej moim zdaniem rezentuje RAPORT TVN24 i w ogĂłle TVN24. W sposĂłb przystĂŞpny poakzuje historie, ostatnio nawet mĂłj 15letni brat zwrĂłciÂł uwage jak byÂł materiaÂł w serwisie o czymÂś. Forma takich info jest tuaj najwaÂżniejsza. A TVP niestety mimo widocznych prĂłb przynudza nawet mnie, ktĂłrego to powinno bezwzglĂŞdnie zaciekawiĂŚ choĂŚby z racji charakteru mych studiĂłw.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie wiem czy na TVP3 transmitowano obrady komisji Âśledczej, ale jeÂśli nie, to czy nie pomyÂśleliÂście, Âże TVN24 mogÂła zrobiĂŚ tak z myÂślÂą o widzach, ktĂłrzy wolÂą obejrzeĂŚ komisjĂŞ. Ci co komisji nie chcÂą oglÂądaĂŚ majÂą TVP1.
Skoro Ci dali Wroc³aw, to Ci dla odmiennoœci dali komisjê. Jak ktoœ chce Wroc³aw to w³¹cza TVP1, a jak komisjê TVN24. S¹ ludzie któych gie obchodzi zakoùczenie drugiej wojny œwiatowej.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

I co teraz powiecie fani tvp ? :D ?? Na naszych oczach (widzĂłw TVN24) powstaje nowa partia polityczna a na "trĂłjce" jakaÂś telenowela <lol2> !!
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nowa partia ?? Gdzie ?? Ja sÂłyszaÂłem, Âże istniejÂąca zmienia tylko nazwĂŞ. :lol: :lol: :lol:


TVP3 transmitowaÂła obrady Komisji ÂŚledczej z Krzaklewskim.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości