TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 13:30

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: sas »

Jeśli PiS będzie bojkotował TVN 24 dłużej ramówka TVN 24 za kilka lat będzie bardzo uboga.
05:00 Telezakupy
07:00 Poranek
09:00 Powtórka Szkła kontaktowego
11:00 Call - TV
11:30 Normalny serwis
12:00 Call - TV
13:00 Powtórka Magazyny 24 godziny z 2007 roku.
14:00 Serwis
14:20 Telemarkety
15:00 Zapętlony ident stacji
16:00 Serwis
16:30 Prosto z Polski, czyli majówka w listopadzie
18:00 Fakty przed Faktami przed Faktami
18:30 Fakty przed Faktami
19:00 Fakty
19:25 Fakty po Faktach
19:50 Fakty po Faktach po Faktach
20:20 Kreska nad ź
21:00 Szkło kontaktowe
23:00 Retransmisja TVN CNBC Biznes
00:00 Zapętlony ident stacji

Jeśli nie chcecie mieć takiej ramówki - przeproście PIS.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

Na razie TVN24 kłopotów nie ma - wręcz przeciwnie - od rozpoczęcia bojkotu oglądalność stacji skoczyła w górę.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pop »

Powinny się pojawić takie plansze jak w Superstacji, które informowałyby o tym, ile czasu PiS bojkotuje już TVN24 i ile od tego czasu wzrosła oglądalność. :D

A wczoraj Kajdanowicz zdjął kostkę z mikrofonu i rozmawiał z Ziobrą. :cicho:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

O co chodzi z tym tematem, że 7-latka dzwoniła na policję? Przecież takie interwencje policja podejmuje dzień w dzień w masowych ilościach - niestety.
Czy teraz każde ujawnione nagranie z dyspozytorni służb ratunkowych będzie wałkowane w TVN24?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:O co chodzi z tym tematem, że 7-latka dzwoniła na policję? Przecież takie interwencje policja podejmuje dzień w dzień w masowych ilościach - niestety.
Czy teraz każde ujawnione nagranie z dyspozytorni służb ratunkowych będzie wałkowane w TVN24?
No niestety sezon ogórkowy. Teraz każda nieprawidłowść to 'skandal' na cała Polskę. Pamiętam jak mnie wnerwiała sprawa małego Jasia - ciągle o tym mówiono w tvn24. Każda decyzja czy zdarzenie było przełomem. Jak coś się zmieniało w tej sprawie to już była to informacja pilne. A teraz widzę, że programy informacyjne robią ciągłe newsy z pijanych matek i wypadków drogowych...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Dziś o 20:00 orędzie prezydenta Lecha Kaczyńskiego, następnie Donalda Tuska
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

tvn24.pl pisze:- We wtorek nie będzie orędzia telewizyjnego Donalda Tuska - ogłosił nieoczekiwanie wicepremier Grzegorz Schetyna. Zamiast tego premier będzie miał konferencję prasową. Przemówienie do narodu wygłosi tylko prezydent Lech Kaczyński.
Czyli będzie jedno orędzie. No i dobrze, jeszcze by magazyn przesunęli.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

Rozpoczyna się serwis o 9:30, Agata Tomaszewska informuje, że w Warszawie nie ma prądu, po czym...
oznajmia, że teraz pokażą zdjęcie ludzi, którzy niepotrzebnie na tramwaj czekają, a które przyszło na Kontakt TVN24.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Na szczęście coś im się popsuło i chyba już tego nie pokazali.
Powiedzcie sami - czy to nie jest przekroczenie dopuszczalnych norm żenady? Czy oni już naprawdę będą pokazywać wszystko co przyjdzie na Kontakt TVN24? Nawet zdjęcia ludzi, którzy po prostu na tramwaj czekają?

W Warszawie codziennie są dziesiątki zatrzymań tramwajowych. Też czekałem "niepotrzebnie" na tramwaj w stolicy. Ale czy w związku z tym pokazywali mnie w TVN24? Nic mi na ten temat nie wiadomo.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ~ »

Trochę cierpliwości :) ruszy TVN Warszawa i wszystko wróci do normy ;).
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Marcin »

To w TVN Warszawa informacją numer 1 będzie zdjęcie ludzi, czekających niepotrzebnie na tramwaj?

To też gratuluję.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:W Warszawie codziennie są dziesiątki zatrzymań tramwajowych. Też czekałem "niepotrzebnie" na tramwaj w stolicy. Ale czy w związku z tym pokazywali mnie w TVN24? Nic mi na ten temat nie wiadomo.
Rozumiem, twoje nerwy - jakbym czekał na przystanku niepotrzebie i by mnie jeszcze w tvn24 nie pokazali to też bym się wkurzył :P Ale spokojnie - faktem jest, że tvn24 puszcza wszytsko co mu na kontakt@tvn24.pl widzowie wyśla...
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: D00 »

Greg Haus pisze:Rozumiem, twoje nerwy - jakbym czekał na przystanku niepotrzebie i by mnie jeszcze w tvn24 nie pokazali to też bym się wkurzył :P Ale spokojnie - faktem jest, że tvn24 puszcza wszytsko co mu na kontakt@tvn24.pl widzowie wyśla...
Wyślę im zdjęcie, jak się na nodze przeciąłem. :D Zrobią wydanie specjalne programu i zaproszą ekspertów. :D
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: skorupa2006 »

Dziś w serwisie informacji ekonomicznych przeszli samych siebie! Ale dowiedziałem się dwóch nowych rzeczy: :lol: że Firefox to WYSZUKIWARKA internetowa, oraz że ma bardzo mały udział w rynku :twisted: . Czy oni w ogóle sprawdzają dane do newsów?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Pamiętacie jeszcze tą reklamówkę ?

http://n.pl/oferta/kanaly/pakiety.html? ... 6f0042bd5b
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: skorupa2006 »

Ta reklamówka jest świetna - powinni ją emitować. A wracając do tego co miałem napisać:
Czy nie wydaje wam się że prezenterzy są kadrowani baaardzo blisko (na tv 32" głowa jest olbrzymia i zajmuje prawie cały ekran). Nawet Jarek w Poranku powiedział do Michała Cholewińskiego tekst w stylu: "Ale ty Michał jesteś duży na ekranie dzisiaj". Mi się bardzo takie kadrowanie nie podoba, najlepsze wg mnie mają weekendowe Fakty gdy materiał zapowiadają obaj prezenterzy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości