tvn24.pl

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: tvn24.pl

Post autor: Ksero »

Też mnie denerwują te reklamy, a często po jej zakończeniu docelowy materiał nie ładuje się.
Co do komentarzy użytkowników - kiedyś mógł pisać każdy, bez rejestracji, teraz trzeba mieć konto TVN.
KKK
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: ~ »

Dzisiejszy sondaż na tvn24.pl

Obrazek

i zobrazowanie pewnej rzeczy:

Obrazek

Taka tam typowa tvnowska manipulacja. W sumie mnie to nie dziwi, bo to codzienność, ale piszę bo może ktoś o tym nie wie. ;)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: sybic »

To przykład tego, że w TVN pracują funkcjonariusze. Służalcze pieski obecnej władzy.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: tvn24.pl

Post autor: miwaszkiewicz »

Wrzućcie to na jakiegoś kwejka, czy inne demoty, powysyłajcie po prawicowych fanpage'ach, wzbudzi zainteresowanie.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: tvn24.pl

Post autor: Debeet »

Naprawdę myślicie, że te wszystkie grafiki są ręcznie robione przez TVN24.pl? Byłby to czysty masochizm ze strony redaktorów. Dane sobie wrzucają w program czy tam skrypt, a on to sobie wszystko rysuje. A to, że ktoś nie umie programować to już nie wina obsługujących program/skrypt. Założę się, że takie kwiatki możecie znaleźć w każdej stacji tv i/lub na ich stronach.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: sybic »

Jeśli więc pracownicy portalu tvn24.pl nie potrafią zrobić prostych słupków, słupków które wykonują uczniowie podstawówki to może niech szukają sobie innej, łatwiejszej roboty...
Idzie zima, wiec może do śniegu?
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: tvn24.pl

Post autor: Pelikan »

Przeciętnego Polaka interesują wartości, które prezentują te słupki, a nie ich wysokość. Można to traktować w kategoriach ciekawostki, ale sensacji w tym nie widzę...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: sybic »

Nie masz racji. Ten kto się zajmuje marketingiem i wszelkimi prezentacjami dobrze wie, że do przeciętnego odbiorcy przemawiają właśnie graficzne słupki. Gdyby było inaczej słupków by nie było i TVN24 w owe słupki by się nie bawił.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: ~ »

Pelikan pisze:Przeciętnego Polaka interesują wartości, które prezentują te słupki, a nie ich wysokość. Można to traktować w kategoriach ciekawostki, ale sensacji w tym nie widzę...
Zdziwiłbyś się. Teraz mamy kulturę obrazkową. Media podają wszystko na tacy w postaci obrazków i "przeciętny Polak" (np. taki, który ogląda Ukrytą prawdę czy Pamiętniki z wakacji) nie czyta. Człowiek zobaczy najwyższy słupek i uważa, że na resztę nie ma sensu głosować "bo i tak nie wygrają".
Debeet pisze:Naprawdę myślicie, że te wszystkie grafiki są ręcznie robione przez TVN24.pl? Byłby to czysty masochizm ze strony redaktorów. Dane sobie wrzucają w program czy tam skrypt, a on to sobie wszystko rysuje. A to, że ktoś nie umie programować to już nie wina obsługujących program/skrypt. Założę się, że takie kwiatki możecie znaleźć w każdej stacji tv i/lub na ich stronach.
Poważna telewizja by sobie nie pozwoliła na takie coś. Wyobrażacie sobie takie zakłamane wykresy w TVN CNBC? Bo ja nie.
Zresztą nawet zwykły Excel potrafi dobrze narysować wykres, więc niby czemu jakiś program czy skrypt przeznaczony specjalnie do rysowania wykresów miałby to źle robić?
Pelikan
Bywalec
Bywalec
Posty: 675
Rejestracja: wtorek 21 sie 2012, 13:28
Lokalizacja: Centrum

Re: tvn24.pl

Post autor: Pelikan »

Dla mnie w tym przypadku wszystkie słupki mogą być takie same, interesuje mnie wynik sondażu, a nie centymetr w górę czy dół...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: tvn24.pl

Post autor: matik »

~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: ~ »

Kontynuując sprawę wykresów zamieszczam dzisiejszą grafikę.

Obrazek

Jak widać program potrafi rysować dobre wykresy. Zmierzcie sobie ;).
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: tvn24.pl

Post autor: Ksero »

Kursy walut są od wczoraj czy dopiero teraz je zauważyłem?
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: tvn24.pl

Post autor: matik »

Nie kojarzę, by wcześniej tam były.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: tvn24.pl

Post autor: Lord_info »

Dziś zauważyłem na stronie zdjęcie statuetki Telekamer obok loga TVN24.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości