tvn24.pl

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: pop »

ObrazekObrazek
A co się stało się? :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: pop »

Strasznie denerwuje mnie ta luka między ostatnim newsem a stopką:
Obrazek
Wygląda to mało profesjonalnie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: piotrek888 »

Czasem trzeba też powiedzieć coś złego o sobie :lol:

Obrazek
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: tvn24.pl

Post autor: Mysza »

A mnie coraz bardziej denerwuje powiększająca się ilość reklam na portalu tvn24.pl, ja rozumiem, że trzeba na nich zarobić, ale niedługo między reklamami trzeba będzie szukać informacji.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: ~ »

Czy jest jakiś sposób na reklamy na tym portalu? Wkurza mnie jak chce spokojnie przeczytać jakąś informację, a tu w każdym odtwarzaczu wideo włącza się reklama. Na przykład na stronie jest pięć filmów, więc jest też pięć reklam, które - co najgorsze - włączają się w jednej chwili.
RBB
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 117
Rejestracja: środa 28 lip 2010, 23:59
Lokalizacja: Łódź

Re: tvn24.pl

Post autor: RBB »

Stałe formy reklamowe (FF) - cena netto w zł
Forma Tydzień Miesiąc
Panel reklamowy 450x340 pikseli do 40 kB 60 000 180 000
Panel reklamowy 450x100 pikseli do 30 kB 60 000 180 000
Boks 300x60 pikseli do 10 kB ................20 000 60 000
Boks 185x185 pikseli do 10 kB ...............40 000 120 000
Artykuł sponsorowany ........................18 000 -
Belka sponsorska w plajerze (overlay) ......37 000 110 000
Pasek 655x30 pikseli do 10 kB ............. 6 500 19 500
Pasek 450x30 pikseli do 10 kB ..............11 000 33 000

Kto by nie chciał tyle zarabiać :)
http://www.youtube.com/watch?v=F82af12lfoc <-- Mój własny film na konkurs w YouTube - Internet For Peace (byłem operatorem). Oglądajcie i oceniajcie :)
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: Frazes »

Czy ja dobrze policzyłem zera w tych cenach (60 tysięcy za tydzień wyświetlania banera???! :shock: ), bo jeśli tak to dziwię się, że w ogóle są na to chętni (ja nawet jakbym tyle miał to bym nie dał, tym bardziej jeśli płaci się za samo wyświetlanie - powinien być zastosowany model "ppc", czyli opłata za kliknięcia w baner, bo tak jest moim zdaniem najuczciwiej) !
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: Frazes »

W uzupełnieniu do "posta" wyżej dodam, że mnie na stronie "tvn24.pl" denerwuje ich wybiórcza i czasami nie mająca uzasadnienia cenzura wypowiedzi na forum dyskusyjnym (podobnie jest na "onet.pl", ale w końcu to ta sama załoga chyba).

Kilka razy mi się już zdarzyło, że moja merytoryczna (pozbawiona wulgaryzmów, których zresztą staram się nie używać nawet mówiąc) i nie atakująca nikogo personalnie wypowiedź nie była publikowana, bo nie była do końca zgodna z poglądami lansowanymi aktualnie na antenie, a wypowiedzi innych często z wulgaryzmami i obraźliwe były "puszczane" (najśmieszniejsze, że często po czasie okazuje się, że rozmówcy wypowiadają na antenie moje poglądy, a nawet dokładnie to co napisałem, ale moja wypowiedź, która była pierwsza na forum przepadła i nie mogę się zgłosić po prawa autorskie :D - a może właśnie o to im chodzi :D ??? ) ...

Według mnie ich forum powinno działać podobnie jak choćby to, tzn., że moderator nie zatwierdza każdej wypowiedzi, a reaguje ewentualnie po publikacji, na "posty" łamiące zasady.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: tvn24.pl

Post autor: avatar »

Czy kamerka ze studia, która znajduje się na stronie http://www.tvn24.pl/studio.html będzie jeszcze działać?
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: Frazes »

Nie wiem, ale mam nadzieję, że będzie, bo to SUPER sprawa :D !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: tvn24.pl

Post autor: matik »

Zauważyliście, że w logo portalu nie ma już tego .pl na czerwonym tle?
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Cenzura na portalu "tvn24.pl"

Post autor: Frazes »

Przed chwilą obejrzałem w "Faktach" materiał Marka Nowickiego o bezradności jeśli chodzi o zatrzymania chuliganów z piątkowych demonstracji i ja w tym kontekście chciałbym poruszyć temat i zapytać czemu z jednej strony "TVN" nad tym "biadoli", a z drugiej na forum dyskusyjnym portalu "tvn24.pl" nie są publikowane wypowiedzi, które podsuwają rozwiązanie tej sytuacji???

Oto wypowiedź, którą chciałem tam wczoraj zamieścić, ale niestety redaktorzy "tvn24.pl" uznali, że z jakichś powodów nie nadaje się ona do publikacji (ciekawy jestem dlaczego???)...
Witam !

A ja uważam, że najlepszym sposobem na rozprawienie się z tymi chuliganami byłoby ujawnianie w ramach wyroków ich wizerunków i danych osobowych, wraz z podaniem za co dana osoba została skazana.

Według mnie gdyby każdy w okolicy i nie tylko wiedział, że ta i ta osoba np. podpaliła wóz "TVN", to sam stosunek negatywny stosunek otoczenia do niej byłby karą dużo bardziej dotkliwą, niż grzywna czy więzienie.

Pozdrawiam.
W ogóle to już nie pierwszy raz kiedy redaktorzy "tvn24.pl" cenzurują moje merytoryczne wypowiedzi, podczas gdy wypowiedzi będące personalnym atakiem na jakiegoś polityka są publikowane bez przeszkód.

Według mnie fora dyskusyjne są po to, aby ich użytkownicy mogli swobodnie wyrażać swoje poglądy, a tymczasem "tvn24.pl" nagminnie cenzuruje wypowiedzi, które z jakichś powodów (właśnie niekoniecznie przejrzystych) niekoniecznie im pasują...

Według mnie Pan Andrzej Brzuszkiewicz (chyba to on jest szefem "tvn24.pl"???) powinien ostro "przeczołgać" swoich pracowników, bo chyba nie do końca wiedzą na czym powinna polegać "moderacja" forum dyskusyjnego !

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat???
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Cenzura na portalu "tvn24.pl"

Post autor: sybic »

Potwierdzam.
Moje wypowiedzi też nie zostały opublikowane.
Serwis tvn24.pl stosuje wiec PRLowską cenzurę.
Jedyne co można zrobić to olać sikiem prostym ten szmatławy serwis.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Cenzura na portalu "tvn24.pl"

Post autor: r_r16 »

Ja zaś od siebie mogę dodać, że to, co dzieje się na forach dyskusyjnych (nie tylko tvn24.pl, ale wszystkich większych polskich portalach) woła o pomstę do Nieba. Mam tu na myśli poziom merytoryczny komentarzy. W większości jest to obrażanie, rzucanie wyzwiskami, itd. Czy Polacy są naprawdę tak głupim narodem, który dostał zabawkę w postaci Internetu i może do woli wyładowywać tam swoje frustracje, czy tak jak piszecie, wszystkie merytoryczne komentarze są po prostu usuwane? Nie rozumiem też powodu, dla którego są one kasowane. Ja od pewnego czasu nie czytam komentarzy pod informacjami wcale - po prostu, żeby się nie denerwować :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Cenzura na portalu "tvn24.pl"

Post autor: piotrek888 »

sybic pisze:to olać sikiem prostym ten szmatławy serwis.
I wcale się nie dziwię, że nie opublikowano...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości