Błękitny 24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Błękitny 24 na cenzurowanym :lol2: Zdenerwował Leo :shock: A to było po krótce tak:
sport.pl pisze:Nie okazał się przypadkowym - wynajęła go stacja TVN, która filmowała kadrę z powietrza.

Zdenerwowało to Beenhakkera - jego zdaniem hałasująca, wisząca nad głową piłkarzy maszyna dezorganizowała zajęcia. - Poprosiłem znajomego Austriaka, żeby pojechał do domu po bazookę. Przyjechał, pokazał sprzęt i helikopter wreszcie odleciał - wyjaśnił de Zeeuw.
Pomijając kwestie,że raczej nie wynajęła reszta się zgadza. :spiewa:
Swoją drogą żeby później nie było wymówek,że przez TVN chłopcy Leo Zawodowca nie najlepiej wypadli bo nie mogli się przygotować przez hałas :grozi: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Swoją drogą żeby później nie było wymówek,że przez TVN chłopcy Leo Zawodowca nie najlepiej wypadli bo nie mogli się przygotować przez hałas
Jak wizyta premiera (Marcinkiewicza) w szatni przed meczem dekoncentruje, to o hałasie na próbach nie ma co mówić. :spiewa:

Wczoraj widziałem ujęcia w ''Dzień po dniu''. Pokazali m.in. basen, a Skórzyński próbował ustalić, kto w nim się kąpał. Takie głupotki, ale jak nie mogą pokazać bramek, to dobre i to. :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nawet w ''Wydarzeniach'' o tym powiedzieli :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=CtEY3n6Myek :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: pop »

Właśnie na antenie TVN24 możemy oglądać widok z Błękitnego24, który leci nad autokarem z polskimi piłkarzami, którzy jadą do Wiednia. Świetnie to wygląda!
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Błękitny 24

Post autor: tetar »

Wg informacji z media2.pl drugi helikopter z kamerami HD ma pracowac dla TVN24 od sierpnia.
Jaki bedzie pozytek z kamery HD na TVN24 i slabym SD?

link nizej:
http://media2.pl/media/37635-tvn24-z-cz ... -i-hd.html
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: pop »

Hm, może (w końcu) TVN24 zacznie nadawać w high definition. Przepraszam - 16/9. Polska.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: ~ »

Ja myślę, że TVN24 zrobi psikusa Polsatowi i zacznie nadawać w HD szybciej niż Polsat News.
Tak samo Polsat HD miał być pierwszy, a jednak TVN HD rozpoczął nadawanie wcześniej.
Hmm, to jest ten sam model czyli też będzie miał jeden silnik? :/
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Błękitny 24

Post autor: tetar »

tak, drugi smiglowiec tez 1-silnikowy. Czyli jak bedzie sie cos dzialo w centrum warszawy lub innego miasta to transmisje bedziemy ogladac na Polsat News bo juz wkrotce beda w posiadaniu 2-silnikowej maszyny z kamerami HD. Dla maszyn 1-silnikowych sa ograniczenia w lotach nad terenami miejskimi.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: ~ »

Błękitny24 podczas niedzielnego powrotu z Przemyśla. Krótki postój po drodze.
Zdjęcia wykonał pan Zdzisław Surowaniec - dziennikarz lokalnej gazety:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Błękitny 24

Post autor: skorupa2006 »

Sierpień dobiega powoli do końca - Czy są jakieś nowe informacje/przecieki o nowym helikopterze?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

TVN24 już we wrześniu zacznie używać drugiego śmigłowca wyposażonego w kamerę HD - napisał w ubiegłym tygodniu ''Press''.
Batthew88
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: środa 27 sie 2008, 15:28
Lokalizacja: localhost

Re: Błękitny 24

Post autor: Batthew88 »

Fajnie, widać że stacja cały czas w ruchu się rozwija, już drugi śmigłowiec będzie latać :)
Obrazek
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Błękitny 24

Post autor: skorupa2006 »

Wygląda na to że TVN zamierza produkować w HD oraz 16/9 wszystkie programy. Od dłuższego czasu trwają spekulacje że Fakty na jesień przy okazji zmiany oprawy zobaczymy szerzej :D To samo ma dotyczyć Uwagi do której już od wiosny materiały są w 16/9.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Błękitny 24

Post autor: pop »

Od dawna wiadomo, że TVN zamierza w całości przejść na format 16/9. Wkrótce przyjdzie kolej także na kolejne kanały.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Presserwis: Od wiosny przyszłego roku TVN24 będzie miał do dyspozycji drugi śmigłowiec. Będzie to ten sam model, jakim stacja dysponuje obecnie - Robinson R 44. Nowy śmigłowiec ma obsługiwać wydarzenia z południowej Polski, a dotychczasowy - z centrum i północy kraju.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości