Polska i świat

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polska i świat

Post autor: epsztajnek »

W dzisiejszym materiale o różnicy mózgów damskiego i męskiego Anna Wilczyńska splagiatowała ujęcie koleżanki sprzed roku , i to też z materiału dla "Piś" :grozi: :rozglada: :lol2:
Obrazek
Obrazek
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Polska i świat

Post autor: D00 »

epsztajnek pisze:W dzisiejszym materiale o różnicy mózgów damskiego i męskiego Anna Wilczyńska splagiatowała ujęcie koleżanki sprzed roku , i to też z materiału dla "Piś" :grozi: :rozglada: :lol2:
Obrazek
Obrazek
Ja bym ją pozwał. ;)
monetowy_chlopak

Re: Polska i świat

Post autor: monetowy_chlopak »

Szefem redakcji "Polski i świata" został Jacek Sawicki - informuje portal wirtualnemedia.pl
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polska i świat

Post autor: piotrek888 »

Nowa czołówka, przypomina mi czołówkę "To był dzień" z Polsat News. Nie podoba mi się, nie wiem po co w ogóle ją zmieniali. Poprzednia była niczego sobie.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Polska i świat

Post autor: a-j-p »

Fajna odmiana - większy dynamizm i nowoczesność .... ale w tym wszystkim brakuje mi jeszcze tych super lotów kamer które mają
Trochę się wreszcie zbliżyli do programu SKY NEWS
przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=Zc0k7lhoRTA

a cały program powinien przypominać to:

http://www.youtube.com/watch?v=J4VjFgVI ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=j1sLANkOLdA

Widzę poprawę ale jeszcze niestety widać duże braki
Może trochę inne kadrowanie i przede wszystkim loty kamer :)

Grafika też wymaga dopracowania bo niestety wiadać niedociągnięcia, piksele i jakieś "miganie"
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska i świat

Post autor: bartek09 »

Obiecywali, że program mimo wydłużenia nie będzie nudny. Niestety nie udało im się to tak do końca. Niektóre materiały były bardzo ciekawe, ale gdy dziś w "Poranku" usłyszałem, że program będzie bardziej dynamiczny wyobraziłem sobie loty kamerowe, łączenia na żywo, itp... Okazało się że jedynymi rzeczami, które mogły zdynamizować "PiŚ" były śródszpan i przerwy reklamowe... :hmm: Poza tym, jak dla mnie troche mało informacji ze świata. Myślałem, że od dzisiaj będzie ich więcej. Zawsze warto było czekać do końca programu, bo wtedy pokazywali ciekawe, luźne materiały. Dziś na koniec zaserwowano nam... politykę :stop:
Muszą jeszcze to dopracować, ale mam nadzieję, ze z dnia na dzień będzie coraz lepiej. :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przed 21.00 przypomniałem sobie o tych zmianach. Włączyłem TVN24 i... zapowiadali reklamę, co wcześniej było niespotykane. Poczekałem 5 minut, powiedzieli o musicalu nt. Obamy i Złotych Globach, po czym zapowiedzieli kolejną przerwę. Już mi się dalej nawet oglądać nie chciało. Wolałem ''M jak miłość''. Serio.
Wygląda na to, że tylko ten magazyn rozstrzelili bardziej i nieco przedłużyli materiały.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polska i świat

Post autor: epsztajnek »

Camilo pisze: Wygląda na to, że tylko ten magazyn rozstrzelili bardziej i nieco przedłużyli materiały.
Po dwóch wydaniach mam identyczne wrażenie. :(
mareee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 16 lut 2010, 18:23

Re: Polska i świat

Post autor: mareee »

Czy ktoś może wie gdzie się znajduje muzyka z odnowionej oprawy Polski i Świat ?
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Re: Polska i świat

Post autor: Kubs »

To utwór pt. "Global vision" z płyty KPM 691 - NEWS AND CURRENT AFFAIRS 1. Odsłuch on line na stronie: http://www1.playkpmmusic.com/pages/view ... cdnum=4723
MAKEPOVERTYHISTORY
agas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: środa 24 lut 2010, 15:14

Re: Polska i świat

Post autor: agas »

Pomysl wydluzenia programu o 30 minut to nieporozumienie. Te pol godziny to widz widzi reklamy i 3 razy prognoze pogody. Dla wydluzenia czasu w przerwie pomiedzy reklamami spot tvn24. Jak dla mnie paranoja. Czyzby nikt w stacji nie mial ciekawszego pomyslu na 30 minut pozostale po Magazynie 24 h. Watpie zeby nie bylo jakiejs osoby, ktora chetnie by porowadzila jakis program. Moze cos dac pani Beacie Tadli ?! A jesli idzie o koszty to mozna nawet wrzucic powtorke programu pana Miecugowa "Inny punkt widzenia".
Coraz bardziej jestem zawiedziona poziomem tvn24. W poranku powiedza jedno zdanie i przerwa na reklame. Ja rozumiem, ze to stacja prywatna zyje z reklam. Ale poza reklamami powinna cos widzowi zaoferowac, prawda?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Polska i świat

Post autor: epsztajnek »

Warto odnotować, że od pewnego czasu PiŚ trwa tylko 45 minut. Oczywiście biorąc pod uwagę początek i koniec programu, bez wliczania wszystkich przerw. Ale widać, że redakcja zaczyna spuszczać z tonu ( pamiętając to wysokie zadęcie z początku roku :devil: )
kaśka:):)

Re: Polska i świat

Post autor: kaśka:):) »

Ma ktoś może video do ściągniecia na dysk z kulis wieczoru wyborczego przygotowywane przez Macieja Wiersińskiego z 19 i 20 czerwca dla polski i świat - bradzo prosze o wrzucenie na forum
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Polska i świat

Post autor: Fuxiasty »

Marzy mi się powrót do prowadzenia magazynu przez parę Kaczmarek & Żebrowski lub Kaczmarek & Grass.
Czy można na to liczyć? Okres wakacyjny już się zakończył, zatem powinien nadejść także kres urlopów. ;)
Mam nadzieję, że nie zrezygnowano z duetów w imię cięcia kosztów...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Polska i świat

Post autor: piotrek888 »

W grudniu wraca Anna Kalczyńska.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości