Ranking Mazura (dawniej: Publiczna.tv)

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Ranking Mazura (dawniej: Publiczna.tv)

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:Kanał‚ TVN 24 przygotowuje nowy program interaktywny, którego gospodarzem zostanie Maciej Mazur, reporter "FaktĂłw" TVN. Audycja - w przeciwieństwie do "Szkła kontaktowego" - nie bę™dzie miał‡ jednak charakteru satyrycznego.

W programie omawiane mają być tematy, które poruszają widzów. Będą mogli włączyć się oni do dyskusji za pośrednictwem Internetu. - Stawiamy na nowe technologie. Nie chcemy kopiować "Szkła kontaktowego", w którym kontakt z widzami odbywa się poprzez telefon i sms - mówi nam Maciej Mazur, który zaznacza, że cały czas trwają prace nad koncepcją techniczną programu.

Audycja pojawi się na antenie TVN 24 prawdopodobnie na przełomie marca i kwietnia. Na razie nie wiadomo, w jaki dzień i o której godzinie będzie nadawana.
Może być ciekawie. :) Szczególnie ze względu na prowadzącego, który jest jednym z najlepszych reporterów w TVN. :D Choć chętniej zobaczyłbym go właśnie w jakimś satyrycznym programie.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Chociaz nie ma jeszcze wielu szczegółów to juz jest ciekawie :D A osoba prowadzącego daje przekonanie graniczące z pewnością,że to bedzie dobre :tanczy:

Tak jak pawell też uważam ,że do satyrycznego programu by się nadał :aniol:
Ale poczekamy-zobaczymy-ocenimy :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

To tak jak przedmowcy tez bym go chetniej ujrzala w jakims satyrycznym programie, ale nie ma narazie co osadzac poki sie nie przekonamy jak Maciej sprawdzi sie w formacie, ktory mu zaproponowano. Mozemy sie przede wszystkim cieszyc z tego, ze w koncu Mackowi dano szanse by wyplynal na nowe, dalekie horyzonty. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Maciek w satyrycznym programie z pewnością by się sprawdził. Jestem jednak przekonany, że władze TVN24 wiedzą co czynią i Maciek będzie do tego programu pasował jak ulał i będzie jego nierozłączną częścią - gdyby M. Mazur do niego nie pasował to z pewnością wzięliby kogoś innego. Szkoda, że znamy tak niewiele szczegółów nt. samego programu - dnia i godziny emisji oraz bardziej szczegółowego opisu jego formuły. Wówczas można by o wiele więcej powiedzieć.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Maciej Mazur napisał o nowym programie na swoim blogu :arrow: http://www.tvn24.pl/0,61,blog.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy program Macieja Mazura

Post autor: ~ »

Coś mi się wydaje, że pan Maciej będzie się kontaktował z widzami przez onetskype ;).
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Nowy program Macieja Mazura

Post autor: Ptr15 »

No pewnie ! :D. Dzisiejszej nocy z okazji "super wtorku" w USA z Piotrem Jaconiem komunikowali się Polacy ze stanów za pomocą USA. Całkiem dobrze to wyszło :D.
O jest nawet artykuł na TVN24 http://www.tvn24.pl/-1,1537897,wiadomosc.html
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy program Macieja Mazura

Post autor: pop »

"Publiczna.TV", bo tak będzie nazywał się nowy program Macieja Mazura, rusza już w najbliższą niedzielę o 17.30.
Tutaj więcej na temat tego programu :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1545265,wiadomosc.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Nowy program Macieja Mazura

Post autor: Greg Haus »

Ten program jest świetny :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowy program Macieja Mazura

Post autor: pop »

Program jest rzeczywiście bardzo fajny. Pierwsza, premierowa część była bardzo udana. Maciej Mazur jest w tej roli doskonały. :D

Teraz trwa druga częśc programu - w końcu można obejrzeć coś ciekawszego niż "Milionerzy". :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Pierwsze koty za płoty :lol2: Program dokładnie taki jakiego się spodziewałem :aniol: Jedyne ,co mnie trochę denerwowało to ten dźwięk pękającej bańki mydlanej (nie umiem tego inaczej określić :rozglada: ).Technika zawiodła,całe szczeście,że pod sam koniec bo co by sie działo jakby to był początek :rozglada: :rozglada:Fajny ten jamniorek był,spał sobie na luzie :lol2:
POpieram pisze:Teraz trwa druga częśc programu - w końcu można obejrzeć coś ciekawszego niż "Milionerzy".
Nawet da się to jakoś pogodzić :spiewa: Prawie w czasie reklam można sobie kuknąć na II część-wtedy to i 'Milionerzy' syci i 'Publiczna.tv' cała :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Nowy program Macieja Mazura

Post autor: michal641 »

1. Najbardziej denerwujący jest właśnie ten ciągły dzięk komunikarra Skype, o którym pisał maxxx
2. Myśle, że TVN24 powinien pomyśleć o własnym prostym komunikatorze służącym tylko i wyłącznie do komunikowania się ze stacją. Unikniętoby wtedy tych dźwieków, pojawiających się ikonek "wideo w oknie" itp, a mogłyby zostać dodane inne funkcje przydatne do takich audycji
3. Przydałaby się instrukcja dla telewidzów, np. nie bądź na tle okna, postaw kamere np. na monitorze, nie dawaj jej komus do trzymania, co nielismy okazję dziś zobaczyć
4. Bardzo fajne przerywniki "3 po 3" itp
5. Oprawa graficzna i muzyczna moim zdaniem bardzo dobra
6. Reżyserka... Troszke tam ciemno i ciasno.... Nie lepiej sprzed ekranu w studio?
7. Końcówka fatalna. Coś się rozłączyło, program został szybko skończony, zaraz potem kalejdoskop, potem same materiały autompromocyjne przez kilkanascie minut, serwis poszedł wczesniej, bo ok 18.50. A co byłoby, gdyby ta usterka nastąpiła kilkanaście minut wcześniej ?
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowy program Macieja Mazura

Post autor: ~ »

Program świetny. Nie spodziewałem się, że aż tak bardzo mi się będzie podobał. Przed programem sobie myślałem: "A co mnie obchodzi zdanie jakiegoś zwykłego człowieka, którego nawet nie znam", ale po oglądnięciu przekonałem się do tego programu. Pan Mazur w roli prowadzącego radzi sobie bardzo dobrze. :)
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Publiczna.tv

Post autor: michnik101 »

Program świetny bo i pomysł bardzo dobry. Takie dziennikarstwo obywatelskie. Tego w polskiej telewizji nie było jeszcze, ale na szczęście juz jest :tanczy:
Bardzo mi się podoba
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Publiczna.tv

Post autor: pop »

Jak możesz oceniać ten program, skoro - jak sam mówiłeś - nie masz TVN24. :uhh:

:D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości