Czarno na białym

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Czarno na białym

Post autor: MrAdam »

Nie miałem okazji oglądać. W związku z tym mam pytanie czy program realizowany jest w wirtualnym studio?
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Czarno na białym

Post autor: Mysza »

Spodziewałam się czegoś innego po tym programie, ale po pierwszym razie chyba nie należy go jeszcze skreślać. Program jest w wirtualnym studio.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Czarno na białym

Post autor: a-j-p »

Kolejny przykład na to, że ..... VIRUTALNE STUDIO TO SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ten program sorry ale wolałbym bardziej zwykły serwis informacyjny tego co się dzisiaj działo w kraju i na świecie (nie w stylu PiŚ ale zwykły normalny serwis).
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Czarno na białym

Post autor: nouze »

Wcale nie jest "syf", ale mogli wzbogacić o jakieś elementy, bo pustka jest trochę i kolorystykę dać inną bo tak to jest jak w Rozmowie Rymanowskiego. Sama formuła programu może być, trzeba obejrzeć kilka odcinków i zobaczyć jakie tematy będzie drążył. Bardziej polityczne, czy takie właśnie bardziej "PzP".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oglądałem powtórkę po północy i trzeba przyznać, że to dobry program. Oby się tylko nie stoczyli, bo tematów może szybko zabraknąć.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Czarno na białym

Post autor: a-j-p »

Może i dobry ale nie na codzienne wydania w prime time tylko co najwyżej na raz w tygodniu w weekend.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Czarno na białym

Post autor: Nika »

Widziałam dziś pierwszy raz. No Sekielski znowu w formie, ale nie tej "cholerycznej" z "Teraz My", tylko tej dobrej reporterskiej z czasów "Faktów" Lisa.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Czarno na białym

Post autor: ziom »

Nika pisze:Widziałam dziś pierwszy raz. No Sekielski znowu w formie, ale nie tej "cholerycznej" z "Teraz My", tylko tej dobrej reporterskiej z czasów "Faktów" Lisa.
Lisa ale też Durczoka przez kilka miesięcy. Mi ten program się bardzo podoba cieszę się że Sekielski wrócił do TVN24 wolę go dużo bardziej niż Morozowskiego.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Czarno na białym

Post autor: nouze »

Ciekawe kiedy Sekielskiemu się pomyli i przekręci tę kwestię na końcu programu, co ma być czarne a co białe. Przy tej zawiłości, powtórka z klasyka jest chyba nieunikniona.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Czarno na białym

Post autor: ziom »

Dla mnie ten program jest świetny.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Czarno na białym

Post autor: pixie »

Program jak najbardziej, tylko nie do końca jestem do prowadzącego przekonana.. Ale może to przyjdzie z czasem
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarno na białym

Post autor: bartek09 »

No dzisiejszy program był naprawdę niezły. Prawie jak "The Trip" :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Czarno na białym

Post autor: Nika »

bartek09 pisze:No dzisiejszy program był naprawdę niezły. Prawie jak "The Trip" :)
Zgadzam się, fajnie to się oglądało, coś innego. Ludzie musieli być fajnie zaskoczeni w tym pociągu jak zobaczyli Sekiela jak łazi w tą i z powrotem i kręci całą podróż reportaż. Mnie to jeszcze zaskoczyło, że pociąg jechał 60km/h. Ślimak czy co?!
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Czarno na białym

Post autor: incognito »

bartek09 pisze:No dzisiejszy program był naprawdę niezły. Prawie jak "The Trip" :)
Dzięki za to info. Bo doczekałem wczoraj do powtórki i nie żałuję.
Program trafiony, potrzebny, przemyślany, świeży, ale chyba nie koniecznie na co dzień. Ciekawe tematy będą się szybko wyczerpywały, poziom programu - siłą rzeczy - dewaulował, a miło byłoby popatrzeć, co siedzi w głowie T.Sekielskiego, przez kilka sezonów (a tak daje mu góra dwa, do końca roku).
ps. dobrze że zrezygnowali z pisania małą literą imion i nazwisk (odwracały za bardzo uwagę od obrazu).
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Czarno na białym

Post autor: ziom »

Jest tyle tematów z życia codziennego np. tak jak w piątek przemoc domowa czy inne sprawy, które bulwersują. Dlatego myślę że TVN24 będzie trzymała ten program w swojej ramówce. Mam taką cichą nadzieję ze Seki powróci do Faktów :) Byłoby super :)
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości