Czarno na białym

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Czarno na białym

Post autor: rogi »

arrow2 pisze:I tak wiadomo, że to będzie Patrycja Redo :>
Oj... wolałbym zobaczyć ja ponownie w "Faktach po Południu".
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Czarno na białym

Post autor: lukaszbialas »

Ja też. Z tego co wiem to w październiku 2007 to ona miała prowadzić weekendowe Fakty w parze z Piotrem Marciniakiem. Pamiętam moje zaskoczenie gdy ostatecznie do redakcji Faktów dołączyła Beata Tadla, a Patrycja na rok zniknęła by tworzyć TVN Warszawa. Trzeba się cieszyć z tego co jest, że w ogóle wraca jeszcze wczoraj wczoraj rano nawet nie brałem jej pod uwagę jako zastępczyni Sekielskiego. Widocznie kierownictwo TVN24 uznało, że znaną twarz musi zastąpić równie znaną i dlatego ten długo oczekiwany przez widzów powrót Patrycji Redo. Ostatni raz na antenie pojawiła się w lipcu 2007 roku w Prosto z Polski. Była pierwszą prowadzącą tego programu.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Czarno na białym

Post autor: rogi »

Zauważyłem, że z czołówki programu zniknęła podobizna Tomasza Sekielskiego. Tak się zastanawiałem, czy zmienią całkowicie czołówkę, czy tylko to wyrzucą z niej.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Czarno na białym

Post autor: rogi »

Program zasilili chyba nowi dziennikarze, tak? Slyszalem dzis dwa nowe nazwiska.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Czarno na białym

Post autor: matik »

Dziś wyjątkowo o 21:00
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Czarno na białym

Post autor: matik »

Ciekawe, czy "Czarno na białym extra" w soboty o 20:25 to tylko jednorazowy wybryk, czy chcą na stałe przypominać "materiały, które Państwa najbardziej poruszyły w tym tygodniu".
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Czarno na białym

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Ciekawe, czy "Czarno na białym extra" w soboty o 20:25 to tylko jednorazowy wybryk, czy chcą na stałe przypominać "materiały, które Państwa najbardziej poruszyły w tym tygodniu".
Kto prowadzi sobotnie wydanie?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Czarno na białym

Post autor: matik »

Patrycja Redo-Łabędziewska
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Czarno na białym

Post autor: Ksero »

TVN24 lubi szokować (jeżeli to prawda)...
http://www.pudelek.pl/artykul/43112/kor ... ego_posla/
KKK
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Czarno na białym

Post autor: ~ »

Ksero pisze:TVN24 lubi szokować (jeżeli to prawda)...
http://www.pudelek.pl/artykul/43112/kor ... ego_posla/
Tak się zwiększa oglądalność :). Teraz wszyscy ciekawi włączą we wtorek TVN24 i będą oglądać. Ja ten obejrzę choć jest prawie pewny, że mogę zobaczyć jakiś zmanipulowany materiał.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Czarno na białym

Post autor: sybic »

Na bank będzie manipulacja.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Czarno na białym

Post autor: lukaszbialas »

Razem z Tomaszem Sekielskim program Po prostu w TVP1 tworzą między innymi byli reporterzy Czarno na białym: Magda Belka, Ewa Galica i Endy Gęsina-Torres.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Czarno na białym

Post autor: Camilo »

Tyle widziałem różnych pożegnań Władysława Bartoszewskiego w ostatnich dniach w mediach, a wystarczył utwór "Go Solo" i jego zdjęcia portretowe z całego życia. Dokładnie tak zrobiono pod koniec "Czarno na białym" - wyszło prosto i pięknie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Czarno na białym

Post autor: michal_borkowski »

Najpierw szkalowano formację Pawła Kukiza, a teraz - podczas rosnących notowań Nowoczesnej.pl - wzięto na tapetę Ryszarda Petru. Do takiego wniosku można dojść po dzisiejszej emisji programu CzNb.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Czarno na białym

Post autor: Camilo »

Bardziej "szkalowano" .Nowoczesną wczoraj w "Wydarzeniach", gdzie pokazali jak ich kandydatka do Sejmu nie umiała odpowiedzieć na proste pytania Beaty Lubeckiej - co to jest zgromadzenie narodowe, czy ilu posłów zasiada w Sejmie.

Dzisiejsze wydanie CnB bardzo obiektywne z tego co odnotowałem spoglądając kątem oka, bo wykazali nieścisłości programowe, poruszyli dosyć tajemniczą kwestię finansowania partii, a jednocześnie przedstawili Petru w dosyć korzystnym świetle, przywołując nawet program, który prowadził w religia.tv z Kazimierzem Sową.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości