Sylwester w TVN24 i TVN24 BiŚ

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: matik »

Patrząc na sylwestrową ramówkę TVN24 przeżyłem lekki szok, gdyż stacja będzie retransmitować imprezę z Krakowa, która będzie również w TVN. Od 19:56 do 1:30 z przerwą na "Szkło kontaktowe" o godz. 22:00 (godzinne wydanie). Jeżeli ramówka nie ulegnie zmianie to ostatni serwis informacyjny tego dnia będzie o godz. 19:00.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: Camilo »

Polsat News co prawda w tym roku przewidział transmisję "Sylwestrowej mocy przebojów" od 23:10, jednak nie sądzę, by na taki 5-godzinny zabieg zdecydowała się TVN24. Może stacja po prostu wyprodukuje swój własny program, który będzie nadawany z Krakowa? Takie coś w stylu CNN-owskiego "New Year's Eve Live" z Times Square? :lol2:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: matik »

Zobaczymy. Chyba, że w TVN24 będą jedynie rozmowy z gośćmi Agnieszki Szulim i Oliviera Janiaka, bo jak daliby to na główną antenę, to widzowie momentalnie by przełączyli stację (co by mnie nie dziwiło :spiewa: )
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: Camilo »

Mniemam, że żadna poważna stacja informacyjna nie puści na swojej antenie wywiadów Janiaka i Szulim z gwiazdami, ani pięciogodzinnego, popowego umpa umpa. :> Ale kto ich tam wie. :lol2:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: matik »

matik pisze:Patrząc na sylwestrową ramówkę TVN24 przeżyłem lekki szok, gdyż stacja będzie retransmitować imprezę z Krakowa, która będzie również w TVN. Od 19:56 do 1:30 z przerwą na "Szkło kontaktowe" o godz. 22:00 (godzinne wydanie). Jeżeli ramówka nie ulegnie zmianie to ostatni serwis informacyjny tego dnia będzie o godz. 19:00.
Tak zerknąłem po słowach Epsztajnka na sylwestrową ramówkę TVN24 i co widzę? Nie będzie jednak Szkła Kontaktowego i będzie ciągła transmisja Sylwestra od 19:56 do 1:30...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: epsztajnek »

Ponieważ dostatecznie długo pisuję na tym forum, pozwolę sobie na komentarz na poziomie siedmiolatka:
dupa, dupa, dupa :D9 :D26
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: Camilo »

Trza jeszcze poczekać, aż oficjalnie coś ogłoszą po świętach na antenie, natomiast teraz wygląda to już faktycznie tylko na retransmisję koncertu z TVN. Dziwne, skoro nawet "Faktów" nie pokazują, a tu nagle taki koncert. :spiewa:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: matik »

A jednak będzie sylwestrowy program specjalny, który poprowadzi Asia Kryńska. Od godz. 20:00 :)
I mała rada dla stacji, by za rok jeżeli TVN będzie mieć imprezę plenerową, to żeby je odróżniali.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: pkp »

matik pisze:A jednak będzie sylwestrowy program specjalny, który poprowadzi Asia Kryńska.
Szkoda, że nie A. Jędrzejowska.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: epsztajnek »

Też myślałem o Annie :(
Ale z Joanny również się bardzo cieszę - zobaczymy, jaką kreacją w tym roku nas zaskoczy :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w tvn24

Post autor: Camilo »

Czyli jednak dobrze wyczuwałem, że koncertu raczej nie wepchną. :spiewa:
Fajnie, że znowu Aśka, a szkoda, bo i tak tego nie obejrzę. :( Nie wiem tylko czemu sama znowu poprowadzi prawie 6 godzin programu, mogli jej ktoś dokooptować do towarzystwa. :lol2: Dotychczas zresztą rotacja prowadzących następowała co roku, toteż bardziej niż Jędrzejowskiej spodziewałem się Zdanowicz albo Sokołowskiego. :hyh: No i skoro TVN nadaje z Krakowa, to i oni mogli zrobić coś z Krakowa. :> Pewnie i jacyś dobrzy goście by się znaleźli, i byłoby jakieś urozmaicenie. No ale nie ma co narzekać. Podobno jaki Sylwester taki cały rok, więc oby w 2014 okazji do oglądania Pani Redaktor było jak najwięcej. :lol2:
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Sylwester w TVN24

Post autor: pkp »

Niech wkońcu Sylwestra poprowadzi Anna Jędrzejowska. Czemu jest ograniczona tylko do prowadzenia "15 na żywo" no i bardzo rzadko jeszcze prowadzi "Fakty po południu".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Sylwester w TVN24

Post autor: michal_borkowski »

A może tegorocznego Sylwestra w TVN24 poprowadzi Radosław Mróz?
To tylko moje skromne zdanie
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Sylwester w TVN24

Post autor: pkp »

Dzisiaj Dagmara Kaczmarek powiedziała, że będzie w Sylwestra w TVN24, tylko nie wiem czy chodziło jej o to czy poprowadzi program sylwestrowy czy będzie w "Dniu na żywo".
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Sylwester w TVN24

Post autor: epsztajnek »

Dagmara miała już kilka lat temu poprowadzić wieczór sylwestrowy , tylko się rozchorowała
Może więc spóźniona realizacja ? :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości