Zmiany ramówkowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Zmiany ramówkowe

Post autor: domino »

Od najbli¿szego poniedzia³ku, wieczorny magazyn "24 godziny" zaczynaÌ siê bêdzie pó³ godziny wczeœniej, czyli o 21:00. Program trwaÌ bêdzie 90 minut, pojawiaÌ siê w nim bêdzie wiêcej komentarzy, analiz i materia³ów, zwiêkszy siê tak¿e iloœÌ rozmów z goœÌmi. Na koniec ka¿dego wydania prezentowana bêdzie prognoza pogody. W zwi¹zku z przesuniêciem godziny emisji "24 godzin", sportowe podsumowanie dnia nadawane bêdzie o 20:45 - tu¿ po TVN24 News.

31 maja na antenie TVN24 pojawi siĂŞ takÂże nowy program publicystyczny - "PrzeÂświetlenie" - jego gospodarzami bĂŞdÂą Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski. Audycja nadawana bĂŞdzie od poniedziaÂłku do piÂątku o 20:15.



NIE REKLAMUJ KONKURENCJI - KRASU
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wiecie co? ZaÂłamujecie mnie, wprawdzie te info sÂą najdokÂładniejsze, ale takich samych tematĂłw jest razem z tym juÂż 3!!! Czy wyscie pogupieli! Czytajcie forum!
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Po pierwsze to nie ten dziaÂł chyba (powinno byĂŚ w kanaÂłach tematycznych, a nie w telewizji).
Czytajcie forum!

I regulamin :!:
Na forum bezwzglĂŞdnie nie moÂżna:

1. ReklamowaĂŚ, wklejaĂŚ linkĂłw i polecaĂŚ konkurencyjnych dla http://www.tvn.personal.pl serwisĂłw i for internetowych;


Faktycznie trundo omin¹Ì ten punkt, jeœli ma siê informcje z jakiejœ strony, no ale jednak przestrzegaÌ tego trzeba :)
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No tak, ale jesli nie na pisze, Âże to ze strona takiej a takiej to "moÂże" zÂłamac regulamin tamtej strony, Âże zabrania sie kopiowania meteriaÂłow... itf., itp. :D .
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Pytanie czy zmieniona zostaÂła tylko pora emisji wieczornych 24 godzin czy wszystkich :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie mam jakis oficjalnych ÂźrĂłdeÂł, ale jest to zdaje sie zmiana tylko programĂłw wieczornycxh. Bo jaki sens w zmienianiu pory emisji innych odsÂłon tego magazynu?
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No skoro chc¹ przebudowaÌ 24 h na program pó³toragodzinny to czemu tylko jedno wydanie :?:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Krasu pisze:No skoro chc¹ przebudowaÌ 24 h na program pó³toragodzinny to czemu tylko jedno wydanie :?:
Tylko Magazyn o 21 bêdzie pó³toragodzinny, Magazyny o 11.30 i 17.30 bêd¹ bez zmian- wskazuj¹ na to reklamy w TVN24
Ostatnio zmieniony niedziela 30 maja 2004, 18:42 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale czy to dobry czas na wprowadzanie takich zmian? Magazyn o 21.00 jeszcze ujdzie, ale PRZEÂŚWIETLENIE moÂże okazaĂŚ siĂŞ klapÂą. W wakacje caÂłkowicie zanika Âżycie polityczne w Polsce (jedyny ratunek to przyspieszone wybory w sierpniu lub wrzeÂśniu), programy informacyjne i publicytstyczne notujÂą ogromny spadek ogladalnoÂści, nie wiem czy warto ryzykowaĂŚ z nowym programem. ZresztÂą moÂże okazaĂŚ sie tak kiepski jak KULISY
Ostatnio zmieniony niedziela 30 maja 2004, 18:06 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Zgadujê, ¿e "poltot" to "pó³tora" :wink:

Mimo, i¿ nie ogl¹da³em KULIS zbyt wiele razy to nie mogê powiedzieÌ, ¿eby by³y jak¹œ wyj¹tkow¹ klap¹ :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

doktorfaustus1 pisze:ZresztÂą moÂże okazaĂŚ sie tak kiepski jak KULISY
O ktĂłrej godzinie i kiedy sÂą KULISY?, bo jeszcze nie miaÂłam okazji zobaczyĂŚ tego programu.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
red bull
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 54
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 15:55
Lokalizacja: Gizycko
Kontakt:

Post autor: red bull »

"kulisy" jest/byla to najlepsza (wedlug mnie) produkcja tvn24 - ten program byl po prostu swietny - a prowadzacy tez fajni i goscie - normalnie full wypas :!: wczoraj obejrzalem sobie "przeswietleni" i tez mi sie bardzo podobal, zlego slowa nie powiem rowniez na temat "trojkatu europejskiego"
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Mam takie pytanie kiedy jest serwis informacyjny po angielsku TVN 24 News? KiedyÂś byÂł o 20.30 a teraz nie wiem kiedy teraz jest nadawany. MoÂże znacie odpowiedÂź na to pytanie?
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

miko pisze:Mam takie pytanie kiedy jest serwis informacyjny po angielsku TVN 24 News? KiedyÂś byÂł o 20.30 a teraz nie wiem kiedy teraz jest nadawany. MoÂże znacie odpowiedÂź na to pytanie?
TVN24 News jest ok. 19.55 .
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Hmm... wczoraj na niego czekaÂłem i nie byÂło nic o 19:55. Przedwczoraj teÂż nie... :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości