Teleserwis

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Teleserwis

Post autor: pkp »

Chyba pierwszy raz była zapowiedź tematów, które będą w "Teleserwisie".
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Ale zawsze na początku pokazują zapowiedź tematów danego wydania...
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Teleserwis

Post autor: pkp »

Ale o 20:55 Kaszyński zapowiadał co będzie w "Teleserwisie" o 21:00, a chyba jeszcze nie było czegoś takiego.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Takie zapowiedzi są od dawna ale nie zawsze je emitują. Jak nie ma ich tuż po "Czarno na białym" to nie ma co na nie liczyć przed programem. Dodam, że te zapowiedzi nie są na żywo.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Teleserwis

Post autor: pkp »

A ja myślałem, że są na żywo.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Jakbyś częściej oglądał TVN24 o tej porze, to dzień w dzień widziałbyś identyczną zapowiedź z identycznymi kadrami, tylko tematy są inne. Po prostu Dolega i Kaszyński mają nagrany wstęp i zakończenie, a resztę, czyli tematy dorabiają na bieżąco.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Do "Teleserwisu" po Juliuszu Kaszyńskim, Macieju Doledze, Małgorzacie Kozieł oraz po epizodycznych występach Aleksandry Majcherek, Piotra Jaconia i Aleksandra Przybylskiego, zawitał Michał Cholewiński.
viewtopic.php?f=9&t=2137&p=174215#p174215
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Teleserwis

Post autor: rogi »

matik pisze:Do "Teleserwisu" po Juliuszu Kaszyńskim, Macieju Doledze, Małgorzacie Kozieł oraz po epizodycznych występach Aleksandry Majcherek, Piotra Jaconia i Aleksandra Przybylskiego, zawitał Michał Cholewiński.
viewtopic.php?f=9&t=2137&p=174215#p174215
Jacoń też prowadził to coś?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Może zabrzmi to dziwnie, że potrafię podać taki szczegół, ale Jacoń w tym programie był tylko 4 razy. Zanim do programu trafił Dolega, a jak Kaszyńskiego nie było z jakichś tam powodów, to Kozieł prowadziła tylko wydania o 17:30, a te o 21:00 prowadzili wtedy panowie z DPD (4x Jacoń, 1xPrzybylski).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Dzisiaj Krzysztof :spiewa:
viewtopic.php?p=174449#p174449
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Ostatnio w programie był gość:
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Teleserwis

Post autor: nouze »

Zastanawiam się po nominacjach do forumerów, skąd ta niechęć do teleserwisu :mhm:
Moim zdaniem, po poranku (i 15 na żywo :spiewa: ) to najciekawszy program w ramówce TVN24 :rozglada:
Jak dla mnie info o robotyce, technologiach, faunie i florze są ciekawsze niż parlamentarny kurnik :D1
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Teleserwis

Post autor: wafel »

nouze pisze:Zastanawiam się po nominacjach do forumerów, skąd ta niechęć do teleserwisu :mhm:
Moim zdaniem, po poranku (i 15 na żywo :spiewa: ) to najciekawszy program w ramówce TVN24 :rozglada:
Jak dla mnie info o robotyce, technologiach, faunie i florze są ciekawsze niż parlamentarny kurnik :D1
Tylko to wszystko jest mieszane z innymi wydarzeniami (również parlamentarnym kurnikiem) ... powstaje takie nie wiadomo co - wszystko i nic.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Teleserwis

Post autor: matik »

Jak dla mnie "Teleserwis" to nie tyle co zły program, ale z fatalną porą emisji, przez co budzi niechęć do siebie - uważam, że w dni powszednie o 17:30 i 21:00 mogą być emitowane bardziej merytoryczne programy bez politycznej szopki.
"Teleserwis" idealnie nadawałby się do weekendowej ramówki.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Teleserwis

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Jak dla mnie "Teleserwis" to nie tyle co zły program, ale z fatalną porą emisji, przez co budzi niechęć do siebie - uważam, że w dni powszednie o 17:30 i 21:00 mogą być emitowane bardziej merytoryczne programy bez politycznej szopki.
"Teleserwis" idealnie nadawałby się do weekendowej ramówki.
Dokładnie, a kiedyś w tych godzinach nadawane były popołudniowe i wieczorne wydania Magazynu 24 Godziny, więc ja się nie dziwie, że ludzie, którzy pamiętają tamte czasy teraz z niechęcią patrzą na Teleserwis. Ja też nie przepadam za tym programem, a już kompletnie nie rozumiem dlaczego jest emitowany dwa razy dziennie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości