Programy specjalne - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Meteor »

wojtek_neymar pisze: środa 03 maja 2017, 14:03 Obawiam się, że ludzie z TVN i Scrippsa mogą wkrótce stworzyć propagandową odpowiedź na TV(PIS) i stworzyć np. stację o nazwie TVN24 PIS. :evil:
A ja się obawiam, że dziennikarze dali się PiSowi w coś wkręcić i to nie pierwszy raz.
Zastanawiają mnie dwie kwestie - czyją inicjatywą była ta referendalna wrzutka i, co najważniejsze, jaki był jej rzeczywisty cel. Referenum się nie odbędzie, bo PiS zdecydowałby się je rozpisać tylko gdyby miał pewność że wygra - w tym przypadku to pewna klęska. Z resztą nawet gdyby się odbyło i ludzie by zagłosowali za zmianami to i tak w tej kadencji parlamentu nie ma większości 2/3 do przeprowadzenia tych zmian. Dla PAD ta wrzutka nic nie daje, bo jak referendum się nie odbędzie to pokaże to tylko jego nieskuteczność. Dlatego bardziej skłaniam się do tego, że za pomysłem stoi J.Kaczyński. Jedyne sensowne dla mnie wyjaśnienie całej tej sytuacji jest takie, że PiS przepycha teraz coś znacznie gorszego, a dyskusja jaka się rozpętała ma to przykryć. Może chodzi o sądy - minister sprawiedliwości już dostał większe uprawnienia, a procedowane są kolejne projekty.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

Referendum pewnie mogliby w trymiga zorganizować - Prezydent wysyła wniosek, a Senat go przyklepuje. Fakt, że jego wynik byłby dla rządzących klęską, zwłaszcza że sondaże im spadają. Może chodziło tylko o popisanie się przed prezesem? Mimo to podejrzewam, że jest to próba "przykrywania" tematów związanych z sądownictwem. Poza tym to, że projekt konstytucji ze strony PiS zniknął, nie oznacza, że nie będzie prób wprowadzania go tylnymi drzwiami. Można było wsadzić do Trybunału trzech panów w togach, mimo braku miejsc dla nich? Można było. Można było załatwić wspomniany Trybunał siedmioma "ustawami naprawczymi"? Można było, choć ironicznie to brzmi. Może się zatem okazać, że po jakiejś nocy obudzimy się, a ustawę zasadniczą ktoś chyłkiem podmieni...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: abc70620 »

Przepraszam, ale to jest dział o programach specjalnych TVN24 i TVN24 BiS, a nie o referendach.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Wczoraj o godzinie 20:30 w TVN24 był emitowany program specjalny z okazji 85 już miesięcznicy katastrofy smoleńskiej. Dzisiaj również o tej samej godzinie program specjalny na temat śmierci Polki Magdaleny Żuk w Egipcie. Ciekawe kto poprowadzi, obstawiam Piotra Jaconia który prowadził wczoraj.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

Dziś cd. "docu-serialu" o nieszczęściu pewnej dziewczyny - pewnie już bez P. Jaconia.
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Hm, dobrze udało mi się odgadnąć prowadzącego wczorajszy program specjalny. Dziś pewnie poprowadzi Kasia lub Krzysztof.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

A jednak miła niespodzianka się pojawiła dziś w programie specjalnym. Program poprowadził Łukasz Jedliński, z kolei Krzysztof Górlicki, którego wymieniałem we wcześniejszym poście wśród potencjalnych gospodarzy programu, prowadził "Polskę i Świat" a teraz jest w "Dniu po Dniu".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

W trakcie przesłuchania byłego ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej w rządzie PO, Sławomira Nowaka przed Komisją Śledczą ds. Amber Gold, na antenie TVN24 na chwilę - po lewej stronie ekranu - pojawiła się miniaturowa ikonka w postaci ekranu TVN24 BIS, na którym trwa program specjalny poświęcony zamachowi podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze (wśród ofiar są bardzo młodzi ludzie). Być może taki zabieg był już w przeszłości stosowany.
To tylko moje skromne zdanie
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29530
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

Od godziny 10 do 13 była transmisja z Sejmu o śmierci Igora Stachowiaka.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

W związku z prawdopodobieństwem zamachu terrorystycznego na londyńskim moście (London Bridge),TVN24 zdecydował się na emisję programu specjalnego, będącego kontynuacją "Dnia po dniu". Program prowadzi Krzysztof Górlicki.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Po godz. 3:00 prowadzenie przejął Robert Kantereit.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Z kolei dziś rano TVN24 BIS retransmitował Poranek z TVN24.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

Dziś znów wydanie specjalne programu "Dzień Po Dniu" - tym razem w związku z potwierdzoną na 6 lipca br. wizytą prezydenta USA - Donalda Trumpa w Polsce. I tym razem dyżur przypadł na red. Krzysztofa Górlickiego.
To tylko moje skromne zdanie
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: kokos »

W TVN24 BIS trwa program specjalny o pożarze wieżowca w zachodnim Londynie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

W TVN24 zapowiadają program specjalny na 20.20.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości