Programy specjalne - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Program specjalny teraz jest też na TVN24 BIS. Gospodarzem jest Michał Sznajder.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

To chyba to samo na dwóch programach leciało - ale tylko chwilę oglądałem.
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

michal_borkowski pisze: środa 14 cze 2017, 22:15 To chyba to samo na dwóch programach leciało - ale tylko chwilę oglądałem.
Dokładnie, było to na dwóch antenach.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: melona »

Dzisiaj od godziny 10, z przerwą od 13 do 13:30 trwa konferencja o Amber Gold.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Z tegoż samego powodu z dzisiejszej ramówki wypadły m.in. Fakty w południe i 15 na żywo. Natomiast Fakty po południu rozpoczęły się dopiero około godziny 17:40.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Dzisiaj na antenie TVN24 aż roi się od różnorodnych programów specjalnych. Najpierw na godzinę 10 zaplanowane było przesłuchanie Katarzyny P., która jednak odmówiła składania zeznań. Następnie dalszy ciąg posiedzenia komisji reprywatyzacyjnej a teraz pokazywane są obrazki z burz w Polsce.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Dziś kolejny odcinek serialu pt. "Wydania specjalne". W TVN24 dzisiaj relacjonowane były najpierw rada krajowa PO a teraz kongres PiS z Przysuchy, z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i premier Beaty Szydło, zaś w TVN24 BIS jest program specjalny dotyczący uroczystości żałobnych po śmierci byłego kanclerza Niemiec Helmuta Kohla.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: michal_borkowski »

A jakby komuś mało wrażeń przy śledzeniu aktualnych wydarzeń na żywo, to... trwa właśnie program specjalny spowodowany pożarem XIII-wiecznej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Wszystko wydarzyło się podczas trwających tam dni miasta; straż pożarna akurat prezentowała swoje umiejętności na rynku, więc mieli blisko. Prezydent poinformował właśnie widzów - i prowadzącego program K. Górlickiego - o przerwaniu imprez i rozpoczęciu zbiórki na odbudowę kościoła.
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Akcja odbudowy kościoła to kolejna fajna dobroczynna akcja. A odległość od rynku do tej katedry to raptem parę metrów. Jakby co, mój post jest odwołaniem do wcześniejszego posta.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Trzeciak »

wojtek_neymar pisze: sobota 01 lip 2017, 13:12 Dziś kolejny odcinek serialu pt. "Wydania specjalne". W TVN24 dzisiaj relacjonowane były najpierw rada krajowa PO a teraz kongres PiS z Przysuchy, z udziałem Jarosława Kaczyńskiego i premier Beaty Szydło, zaś w TVN24 BIS jest program specjalny dotyczący uroczystości żałobnych po śmierci byłego kanclerza Niemiec Helmuta Kohla.
To i tak mało w porównaniu do publicznej konkurencji. Tam wydania specjalne są niemal 24 godziny na dobę. :D
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Maciek_POZ »

wojtek_neymar pisze: sobota 01 lip 2017, 20:37 Akcja odbudowy kościoła to kolejna fajna dobroczynna akcja. A odległość od rynku do tej katedry to raptem parę metrów. Jakby co, mój post jest odwołaniem do wcześniejszego posta.
Fakt, że prezydent bardzo szybko zareagował. Podobno M. Mielcarek dzielnie walczyła na wieczornej relacji. Z tego co wiem nie było w Gorzowie burzy, zatem przyczyna pożaru musiała być inna niż uderzenie pioruna. Dziś zasugerowano to w poranku, podobno elektryk prowadził prace w wieży przy instalacji...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: kokos »

Dzisiaj od godziny 17 program specjalny w TVN24 BIS oraz od godziny 18 w TVN24 o wizycie Donalda Trumpa.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: epsztajnek »

Koniec świata :shock: albo powtórka z rozrywki :lol2:
- po wielu,wielu latach znów przed kamerą pojawiła się Pani Erica z serwisem w języku angielskim ( widzowie z długim stażem ją pamiętają ) :D
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

A dzisiaj znowu program specjalny na obu antenach TVN24, z tym że w BIS-ie relacje z wizyty Donalda Trumpa nadawane są w języku angielskim, a przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy również były tłumaczone na angielski.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: wojtek_neymar »

Dziś od godziny 12 do około 13:30 transmitowane było wydanie specjalne o wypadku polskiego autokaru w Serbii.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości