Strefa kibica

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Strefa kibica z Tomaszem Zimochem

Post autor: michal_borkowski »

Maciek_POZ pisze:
Camilo pisze: Zamiast silić się na wielkie show podczas meczy, można to było zamknąć przy kameralnym, porankowym stole i postawić na wyważony, merytoryczny komentarz w radiowym stylu. Próba zrobienia show z udziałem publiczności wygląda groteskowo, kiedy nie mają na dobrą sprawę czego pokazać.
I tu jest sedno sprawy i pies pogrzebany zarazem: trudno realizować coś z rozmachem, jak nie ma się praw do transmisji. Przedstawione rozwiązanie byłoby całkiem sensowne - ewentualnie można by też postawić na dobre studio pomeczowe. Wiadomo, byłaby konkurencja zarówno ze strony TVP, jak i Polsatu, ale jeśli byłoby to zrobione że się wyrażę "z jajem" plus dobór ciekawych gości to wtedy mogłoby się to obronić. Nawet z młodymi reporterkami wypytującymi podchmielonych kibiców - jakby nie było to pokazuje klimat, jak bawią się polskie miasta, że duch w narodzie jest wielki. Wolę takie obrazki, niż relacje z posiedzeń komisji sejmowych :P.
Tak, jak flagi sektorowe w oknie i te wyjęte z wielopaka popularnego piwa, wywieszane na balkonach?
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Strefa kibica z Tomaszem Zimochem

Post autor: Maciek_POZ »

michal_borkowski pisze:Tak, jak flagi sektorowe w oknie i te wyjęte z wielopaka popularnego piwa, wywieszane na balkonach?
Ja taką flagę mam wywieszoną w oknie i co powiesz? W ten sposób podkreślam swoją identyfikację z drużyną narodową i jednocześnie to że jestem kibicem i to z długim stażem. Bawmy się trochę w tym smutnym życiu, tym bardziej że chłopaki póki co grają dobrze.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Strefa kibica z Tomaszem Zimochem

Post autor: michal_borkowski »

Dobrze, że nie musisz pytać o zgodę spółdzielni;)
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Strefa kibica z Tomaszem Zimochem

Post autor: Maciek_POZ »

Mam od wewnętrznej strony - co najwyżej mnie zacienia widok. Jedni wieszają zdjęcia papieża przy uroczystościach religijnych, a inni flagi podczas dużych imprez sportowych. Zresztą, widziałem też wspomniane przypadki wywieszania na zewnątrz na balkonach. O skargach nie słyszałem. Ludzie są pomysłowi - a życie pokazało, że jesteśmy świadkami historycznych chwil. Nie tylko w Polsce, ale i w Islandii :)

A propos - dziś Tomasz Zimoch w studiu zachwalał radosną postawę islandzkiego komentatora, którego relacja z ostatnich sekund meczu Austria - Islandia stała się hitem internetu. Mówił że piękną rzeczą jest jeśli sprawozdawca potrafi tak przekazać emocje, że on nie rozumiejąc języka wiedział o co chodzi ;).
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Strefa kibica z Tomaszem Zimochem

Post autor: michal_borkowski »

Pierwszy raz dziś w SK widziałem bramki z meczu Polski udostępnione dzięki Polsat Sport, ale może ktoś zaraz napisze, że już tak było wcześniej;)
To tylko moje skromne zdanie
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: Strefa kibica z Tomaszem Zimochem

Post autor: Kylo »

Witam
Mam pytanie co to za ładniutka młoda reporterka była dziś w strefie kibica bodajże w Białymstoku. Nie wiem czy to jakiś debiut czy lokalna dziennikarka związana z TVN24?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Strefa kibica z Tomaszem Zimochem

Post autor: matik »

Pewnie masz na myśli Martę Abramczyk:
viewtopic.php?f=9&t=6418
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Strefa kibica

Post autor: Meteor »

michal_borkowski pisze:Pierwszy raz dziś w SK widziałem bramki z meczu Polski udostępnione dzięki Polsat Sport, ale może ktoś zaraz napisze, że już tak było wcześniej;)
W SK to nie jestem pewien, ale w DpP na pewno były skróty meczów naszej reprezentacji.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Strefa kibica

Post autor: Meteor »

Faza grupowa

12.06.2016 | Polska - Irlandia Płn.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

16.06.2016 | Niemcy - Polska

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

21.06.2016 | Ukraina - Polska

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Strefa kibica

Post autor: Camilo »

Sympatyczny, radiowy sposób prowadzenia przez Sianeckiego dużo bardziej podchodzi mi od stylu Żebrowskiego, choć kilka razy niepotrzebnie dogadał reporterkom. Jak tak oglądałem sobotni program, to przeszło mi przez myśl, jak by sobie we "Wstajesz i wiesz" poradził. :lol2: Wszak prowadził kiedyś nawet poranki w Trójce.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Strefa kibica

Post autor: michal_borkowski »

Po m.in. Monice Olejnik, Krzysztofie Skórzyńskim, Bogdanie Rymanowskim, Piotrze Kraśko - dziś gośćmi SK są Arleta Zalewska i Juliusz Kaszyński.
To tylko moje skromne zdanie
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Strefa kibica

Post autor: epsztajnek »

... no i Katarzyna Zdanowicz, której bardzo miła prezencja :) osłodziła gorycz porażki.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Strefa kibica

Post autor: michal_borkowski »

Dziś Katarzyna Zdanowicz też jest gościem Strefy Kibica - wydanie specjalne z okazji powrotu piłkarzy do Warszawy, zastąpiło 15. na żywo.
To tylko moje skromne zdanie
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Strefa kibica

Post autor: pkp »

michal_borkowski pisze:Dziś Katarzyna Zdanowicz też jest gościem Strefy Kibica - wydanie specjalne z okazji powrotu piłkarzy do Warszawy, zastąpiło 15. na żywo.
No właśnie, szkoda, że w związku z tym pani Ani nie ma na widowni skoro SK jest w czasie jej programu. Szkoda, że nigdy nie można jej spotkać nigdzie indziej niż tylko w "15 na żywo".
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Strefa kibica

Post autor: Maciek_POZ »

michal_borkowski pisze:Po m.in. Monice Olejnik, Krzysztofie Skórzyńskim, Bogdanie Rymanowskim, Piotrze Kraśko - dziś gośćmi SK są Arleta Zalewska i Juliusz Kaszyński.
O kibicowskim genie pierwszej czwórki wiedziałem od dawna, nie kojarzę, żeby A. Zalewska i J. Kaszyński jakoś się z tym obnosili, ale oczywiście na plus :)

Oglądałem dzisiejszą strefę i też przyznaję wam rację, że miło było posłuchać K. Zdanowicz :D

Szkoda, że A. Jędrzejowska się tam nie pojawiła, bo w czwartkowej "15 na żywo" było po niej widać, że też udzieliła się jej przedmeczowa atmosfera. Mogłaby co nieco pokomentować :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości