Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Efcia pisze: wtorek 04 wrz 2018, 11:12 Dokładnie nie wiem o co chodzi, ale Marta mówiła wczoraj, że będą prowadzić razem z Rafałem program od poniedziałku do piątku
Powiem tak - nie kojarzę takiego faktu, a nawet jeśli tak było to i tak to co pisałem wcześniej dalej ma rację bytu - grafikowiec zyskał jedno miejsce w obsadzie DnŻ, bo ktoś będzie musiał te serwisy informacyjne rano prowadzić.

Ponadto i tak co jakiś czas będą się zmieniać (urlopy).
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29533
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: melona »

Obstawiam, że wcześniej czy później Asia jako współprowadząca i tak pojawi się również w dniu robocze. Myślę, że dopiero byłaby super ekipa Asia i Rafał, a na serwisie Małgosia albo Agata. Pamiętam że Asia z Agatą razem już były w poranku w dniu 10 lutego, więc dlaczego miałoby się to nie powtórzyć? ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: matik »

Skoro Poranek podzielili na 2 części to pierwsza część mogłaby być bardziej dynamiczna. Widzi mi się start programu już o 5.00 tak jak w Tok FM i przez 3 godziny dynamiczne pasmo informacyjne a od 8.00 publicystyka.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Zauważyłem, że w "nowym" poranku skróciły sie serwisy - trwaja 5-6 minut. Za to emisja prognozy pogody jest nieregularna. Może zaczynać się już 10 minut przed serwisem, a po Rozmowie Piaseckiego jest dodatkowa "znienacka". Tu akurat mam wątpliwości czy taka zmiana jest korzystna. Jest więcej zróżnicowanych ujęć operatora, pokazywane jest wchodzenie prezenterek, to akurat na plus. Zobaczymy co będzie dalej...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: WojtekPL »

melona pisze: wtorek 04 wrz 2018, 18:17 Obstawiam, że wcześniej czy później Asia jako współprowadząca i tak pojawi się również w dniu robocze. Myślę, że dopiero byłaby super ekipa Asia i Rafał, a na serwisie Małgosia albo Agata. Pamiętam że Asia z Agatą razem już były w poranku w dniu 10 lutego, więc dlaczego miałoby się to nie powtórzyć? ;)
Podejrzewam, że Agata i tak od czasu do czasu będzie się pojawiać w roboczych porankach :) Jutro i w piątek czekają nas poranki z Justyną w serwisie a część od 6 do 8 poprowadzi zapewne Radek. W każdym razie ja nie ukrywam że taki skład jak Robert/Radek, Marta/Asia, Rafał i Agata będzie ciekawy ;)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29533
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: melona »

Myślę, że w porankach będą się pojawiać naprzemiennie Małgosia z Agatą i Justyną, przynajmniej na razie a potem zobaczymy. Niewykluczone są też występy panów w serwisie od poniedziałku do piątku, co pokazał choćby przykład Igora z weekendowego poranka z 26 sierpnia. Co do wchodzenia prezenterek to jak najbardziej jestem za ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Wczoraj od 8:00 mieliśmy w 100% żeński poranek w TVN24

17/09/2018
Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Dziś jak pokazywali nagranie z drona nad nadmorską panoramą Gdyni, pomyślałem sobie o Legendzie Poranka, Marcinie Żebrowskim - jak on by się rozpływał nad tym krajobrazem ;). I trafiła mnie wena twórcza :P

Pytam się Ciebie, dlaczego to zrobiłeś
Odszedłeś i nas bez pożegnania opuściłeś?
Teraz inaczej jest w poranki weekendowe
Z trudem przestawiamy się na rzeczy nowe
Zawsze pięknie o piłce i swoim mieście mówiłeś
Też o cheerlederkach i z lata się cieszyłeś
Podkreślałeś zawsze jakie masz zdolności
Ironicznym językiem, bez żadnej złośliwości
Wielu widzów podkreśla, byłeś świetnym dziennikarzem
Jeszcze jeden poranek w TVN24 - o tym tylko marzę ;)

Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29533
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: melona »

Dzisiaj mieliśmy po raz pierwszy od czasu wprowadzenia zmian w poranku 100-procentowy męski skład. Część od 6 do 8 prowadził Łukasz Jedliński, a od 8 do 10 samodzielnie prowadził Rafał Wojda a w serwisie był Krzysztof Górlicki. W pogodzie natomiast był Tomasz Zubilewicz.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Co robią prezenterzy podczas przerwy reklamowej - popatrzmy ;)
Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Z tego co dziś słyszałem pod koniec poranka Łukasz zapowiadał, że nie będzie go przez najbliższe dwa tygodnie. Pojawia się zatem pytanie: czy będzie tylko jedna osoba prowadząca "Wstajesz i weekend", czy zastosowany będzie inny wariant? Zdarzało się już, że poranki prowadził Rafał Wojda, podejrzewam, że całkiem nieźle poradziłby sobie z tym Igor Sokołowski, ale na odpowiedź przyjdzie nam pewnie czekać przez najbliższe kilka dni...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29533
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: melona »

Pewnie znowu pojawi się Radek w poranku w weekend, miało to już miejsce w grudniu. Może pojawić się też Robert, który również współprowadził raz weekendowe poranki ale było to w październiku 2017 roku. Bardzo bym za to nie chciał duetu Asi czy Olgi z Piotrem Jaconiem, który zupełnie nie nadaje się do porannego pasma. Przypuszczam że świetnie by się oglądało poranek z Igorem, który potrafi jak najbardziej się wyluzować :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Byłem ciekawy jak wyjdzie poranek samodzielnie prowadzony przez "Krynię". Wczoraj oglądać nie mogłem, za to dziś od 7:00 twardo oglądałem i stwierdzam, że... wyszło bardzo dobrze, plus też dla Igora za "pierwiastek luzu", zwłaszcza podczas prognoz pogody - sprawdziło się to, co niektórzy z nas podejrzewali ;). Trzeba przyznać, że się ekipa dobrała - kiedy były tematy poważne było poważnie, kiedy można było sobie pożartować, to żartowano. Przypomniały mi się najlepsze poranki z czasów "Żebry" i Małgosi.
Działo się sporo podczas rozmowy z Eweliną, gdy mówiono o najbrzydszych budynkach - dostało się dworcowi w Poznaniu ("paskudny chlebak"), Igor wbił też małą szpilkę, mówiąc o pewnym budynku przy Woronicza w Warszawie, choć nie chciał nikomu robić reklamy ;).

Fakt, że taka obsada była nietypowa, ze względu na urlopy K. Werner i Ł. Jedlińskiego, ale... moim zdaniem duet Asia-Igor to świetna alternatywa na weekendowe poranki.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29533
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: melona »

Muszę przyznać, że świetnie się oglądało poranki z Asią i Igorem :) Za tydzień w weekend Olga poprowadzi pewnie sama i ciekawe jak jej pójdzie, ale liczę że również będzie dobrze ;) Szkoda że Marcina brakuje, on nadal wprowadzałby dużo luzu do programu. W każdym razie ciekaw jestem, kiedy znowu zobaczymy Igora jako prowadzącego poranek, ale w serwisach spisał się jak zawsze świetnie :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: matik »

Według zapowiedzi na pasku, jutro WIW od 8 do 10 poprowadzi Radosław Mróz. To pierwsza taka sytuacja od ostatnich zmian w Poranku aby ktoś inny niż Marta Kuligowska lub Rafał Wojda prowadził drugą część Poranka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości