Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: wojtek_neymar »

michal_borkowski pisze: sobota 10 cze 2017, 23:44 Albo coś przegapiłem, albo zmienił się system obsady niedzielnych poranków (zastępstwa?). Ostatnio - Robert Kantereit, jutro - Piotr Jacoń (wrócił już z Gdyni? A może został na piątek i sobotę w Warszawie?).
Być może Marcin jest na urlopie. Ale zdziwiłem się, jak dzisiaj zobaczyłem Piotra w poranku, bardziej spodziewałem się Radka Mroza.
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: abc70620 »

A warto dodać, że Piotr Jacoń dawno nie prowadził poranka TVN24, tak więc jest to tzw. jednodniowy powrót do starych czasów, kiedy on prowadził poranki TVN24.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: michal_borkowski »

"Jessica Ziółek w sobotę 10 czerwca pojawiła się w programie TVN24 "Wstajesz i Weekend". Z Radosławem Mrozem rozmawiała przed meczem Polska-Rumunia. Wymiana zdań dotyczyła jej relacji z ukochanym, Arkadiuszem Milikiem. Jessica i Arek, choć są bardzo młodzi, od lat tworzą udany związek. Jest więc o czym opowiadać. Dziewczyna, sądząc, że ma jeszcze chwilę zanim pojawi się na wizji, poprawiała włosy, sporo gestykulowała, wyraźnie przejęta wystąpieniem. W tym czasie dziennikarz pytał:

- Jak wolisz być przedstawiona? Jessica Ziółek - modelka, pracująca nad własnym projektem modowym...? Jessica zaprzeczyła. Zgodziła się na inną wersję:

- Partnerka Arkadiusza Milika. No niech tak będzie. Modelka to nie te słowo. Błagam was.

Gdy redaktor dopytywał, dlaczego, Ziółek powiedziała, że nie lubi tego określenia. Natychmiast też dodała, że nie chce być pytana o pojęcie, które stosuje się do żon i dziewczyn piłkarzy: - Wags? O to też nie pytajcie.

Jakie było jej zaskoczenie, gdy prowadzący program stwierdził: - Ale już jesteśmy na antenie. Już pytamy... Dziewczyna przez chwilę oswajała się z tym, co usłyszała, nie mogąc wydusić słowa. Na szczęście szybko przyjęła do wiadomości, co się właśnie stało i dalej opowiadała już o związku z Milikiem bez zająknięcia. Dobrze, że na antenie nie powiedziała czegoś kompromitującego, choć już sam fakt dyktowania, o co dziennikarz może zapytać, a o co nie, nie wszystkim może się spodobać". (o2.pl)
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: wojtek_neymar »

Ma ktoś może nagranie z tej rozmowy z sobotniego poranka?
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: wojtek_neymar »

Widzę, że w jutrzejszym poranku o godzinie 10:20 będzie aż dwóch gości - Joanna Kryńska jako gospodyni Faktów po południu oraz restauratorka Marta Gessler. Jeśli to prawda, to będzie aż dwójka gości naraz wraz z gospodarzem weekendowych Fpp, co w poranku jeszcze chyba nigdy się nie zdarzyło.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: wojtek_neymar »

Tymczasem obok loga widzę, że poranek jutro poprowadzi duet Marcin Żebrowski - Olga Olesek. @matik Czyżby że będzie jakaś zmiana formuły w weekendowym poranku?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: michal_borkowski »

Tłoczno zrobiło się w studio o poranku.
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: wojtek_neymar »

Maciek_POZ pisze: sobota 07 sty 2017, 17:05 Oj, to nasze Panie będą od teraz zawsze przychodzić w spodniach :P
Cytuję tę wypowiedź sprzed paru miesięcy, ale jak się okazuje, niekoniecznie, gdyż Agata Wolna dzisiaj była w sukience. :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: michal_borkowski »

No tak, a jutro Robert Kantereit razem z Martą Kuligowską, a na serwisach - dajmy na to - Konrad Borusiewicz* :D

*Aproksymacja
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: wojtek_neymar »

Jutro poranek już w tradycyjnej formie, z Robertem jako prowadzącym oraz prawdopodobnie Małgosią na serwisie, albo być może Marta wróci. :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Ja bym aproksymacje inną zrobił ;)
1) "fotelowe" studio będzie tylko w weekendy
2) a z tego wynika że jutro będzie duet
3) podejrzewam że będzie Robert i Agata (Małgosia miałaby piąty dzień z rzędu, co się nie zdarza)
4) no chyba że Marta szybko "odcierpi" szaleństwa Open' Era i wtedy punkt 3) trafi szlag ;)

Co do mojej wypowiedzi o Paniach, to Agata zastosowała umiejętny patent z długą sukienką. I dzisiaj skopiowała to Diana Rudnik - zresztą to był event Panowie! Czy Diana była w tej sukni też w FpP?
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: wojtek_neymar »

Jutro poranek rozpocznie się już o godzinie 5:30, w związku z wizytą Donalda Trumpa w Polsce.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: Maciek_POZ »

Ciekawe czy będzie szło z tradycyjnego studia WiW czy będzie studio rozszerzone z gośćmi jak po ostatnich wyborach w Polsce. Pewnie nie będzie prognoz pogody (one najczęściej padają "ofiarą" wydarzeń). W każdym razie ramówka będzie jutro zaskakiwać...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: matik »

Dziś program z głównego studia - prowadzą Robert Kantereit i Marta Kuligowska.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Post autor: michal_borkowski »

Maciek_POZ pisze: środa 05 lip 2017, 22:39 Ciekawe czy będzie szło z tradycyjnego studia WiW czy będzie studio rozszerzone z gośćmi jak po ostatnich wyborach w Polsce. Pewnie nie będzie prognoz pogody (one najczęściej padają "ofiarą" wydarzeń).
I tak często się nie sprawdzają.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości