Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Dziś zamiast "Szkła kontaktowego" kolejny program wspomnieniowy o Grzegorzu Miecugowie.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Całe piątkowe wydanie programu dla tych co nie widzieli zostało zamieszczone na stronie Szkła Kontaktowego: http://szklokontaktowe.tvn24.pl/pozegnanie,769635.html
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Na razie Szkło Kontaktowe w tygodniu prowadzi Tomasz Sianecki . Ciekawe,czy w przyszłości dojdzie jakiś nowy prowadzący,czy zostanie tak jak jest.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

W tygodniu nie tylko jest T. Sianecki. Zdaje się w czwartek lub wczoraj "Szkło" poprowadził Wojciech Zimiński.
Demokracja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 27 sie 2017, 12:18

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Demokracja »

Z każdym kolejnym wydaniem Szkiełka czekam, że dzisiaj będzie prowadził P. Grzegorz Miecugow. I za każdym razem wielkie rozczarowanie, a za sekundę dochodzi do mnie, że już Go nie będzie. Pustka :(
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Maciek_POZ »

Demokracja pisze: sobota 16 wrz 2017, 20:16 Z każdym kolejnym wydaniem Szkiełka czekam, że dzisiaj będzie prowadził P. Grzegorz Miecugow. I za każdym razem wielkie rozczarowanie, a za sekundę dochodzi do mnie, że już Go nie będzie. Pustka :(
Dziwne uczucie, prawda? Często tak jest, że wydaje się nam, że pewne osoby były i są z nami zawsze, czy to na szklanym ekranie, czy to w gronie znajomych lub bliskich. Podejrzewam, że każdemu w przypływie euforii zdarzyło się pomyśleć o swego rodzaju "nieśmiertelności" swojej czy innej osoby. A tu wystarczy jedno machnięcie kostuchy i człowieka nie ma i już nie będzie - nie przywitamy się z nim, nie porozmawiamy, nie zobaczymy... zostają tylko wspomnienia i one rzeczywiście mogą przetrwać nawet na dalsze pokolenia...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: WojtekPL »

Jedno pytanie ode mnie, kto wczoraj poprowadził "Szkło kontaktowe"? Ja tego niestety nie oglądałem.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Tomasz Sianecki i Michał Kempa.
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

No tak, a dzisiaj w "Szkle" dla odmiany Grzegorz Markowski i Kamil Dąbrowa, czyli duet, który zazwyczaj pojawia się w niedziele.
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: WojtekPL »

Jednak już wczoraj oglądałem SK i przyznaję, że też się zdziwiłem, widząc duet Markowski-Dąbrowa. Ktoś coś wie kto dzisiaj będzie w programie ? ;)
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Z tego co słyszałem, dziś "Szkło" poprowadzą Wojciech Zimiński i dawno już niewidziany w programie Henryk Sawka.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

wojtek_neymar pisze: sobota 07 paź 2017, 10:10 Z tego co słyszałem, dziś "Szkło" poprowadzą Wojciech Zimiński i dawno już niewidziany w programie Henryk Sawka.
Ciekawe czy Henryk Sawka na stale wejdzie w skład programu. On jedynie był komentatorem w wyjazdowych wydaniach Szkła.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

"Bardzo cieszę się na pana Sawkę! To tak rzadko widywany w Szkle gość" - czytamy na fanpejżdzu 'Szkła". "A nie chcielibyście Państwo do swojego grona zaprosić Piotra Jaconia? Wydaje mi się bardzo interesującym kandydatem na następnego partnera naszych panów!".
To tylko moje skromne zdanie
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: wojtek_neymar »

Za to od kilku dni w trakcie programu podawane są nominacje w plebiscycie "Mistrz Riposty". Dzisiaj nominowany był prezes PIS-u Jarosław Kaczyński.
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: WojtekPL »

Moim zdaniem to dobry pomysł z takim plebiscytem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości