Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Camilo »

Dzisiejsze "Szkło" odwołane z powodu choroby Wojciecha Zimińskiego
D4M14N
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 22 sie 2014, 07:43

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: D4M14N »

No i ostatecznie w ogóle nie ma dzisiaj Szkła ;-)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: michal_borkowski »

Wczoraj z kolei nowa twarz w szkle. Ps. W sobotę było wydanie specjalne z okazji meczu w miejsce szkła?
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Wczoraj z kolei nowa twarz w szkle. Ps. W sobotę było wydanie specjalne z okazji meczu w miejsce szkła?
W sobotę był zwykły serwis informacyjny w miejsce Szkła.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: michal_borkowski »

We wtorek znów nie było Szkła. Kiedyś się to nie zdarzało tak często. Ale i program długo na antenie...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: Camilo »

Sprawdziłem. We wtorek znów miał być Zimiński.. Nie wiem co oni tam kombinują, ale jeżeli zachorował w sobotę, to do wtorku mogli już śmiało znaleźć jakieś zastępstwo. Dziwnie tak odwoływać program dwa razy w ciągu czterech dni jeśli zachorował jeden z siedmiu bodaj komentatorów. Oczywiście wierzę @michalowi bo sam nie miałem okazji zobaczyć, czy program był, czy też nie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: matik »

Program we wtorek był - prowadzili Tomasz Sianecki i Wojciech ZImiński. Pierwsza i druga część trwały krócej, bo do ok. 22:30 minut, a trzecia część po 22:30 polegała już jedynie na zaproszeniu na specjalne wydanie "Dnia po Dniu" na który zapraszali Piotr Jacoń i Wojciech Zawioła.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: "Szkło kontaktowe" TVN24

Post autor: tracer2013 »

Ostatnio słyszałem, że nowa czołówka Szkła Kontaktowego ma być trochę krótsza niż ta, co jest obecnie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Wczoraj nietypowo jak na środowe wydanie pojawili się panowie Grzegorz Markowski i Maciej Max Łubieński.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Wczoraj w Szkle Kontaktowym powiedzieli, że planowany jest odcinek Szkła Kontaktowego , na którym w studiu będą widzowie. Pan Grzegorz Miecugow powiedział, że w pewnym serwisie internetowym trwa licytacja wejściówek na ten program i ta licytacja jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Moim zdaniem to jest ciekawy pomysł i mnie zastanawia czy takie Szkło z udziałem widzów w studiu przyjmie się na stałe.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Wydanie to będzie jubileuszowe ze względu na 10 urodziny programu - 23 stycznia, a w programie mają być wszyscy prowadzący i komentatorzy.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

matik pisze:Wydanie to będzie jubileuszowe ze względu na 10 urodziny programu - 23 stycznia, a w programie mają być wszyscy prowadzący i komentatorzy.

Ten odcinek ma trwać dwie godziny. Sprawdziłem to przed chwilą na stronie aukcji.

Mnie zastanawia czy po tej zmianie czołówki oraz oprawy graficznej Szkło Kontaktowe wyjdzie z wirtualnego studia
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: pkp »

Program ma być przy ul. Augustówka, czyli w studiu, w którym J. Kuźniar prowadził wieczór wyborczy. Pewnie nie będzie "Dnia po dniu" tego dnia - chyba, że zrobią po północny.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Wczoraj znowu padły informacje, że już niedługo program zyska nową scenografię - tym razem to Grzegorz Markowski o tym wspominał.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

matik pisze:Wczoraj znowu padły informacje, że już niedługo program zyska nową scenografię - tym razem to Grzegorz Markowski o tym wspominał.
Tak , ja też to słyszałem.
Mam nadzieję, że po zmianie scenografii oraz czołówki Szkło przeniesienie się do prawdziwego studia.Moim zdaniem Szkło by fajnie wyglądało przy stoliku , z którego prowadzone są programy Jeden na Jeden oraz Fakty po Faktach.W tamtym roku na oficjalnym Facebooku Szkła Kontaktowego widziałem zdjęcia do nowej czołówki Szkła.Jak dobrze pamiętam to te zdjęcia widziałem jakoś w maju, ale nie widziałem jak będzie wyglądać ta czołówka,bo to były zdjęcia ze studia wirtualnego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości