Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Teza z Pieńkowską pasuje do teorii o konflikcie Durczoka z jej mężem, Leszkiem Czarneckim. I tłumaczyłoby zesłanie Kolendy-Zaleskiej do "Świata", który miałby być dla Jolanty tylko krótką "przechowalnią", a raczej prologiem przy pracy w Faktach TVN. Ale to tylko hipotezy. Nie wyobrażam sobie Pieńkowskiej i Pochanke w jednym programie. Ale może ta druga też? Może właściciel nie chce, by funkcja naczelnego "Faktów" i Szefa Informacji TVN została w jednej rodzinie. A jeszcze jak to wszystko połączymy z wyborami prezydenckimi...
Ostatnio zmieniony środa 25 lut 2015, 20:06 przez michal_borkowski, łącznie zmieniany 1 raz.
To tylko moje skromne zdanie
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

Mnie na razie najbardziej zastanawia ile czasu będzie trwał ten okres przejściowy, który mamy obecnie. Czy coś zacznie się dziać w składzie "Faktów" po zakończeniu prac tej komisji, czy jeszcze później, czy o tym będzie decydował już nowy właściciel?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Greg Haus »

Łukasz pisze:Co może oznaczać zdanie w Super Expressie: Dziennikarze opowiadali kiedyś, że potrafiła sama zrobić kiedyś wydanie Wiadomości? :D
Chodziło pewnie o to, że za czasów Pieńkowskiej całe Wiadomości były prowadzone przez nią. Nie było materiałów reporterów, tylko obraz i jej komentarz w tle czytany na żywo. O to próbka.

https://www.youtube.com/watch?v=Nl4SQTlrQXo *
Nawet jeśli Pieńkowska (co wątpię) byłaby naczelną, nie oznacza, że byłaby prowadzącą.

*Od 3.51 na filmie zaczynają się Wiadomości po wiadomościach :lol:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: matik »

Przyznam, że jak Jolanta Pieńkowska zaczynała prowadzić DDTVN to mówiłem sobie, że mogłaby jednak prowadzić "Fakty", ale teraz bym tego nie zdzierżył. Mam nadzieję, że w TVN nie biorą pod uwagę takiego scenariusza.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

Ja w ogóle dziwiłem się, że Pieńkowska chciała prowadzić "Dzień Dobry TVN" - to tak jakby dzisiaj Justyna Pochanke odeszła z "Faktów" i zaczęła prowadzić "Pytanie na śniadanie".
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

matik pisze:Przyznam, że jak Jolanta Pieńkowska zaczynała prowadzić DDTVN to mówiłem sobie, że mogłaby jednak prowadzić "Fakty", ale teraz bym tego nie zdzierżył. Mam nadzieję, że w TVN nie biorą pod uwagę takiego scenariusza.
michal_borkowski pisze:Jak na razie nie jest źle (oglądam "Świat" właśnie). Ciekawe, kiedy panią redaktor zobaczymy w Faktach?;)

Nigdy.

lukaszbialas

Postautor: michal_borkowski » 9 wrz 2014, 21:02
Założymy się? Ona i kuźniar...

Never say never
To tylko moje skromne zdanie
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Martin1999 »

Mam prośbę czy mógł by podać ktoś link do faktów z 1 stycznia 2001 prosił bym wydanie jest naFacebooku na profilu forum
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: avatar »

Dwutygodniowy urlop Durczoka dobiega końca. Są jakieś informacje co dalej?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: prze_kw »

Urlop chyba zamienił się w L4 - Durczok nadal przebywa w szpitalu.
Liczą się tylko Fakty.
Martin1999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 09:06

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Martin1999 »

avatar pisze:Dwutygodniowy urlop Durczoka dobiega końca. Są jakieś informacje co dalej?
Powinni coś na koniec jutrzejszych Faktów powiedzieć.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: Greg Haus »

Martin1999 pisze:
avatar pisze:Dwutygodniowy urlop Durczoka dobiega końca. Są jakieś informacje co dalej?
Powinni coś na koniec jutrzejszych Faktów powiedzieć.
Dlaczego? Powiedzą gdy zakończy prace komisja, a szefostwo podejmie decyzję w wiadomej sprawie.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: tracer2013 »

Jest oświadczenie Pana Kamila Durczoka : http://www.tvnfakty.pl/durczok_wydal_oswiadczenie . Pan Kamil Durczok oddał się do dyspozycji zarządu TVN

To oświadczenie widziałem też na oficjalnym profilu Faktów na Facebooku.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

[quote=""Newsweek" o Durczoku"]Politycznego reportera przeniósł do robienia materiałów o tym, czy ludzie jeżdżą w zapiętych pasach.[/quote]

Biedny Płuska.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

To było wtedy jak materiały polityczne zaczęła robić Magda Łucjan?
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty - program informacyjny TVN

Post autor: michal_borkowski »

Spośród telewizyjnych programów informacyjnych najwięcej widzów oglądało w lutym ub.r. "Teleexpress" TVP 1. ”Teleexpress” gromadził w lutym br. średnio 4,39 mln widzów (o 51,4 tys. mniej niż przed rokiem). ”Wiadomości” TVP 1 przyciągały 3,91 mln widzów (o 378,6 tys. mniej), ”Fakty” TVN – 3,53 mln (o 283,6 tys. mniej), ”Wydarzenia” Polsatu – 2,6 mln widzów (o 259,6 tys. mniej), a ”Panoramę” TVP 2 – 1,81 mln (o 192,4 tys. mniej). Po uwzględnieniu wyników kanałów informacyjnych nadających "Fakty" i "Wydarzenia" równolegle z głównymi antenami, widownia tego pierwszego programu dzięki obecności w TVN 24 i TVN 24 Biznes i Świat wzrośnie do 3,92 mln... (WM)

No, to już wiemy, czemu miała pomóc emisja w kilku równoległych kanałach.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości