4-ta twarz potrzebna?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

wysocka jest daremna :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no teraz to ciut przesadziles :P bo w ananasach np to mi sie tak podobala ze odcinki z chajzerem byly dla mnie ... nudne :P
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

4 twarz

Post autor: salladyn »

Ja najchĂŞtniej w gÂłownym wydaniu FaktĂłw widziaÂłbym Grzegorza Miecugowa.Gostek zjadÂł zĂŞby na news-ach i rewelacyjnie by sobie poradziÂł.Ja wystawiam kandydature Miecugowa :)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

na moje oko to jest po prostu za dretwy na fakty :D Ale bardzo go lubie :)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Bartek pisze:na moje oko to jest po prostu za dretwy na fakty :D Ale bardzo go lubie :)
dokÂładnie.. lubiĂŞ go bo mÂądry z niego czÂłowiek ale w faktach go nie widzĂŞ :roll:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

arrow pisze:oj Kubs, Sanderka Ci siĂŞ nie podobaÂła? Tak jej przecieÂż Âładnie zÂąbki zawsze rozÂświetlaÂły studio... :evil2: :arrow:
Tatuœ pewnie specjalnie dawa³ jej od¿ywki na porost zêbów, ¿eby potem oszczêdziÌ na œwietle. W koùcu jak sandra siê uœmiechnie to taki blask bije, jakby ktoœ przy³ó¿y³ Ci do oczu 100 vatow¹ ¿arówkê :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Narazie to domys³y!! Ale có¿. Ja to widze tak: Justyna Pochanbke lub Bogdan Rymanowski na zmiane w FAKT-ach g³ównych w tygodniu (drugie jak nie w TVN to w "Magazynie..." Popo³udniowe Patrycja Redo lub Jakub Porada. Wracaj¹ wieczorne, które prowadzi i tworzy TVN24 (prowadzi albo Kuligowska albo Marciniak. A weekend z Anita Werner.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Ale to jest po prostu ekscytujÂące :lol: Takie gdybanie :D

OD MODERATORA:
ProsiÂłbym o unikanie tego typu wypowiedzi. JeÂśli nie masz nic szczegĂłlnego do przekazania, oszczĂŞdÂź proszĂŞ klawiaturze roboty.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Oj dobra, przestaĂącie juÂż! BĂŞdzie nowy prowadzÂący, to bĂŞdzie. Nie bĂŞdzie, to nie bĂŞdzie. Jakie to ma znaczenie.
Fakty sÂą po to, Âżeby dowiedzieĂŚ siĂŞ o tym, co sikĂŞ dzieje w Polsce i na Âświecie, a nie Âżeby siĂŞ zachwycaĂŚ i podniecaĂŚ prowadzÂącymi
Przede wszystkim informacje - ok, ale to jak one s¹ przekazywane (oprawa, przenter, jakoœÌ materia³ów, profesjonalizm, ca³a ta otoczka) ma kolosalne znaczenie!!!!!!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kliszewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 18:26

Post autor: Kliszewicz »

Ja bym sciagnal Siezieniewskiego. jest najlepszy w Trojce i chyba w calej TVP - choc niedoceniany. Albo zagral na nosie Lisowi sciagajac Smoktunowicz. To by bylo ciekawie...
MisiuS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 03 cze 2005, 20:54

Pochanke i Bogus musza odejsc!

Post autor: MisiuS »

a co powiecie na Pauline Chylewska?? :)

(jak ja bym chcial zeby Werner i Redo wrocily do glownych wydan :roll: a Bogus z Pochanke zapadli sie pod ziemie :evil: )

pozdr.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Siezieniewski nadaje siĂŞco najwyÂżej do TVN24, Chylewska nawet tam siĂŞnie nadaje. :twisted: A Smoktunowicz jak dla mnie jest automatem i nie chcĂŞ jej widzieĂŚ nawet w TVN Meteo!
Edyta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 18 lut 2005, 10:30

Post autor: Edyta »

UwaÂżam inaczej. Dla mnie do TVN24 to siĂŞ nadaje Rymanowski - bo czyta jak Grzegorz Kajdanowicz, taki "pawlakowaty" jest. Siezieniewski poradziÂł by sobie bez problemu w Faktach. PrzypomnĂŞ, Âże czytaÂł WiadomoÂści w czasach gdy w TVP byli Zwiefka, GugaÂła, Lis, PieĂąkowska i dawaÂł sobie radĂŞ. Teraz jest najlepszy w Kurierze. Co do Chylewskiej to myÂślĂŞ, Âże siĂŞ nie nadaje. Ani Âładna, ani mÂądra ani bÂłyskotliwa. A pamiĂŞtacie jej gafy w kaÂżdym wejÂściu podczas Igrzysk Olimpijskich? Dramat!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Mi siê marz¹ Fakty z jednym, g³ównym prowadz¹cym. Czyli tak jak to by³o za Lisa, jedna osoba codziennie od pn. do pt. 5 dni w tygodniu, przez ca³y rok, za wyj¹tkiem œwi¹t i urlopu.

W takiej roli widziaÂłem kiedyÂś ÂŚp. PawÂłowskiego, a teraz z chĂŞciÂą postawiÂłbym na nowÂą twarz, ktĂłrej wielu widzĂłw TVNu jeszcze za dobrze ne zna. Mam na myÂśli...AnnĂŞ KalczyĂąskÂą. Moim zdanie ona nadaje siĂŞ do tej roli jak maÂło kto:

1. Zna jĂŞzyki, angielski, francuski (moÂże jeszcze jakiÂś inny?)
2. Ma ciekawÂą barwĂŞ glosu (bardzo przyjemnÂą dla ucha)
3. MĂłwi wyraÂźnie i pÂłynnie
4. Dobrze intonuje czytany tekst
5. Nie jest flegmatyczna
6. Ma du¿¹ wiedzê, np. dotycz¹c¹ UE, a wszak o UE zawsze jest g³oœno (Odby³a sta¿ w dziale Prasy i Komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli.)
7. ÂŁadnie siĂŞ prezentuje przed kamerÂą (kamera jÂą lubi)
8. Jest kobietÂą :D
aldek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Sieradza
Kontakt:

4-ta twarz potrzebna?

Post autor: aldek »

Wed³ug mnie takie twarze mog³y byæ potrzebne do FAKTÓW TVN
Prezenterzy FakĂłw o 19.00
1.Danuta Cholecka
2.Dorota Wysocka
3.MichaÂł Adamczyk
4.Andzej Turski
prezenterzy Faktów popó³udniowy³
1.JarosÂław JugaÂła
2.Krzystof Ziemiec
3.Iwona Kutyna
4.Katarzyna Werrner.
reporterzy FaktĂłw 19.00
1.Agata Dzikowska
2.Mikoaj Kunica
3.Katarzyna Werrner
4.Mariusz Maks Kolonka -sekcja zagranicna (USA)
reporterzy Faktów popó³udniowych
1.Mariusz Maks Kolanko - sekcja zagraniczna ( USA)
2.JarosÂław KuÂś - sekcja wojena
3.Dorota Gawryluk
4.Piotr JasoĂą -sekcja zagraniczna (Rosja)
Hej
Fakty TVN o 19.00 na TVN i iTVN zapraszają Justyna Pochanke,Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak oraz gwiazda polskiej telewizj KAMIL DURCZOK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości