,,Fakty'' o nowej godzinie?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

,,Fakty'' o nowej godzinie?

Post autor: FAN_TVN »

Po ponad oœmiu latach nadawania programu informacyjnego telewizji TVN, ,,Fakty'' maj¹ zmieniÌ porê emisji. S¹ to nie oficjalne informacje jakie uda³o nam siê zdobyÌ. Zmiana pory emisji ,,Faktów'' ma byÌ spowodowana spadaj¹c¹ ogl¹dalnoœci¹ na rzecz ,,Wydarzeù''. ,,Fakty mia³yby byÌ nadawane piêtnaœcie minut póŸniej. Ale Ci, którzy ogl¹dali do tej pory o 19 ,,Fakty'' nie maj¹ siê o co martwiÌ. O godzinie 19:00 bêdzie nadawany program ,,Studio Fakty'', codzienna rozmowa z jednym z polityków. Jest prawdopodbnie mo¿liwe to, ze ,,Fakty'' bêd¹ prowadziÌ dwie osoby, co ma zwiêkszyÌ dynamikê programu. Bêd¹ równie¿ zmiany w studiu, które ju¿ kiedyœ mogliœmy zobaczyÌ. ,,Fakty'' popo³udniowe nie ulegn¹ ¿adnej zmianie. Kiedy zmiany w ,,Faktach''? To ju¿ siê nied³ugo wyjaœni.
Nie wierzĂŞ :!: :!: :!: Gdy to znalazÂłem szczĂŞka m i opadÂła :shock: SZOK!!!
-----
----
--
-
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Gdzie wyczytales takie coÂś? Podaj ÂźrĂłdÂł? CzyÂżby jakiÂś nowy blog szukajÂący sensacji?

Mam nadziejĂŞ ze tak siĂŞ nie stanie. Zdecydowanie wolĂŞ fakty o pelnej godzinie, o 19 i nie wiem czy bym siĂŞ przyzwyczaiÂł. A co do dwĂłch prezenterĂłw to mi ten pomysÂł nie przypadÂł gustu... :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty o nowej godzinie

Post autor: salladyn »

KtĂłra gazeta tak napisaÂła :?: "Fakt" :?: "Super Express" :?:

Bo jeÂśli to ktĂłraÂś z tych dwĂłch,to mozemy byĂŚ pewni Âże "Fakty" bĂŞdÂą nadal nadawane o 19.00 i prowadzone przez jednego prezentera :x

Na przysz³oœÌ podawaj autora cytatu 8)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

jeÂśli to prawda to moim zdaniem nie jest to trafna decyzja
po pierwsze ludzie gdy dowiedz¹ siê ¿e fakty s¹ 15 minut póŸniej bêd¹ do koùca ogl¹daÌ wydarzenia, czyli rozmowa z goœciem bêdzie mieÌ marne wyniki ogl¹dalnoœci (zwykle takie rozmowy nie maj¹ wielkich wyników), a wydarzenia jeszcze bardziej zyskaj¹,
po drugie fakty bêd¹ siê koùczyÌ o 19:40, czyli teoretycznie urw¹ ogl¹dalnoœÌ wiadomoœciom, ale w praktyce tak nie bêdzie bo wiadomoœci to wiadomoœci, dziennik nr1 dla wielu Polaków.

Z jednej strony wierzĂŞ, Âże tak siĂŞ stanie po tych tajemniczych zmianach grafiki, ale z drugiej strony nie wierzĂŞ Âżeby fakty siĂŞ ugiĂŞÂły i ulegÂły wydarzeniom, bo przecieÂż majÂą naprawde dobre wyniki
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ja narazie nie wierzĂŞ:
Po pierwsze nie wiemy skÂąd ten cytac jeÂśli to napisaÂł jakiÂś brukowiec to moÂżemy byĂŚ pewni Âże to nie prawda...
Po drugie to sÂą nie oficjalne informacje... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty o nowej godzinie

Post autor: salladyn »

Je¿eli chc¹ naprawdê podnieœÌ wyniki ogl¹dalnoœci to powinni iœÌ na wojnê z "Wydarzeniami" czyli Fakty-godzina 18:45 i ju¿.Fakty maj¹ o wiele lepsz¹ markê od Wydarzeù wiêc bêd¹ mia³y lepsze wyiki ogl¹dalnoœci.Fakty pod koniec jak powiedzia³ mój przedmówca, bêdzie ma³o kto ogl¹da³ po spora czêœÌ widzów przerzuci siê na "Wiadomoœci".

Poza tym po chwili zastanowienia mo¿na dojœÌ do wniosku ¿e te informacje które poda³ FAN_TVN s¹ wyssane z palca.T³umaczê dlaczego."Studio Fakty"-nikt by nie ogl¹da³ tego programu,poza tym nie widzia³em jeszcze szczerze mówi¹c by program publicystyczny w stacji o charakterze ogólnym by³ nadawany przed programem informacyjnym.Poza tym co wtedy z "Uwag¹" :?: Bo nie wyobra¿am sobie jeszcze krótszej "pogody" a tym bardziej krótszego "sportu" który jest ju¿ okrojny i tak za bardzo (chocia¿ dla mnie to sport móg³by wogóle znikn¹Ì).
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Có¿, informacje s¹ nie potwoerdzone, wiec mysle ze nie ma sie narazie czym przejmowac. Aczkolwiek, uwazam tez ze to nie najlepszy pomys³. Fakty od zawsze by³y o 19 i tak powinno zostac. Nie nalezy ulegac wydarzeniom, gdyz one wcale dobregfo poziomu nie prezentuja. I nie ma sie co martwic o rankingi ogladalnoœci. Po za tym, rozmowa z politykiem...hmm...przeciez to jest 5 razy w tygidniu w M24, po co sie powtarzac. Nic nowego, zreszta gdyby tak wprowadzili, zaraz wiadomoœci zrobi³y by to samo. heh...jeszcze sie skonczy na tym, ze wiadomosci tez przesun¹ emisje programu, zeby Fakty nie nachodzi³y im na 19.30,....ii wtedy wszystko sie ludziom pomiesza, i nikt nie bedzie juz nic oglada³. to wszystko dla wydarzen?zmieniac ca³y plan....nie warto!
....w świecie Faktów....
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

fakty o nowej godzinie

Post autor: salladyn »

ByĂŚ moÂże autor tematu byÂłby Âłaskaw podaĂŚ ÂźrĂłdÂło tych informacji :?: :|
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

Autorem tego tekstu jest Nasza lokalna gazeta ,,Kurier PoÂłudniowy''
-----
----
--
-
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Ja bym siê raczej spodziewa³ przesuniêcia Faktów na 18:45 lub tej samej pory wzmocnionej wielk¹ kampani¹. jesli natomiast 18.45 to po faktach byla by zormowa, ale wasze argumenty, ¿e po co skoro jest w TVN 24 s¹ g³upie, bo tak siê sk³ada, ¿e prawie nikt nie ma TVN 24, stosuje takie okreœlenie, bo % udzia³u jaki zyskuje TVN, a TVN 24 to wielka ró¿nica. Pozatym brakuje takiej normalnej Kropki nad I. Program Teraz My trwa d³ugo, przerywany jest reklamami i jest to Show, warto wiec zrobiÌ krótkie podsumowanie dnia, ciekawe, treœciwe, z goœciem , bez zbêdnych ozdobników. A prowadzenie Faktów przez 2 osoby ?? Prosze bardzo, juz tak by³o i mnie siê podoba³o. Justynka ze Swiata, Boguœ z Polski i git.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

emi pisze: Fakty od zawsze byÂły o 19 i tak powinno zostac.
No nie na poczatku byÂły nadawane o 19:30 potem zostaÂły przesuniĂŞte na 19:00. :wink:

FAN_TVN pisze:Autorem tego tekstu jest Nasza lokalna gazeta ,,Kurier PoÂłudniowy''


No to raczej nie ma sie co przejmowaĂŚ. SkÂąd ta gazeta miaÂła by te informacje ?? :>

FAN_TVN pisze:ZdjĂŞcie studia :D Nie wiem po co ale wklejam :D


No wÂłasnie po co to nie temat o studiu TVN. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

ChciaÂłem napisaĂŚ m.in. do Ciebie pawell :wink:
W gazecie ,,Kurier PoÂłudniowy'' jest specjalna rubryka na temat mediĂłw. JuÂż kilka razy podawali w niej informacje nie oficjlne, , a jednak zostaÂły zrealizowane. Takimi informacjami byÂły np., przesuniĂŞcie ,,WydarzeĂą'' z 18:30 na 18:45, czy odejÂście Moniki Olejnik z TVN-u.
-----
----
--
-
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Tasiu pisze:Ja bym siĂŞ raczej spodziewaÂł przesuniĂŞcia FaktĂłw na 18:45 lub tej samej pory wzmocnionej wielkÂą kampaniÂą...
Otó¿ to.Nie przypominam sobie ¿adnej akcji promocyjnej Faktów (chodzi mi o outdoor i bilboardy).Chyba spece od reklamy TVN-u siê rozleniwili :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Szczerze mĂłwiÂąc wolaÂłbym zobaczyĂŚ scan artykuÂłu lub jego internetowÂą wersjĂŞ. Inaczej dyskusja na ten temat jest bez sensu (tak jak wklejanie w tym temacie zdjĂŞcia studia tvn24, tak na marginesie :? ). -->
FAN_TVN
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 32
Rejestracja: piątek 06 sty 2006, 20:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FAN_TVN »

teÂż bym chciaÂł wam daĂŚ link do tej gazety, lecz ona nie ma swojej strony internetowej. MajÂą jedynie e-mail.
-----
----
--
-
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości