,,Fakty'' o nowej godzinie?

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

blupopx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:38

Post autor: blupopx »

Muszê podwa¿yÌ wiarygodnoœc kolegi. Wczoraj mia³em okazjê rozmawiaÌ z redaktorem naczelnym "Kuriera Po³udniowego". Nie pamiêta³ faktu ukazania siê podobnej notatki a wrêcz jej zaprzeczy³. W¹tpie aby nie wiedzia³ on o ewentualnych wyczynach podzespo³ów regionalnych.( w tym pruszkowsko-grodzickiego. Zreszt¹ styl notatki tez nie jest najlepszy, rozumiem ¿e to tylko lokalny tygodnik ale prawid³owe sklejenie paru zdaù nie powinno byÌ a¿ tak k³opotliwe.

Zainteresowa³em siê tym poniewa¿ s³ysza³em od zatrudnionego w stacji znajomego o pracy nad zmianami w programie. Jak rewolucyjne one bêd¹ nie wiem. Jestem jednak przekonany ¿e autetycznoœÌ tej notki jest bardzoooo w¹tpliwa ;-)
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Wed³ug naszych informacji, audycji nie omin¹ jednak zmiany. W sobotê, 10 grudnia testowane by³y pierwsze kosmetyczne udoskonalenia dziennika. Podczas sobotniego wydania "Faktów" zaprezentowany zosta³ nowy sposób kadrowania audycji, pojawi³y siê nowe ozdobniki. Zespó³ pracuje na wiêkszym dynamizmem programu. Termin zakoùczenia prac nie jest sprecyzowany

to byÂł cytat z http://www.medialink.pl
ciÂągle nic nie wiadomo...
[/quote]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale to co jest na ML to jest zwiÂązane ze zmianami kadrowania itp. jakie byÂły testowane 10 grudnia :) a nie ze zmianÂą godziny nadawania "FaktĂłw". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

napisaÂłem to w tym temacie bo kilka wypowiedzi teÂż nie byÂło zwiÂązanych ze zmianÂą godziny nadawania faktĂłw, pisali oni np. o iloÂści prowadzÂących, a wiĂŞc tytuÂł tematu jest mylny, powinien byĂŚ zmieniony na inny
a poza tym nie chciaÂłem zakÂładaĂŚ nowego topika
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wiecie, to by nawet pasowaÂło do nowej ramĂłwki TVN, skoro W11 jest teraz po 20.00, a potem wszystko jest 5 minut wczeÂśniej, no to chyba to prawda co napisaÂł "fan TVN".
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Nie widzĂŞ zwiÂązku pomiĂŞdzy przeÂłoÂżeniem W11 na innÂą godzinĂŞ a zmianÂą pory nadawania FaktĂłw -->
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłochu nie teraz ale dopiero od 6 lutego i dopiero wszystko od "W11" bĂŞdzie 5 minut wczeÂśniej. Wszystko przed "W11" zostanie tak jak jest. :? Przynajmiej tyle wiem jeszcze nikt nie podaÂł oficjalnie informacji o zmianie emisji "FaktĂłw". :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

no wiem. Chodzi³o mi o to, ¿e póŸniej po spekulowanych zmianach "studio fakty" - je¿eli by³oby coœ takiego to "na wspólnej" by³oby spowrotem o 21.00 albo i póŸniej o 10 minut. No mogliby skróciÌ reklamy po faktach, ale takiej rewolucji to chyba nie bêdzie.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie bĂŞdzie Âżadnej rewolucji. Emisja FaktĂłw bĂŞdzie siĂŞ rozpoczynaÂła o 19. :]
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Rewolucja w Faktach i nowa ramĂłwka wiosenna

Post autor: Enceladus »

Zmiany bĂŞdÂą i jest to juÂż pewne! WÂłaÂśnie otrzymaÂłem wykaz nowej ramĂłwki od 6 marca (w lutym "Uwaga" bĂŞdzie nieco dÂłuÂższa):

19:00 - Studio Fakty
19:15 - Fakty
19:45 - Sport
19:50 - Pogoda
20:00 - Uwaga!
20:15 - W11 WydziaÂł ÂŚledczy
20:55 - Na WspĂłlnej

DowiedziaÂłem siĂŞ od przyjaciela takÂże, Âże w Faktach bĂŞdÂą:

- dwie osoby prowadzÂące.
- wiĂŞcej informacji we fleszu.
- krótkie ³¹czenia ze studiem TVN Meteo i TVN24 Sport aby w skrócie zaprosiÌ na pe³ne serwisy po Faktach.
- redakcja TVN24 Biznes bêdzie przygotowywaÌ krótki bilans tego co siê dzisiaj zdarzy³o w ekonomii i na gie³dzie (z zupe³nie nowego studia TVN24 Biznes w którym g³ównym wyposa¿eniem bêdzie wielka œciana utworzona z ekranów telewizyjno-projekcyjnych - podobnie jak w telewizji CNBC).
- bĂŞdzie u doÂłu ekranu podczas FaktĂłw pasek informacyjny (belka, scroll) z newsami ze Âświata, kraju, biznesu i sportu.
- Fakty zyskaj¹ tak¿e now¹ oprawê muzyczn¹, chocia¿ wci¹¿ podobn¹ do poprzedniej.
- BĂŞdÂą takÂże zupeÂłnie nowe ujĂŞcia z kamer, takÂże z tej znanej nam ze skrĂłtu informacji TVN24. ProwadzÂący bĂŞdzie inaczej eksponowany na tle elementĂłw scenografii.

JeÂśli dowiem siĂŞ wiĂŞcej to Was oczywiÂście jak najszybciej poinformujĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Te zmiany jakie przedstawiÂłeÂś tu sÂą bardzo ciekawe. Ale narazie podchodzĂŞ do tych wiadomoÂści z dystansem mam nadziejĂŞ Âże wkrĂłtce jakiÂś serwis poinformuje o tym o wtedy bĂŞdĂŞ w to w 100% wierzyÂł. :roll:

Enceladus pisze: krótkie ³¹czenia ze studiem TVN Meteo i TVN24 Sport aby w skrócie zaprosiÌ na pe³ne serwisy po Faktach.


Ale te dwa serwisy nadal w studiu "FaktĂłw" przed ekranem tylkoprojekcyjnym? :roll:

Enceladus pisze:- bĂŞdzie u doÂłu ekranu podczas FaktĂłw pasek informacyjny (belka, scroll) z newsami ze Âświata, kraju, biznesu i sportu.


TakÂże ten pasek na antenie TVN czy tylko TVN 24 ?

Enceladus pisze:- Fakty zyskaj¹ tak¿e now¹ oprawê muzyczn¹, chocia¿ wci¹¿ podobn¹ do poprzedniej.


Ta zmiana moim zdaniem nie jest potrzebna bo ta oprawa muzyczna jest bardzo dobra. :D

I na koĂącu: od kiedy te zmiany ??
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: danio »

a ja uwaÂżam, Âże to bĂŞdzie oprawa muzyczna z velvet.de... myÂślĂŞ, Âże ona jest b. dobra, bo bardziej wyrazista
Marlon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Północ

Post autor: Marlon »

Kamuii, a skÂąd masz informacje - ponoĂŚ z 2 ÂźrĂłdeÂł o 2 prowadzÂących??????????
Kaczki - precz!!!!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Dobra, teraz ostudÂźcie sobie gÂłowy. To wierutne bzdury. Zapewniam was, ze publicystyki o 19 nikt nie da!! Chyba, Âże chce zamieniĂŚ siĂŞ w fundacjĂŞ dobroczynnÂą, albo ma za duÂżo pieniĂŞdzy. Poza tym po co rozpoczĂŞÂłaby sie kampania reklamowa FaktĂłw "na pewno" o 19??!!
MAKEPOVERTYHISTORY
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:I na koĂącu: od kiedy te zmiany ??
Przeczytaj Pawle jeeszcze raz :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości