Koniec "Faktów" w TVN24

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Szkoda, po pierwsze - u mnie w kablĂłwce TVN24 ma lepszy dÂźwiĂŞk niÂż TVN, po drugie - czasami wolaÂłem sobie obejrzeĂŚ przez Internet na TVN24 albo chociaÂż puÂściĂŚ streaming dÂźwiĂŞkowy ze strony tvn24.pl Âżeby leciaÂł gdzieÂś w tle jak coÂś na komputerze robiĂŞ.

IMO nienajlepsza decyzja - tym bardziej, Âże "Fakty" sÂą ze studia TVN24 a nie TVN. Ale trudno, co zrobiĂŚ - Durczok juÂż powoli zaczyna wszystko pieprzyĂŚ :\
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Wiêcej szczegó³ów na temat programu zostanie podanych jutro na konferencji prasowej w nowym studiu biznesowym TVN24.
A o ktĂłrej godzinie dokÂładnie, nie wiecie? :P
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

A czy ktoÂś z tvn.tivi.pl wybiera siĂŞ na tÂą konferencjĂŞ? :lol:
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Nowik2 pisze:A czy ktoÂś z tvn.tivi.pl wybiera siĂŞ na tÂą konferencjĂŞ? :lol:
Ja. BĂŞdĂŞ tam za pomocÂą przekazu neurofotoreceptoreplotycznego...
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

press.pl pisze: (...) Adam PieczyĂąski, prezes TVN 24, nie kryje, Âże zabieg ten ma na celu przetransferowanie widzĂłw, ktĂłrzy oglÂądali ”Fakty” w kanale informacyjnym, na ”du¿¹ antenĂŞ”. - To grupa, ktĂłra nie ma zasadniczego znaczenia dla oglÂądalnoÂści TVN 24, moÂże byĂŚ jednak znaczÂąca dla samych ”FaktĂłw”
Tak wiêc jak myœla³em. Zdejmuj¹ Fakty z TVN24 ¿eby zwiêkszyÌ ich ogl¹dalnoœÌ w TVN.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

a moje zdanie, jako szarego widza jest taka :

to bardzo dobrze, Âże nie ma juÂż faktĂłw w TVN24, bo zawsze mnie ten program zÂłoÂściÂł ...
ju¿ wyjaœniam dlaczego - mianowicie z racji du¿ej iloœci wolnego czasu prawie non stop ogl¹dam TVN24. Relacje na ¿ywo, konferencje prasowe (od pó³ roku trwa nieustaj¹ca kampania wyborcza), komentarze ... a¿ tu nagle wskakuj¹ "fakty" i ...
co tu du¿o gadaÌ, maj¹c ró¿nice z tym co mia³em przez ca³y dzieù, obiektywnie muszê stwierdziÌ, ¿e s¹ to ju¿ fakty z manipulowane. No mo¿e to mocne s³owo, ale na pewno nieudolnie poskracane ...
TakÂże nie mam ochoty tego oglÂądaĂŚ, bo jest to przecieÂż powtĂłrzenie, tego co miaÂłem przez caÂły dzieĂą.
Tak wiec ciesze, Âże faktĂłw nie bĂŞdzie juz w TVN24, bo przynajmniej nie bĂŞdĂŞ musiaÂł ogladaĂŚ tego Durczoka !
a w TVN24 sÂą fajni prezenterzy i tyle :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości