Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A szkoda - bo jest naprawdĂŞ ciekawe i napisane w fajny sposĂłb. ChociaÂż zacznij czytaĂŚ. :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Zgadzam siê z opini¹ , i¿ za Lisa w³aczj¹c Fakty widzia³em u niego ten b³ysk w oczach, to zaanga¿owanie w jak najlepsz¹ jakoœÌ tego co przygotowa³ zespól. Rymanowski-przy ca³ym uznaniu dla jego kariry tego wszystkiego nie ma- a co do programu informacyjnego to ten new style jaki wprowadzi³ Lis na polski rynek, czyli tworzenie ka¿dego wydania od podstaw od rana do pó¿nego wieczoru gdy zmieniua siê historia to wszystko zas³uga Tomka Lisa. Rymanowski powinien albo zrobic na antenie TVN Kropkê... albo wróciÌ do TVN24.
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

WSZYSTKO O FAKTACH tvn

Post autor: morus1000 »

jesli wiecie co sie szykuje we wrzesniu w faktach piszcie
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm nie chcĂŞ siĂŞ czepiaĂŚ, ale moÂże lepiej byÂło umieÂściĂŚ ten temat w dziale "Fakty TVN"?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak samo myÂślĂŞ i za chwilĂŞ to samo chciaÂłem napisaĂŚ doktorze.
To nawet czasami oprĂłcz tego, Âże siĂŞ zgadzamy to nawet tak samo myÂślimy. :lol: :lol: :lol:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

CoÂś podobnego jest juÂż
:arrow: Tutaj

I odpowiedÂź ÂŁukasza tam moÂże teÂż byĂŚ odpowiedziÂą w tym temacie.
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no a tu o jesieni w tvn: http://www.forum.tvn.personal.pl/viewtopic.php?p=4319


A tak w ogole to z nowosci w faktach to oczywiscie studio, prawdopodobne wydluzenie programu i jak ja sÂądze nowy serwis sportowy (bowiem ITI kupilo prawa do bramek ligi polskiej)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Wyniki badaĂą oglÂądalnoÂści FaktĂłw TVN

Post autor: tobi »

Czy któœ zna mo¿e ostatnie wyniki badaù ogl¹dalnoœciFaktów. Piszcie
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

najwyzszy w ubieglym tygodniu wynik to 3,5 mln
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Warto zaglÂądaĂŚ na http://www.brief.pl - okoÂło 10.00 podajÂą tam procentowe wyniki oglÂądalnoÂści z poprzedniego dnia. Dane dostarcza OBOP oraz AGB.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

chyba zaczne tak robic...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja tak robiĂŞ od kiedy dowiedziaÂłem siĂŞ o istnieniu tej strony :)

A co do wynikĂłw...
To dokÂładnie rok temu w poniedziaÂłek 2003-08-04 Fakty obejrzaÂło 2.756.396 widzĂłw.

GÂłos powinni zabraĂŚ Ci, ktĂłrzy przewidywali szybki spadek ogladalnoÂści po odejÂściu Tomka Lisa :lol:
:)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

jak zwolnili lisa to ktos (chyba walter) powiedzial, ze lis jest na 1 miejscu pod wzgledem profesjonalizmu i na ostatnim pod wzgledem popularnosci. To sie chyba zaczyna zgadzac...
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Oj juÂż przesadzasz. Lisu na ostatnim miejscu popularnoÂści.
Ludzie akurat lisa lubili i dlatego teÂż fakty tak licznie oglÂądali a kierowaĂŚ siĂŞ opiniami waltera to trochĂŞ nie mÂądre.
PrzypomnĂŞ jeszcze, Âże wtedy kiedy lis juÂż powoli odchodziÂł to wÂłaÂśnie wtedy fakty biÂły kolejne rekordy i oglÂądaÂła je coraz wiĂŞksza widownia.

Ja fakty z rymanem oglÂądam od niechcenia patrzÂąc caÂły czas na jego miernotĂŞ i czekam akurat co reporterzy powiedzÂą a nie ryman.
Jak fakty z rymanem majÂą wyglÂądaĂŚ tak jak teraz to ja dziĂŞkuje i jestem przeciw takim faktom.
Na wyniki ogl¹dalnoœci proponuje przygl¹daÌ siê uwa¿nie i nie wyci¹gaÌ wniosków po jednym wydaniu. Trzeba te¿ zauwa¿yÌ, ¿e to rekord tygodnia a nie œrednia z tygodnia. Tydzieù temu rekord wynosi³ 2 881 mln wiêc wachniêcia s¹ doœÌ znaczne i mog¹ byÌ uzale¿nione od tego na ile gor¹cy jest dzieù. Np. wtedy kiedy fakty jako pierwszego newsa dali materia³ o pedofilu samsonie to fakty te¿ mia³y wysok¹ ogl¹dalnoœÌ.

Ryman musi odejœÌ a za fakty musi siê wzi¹œÌ Anitka. :!: :!: :!:

Fakty przez dÂługi czas korzystaÂły na tym, Âże TVP jest niewiarygodna, nudna i upolityczniona ale to siĂŞ w wiadomoÂściach zmienia a fakty z rymanem przypominajÂą mi jego prywatny folwark.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości