Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

jedna mala poprawka - Pochanke nie zostala wypromowana przez Fakty tylko przez TVN24

A co do faktow - szkoda,ze juz nie ma o 17 faktow regionalnych
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

a-j-p pisze:jedna mala poprawka - Pochanke nie zostala wypromowana przez Fakty tylko przez TVN24
No trzeba siĂŞ zgodziĂŚ, Âże zaczeÂło sie od tvn24, ale to chyba jednak fakty wypromowaÂły tak mocno tÂą dziennikarkĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczoraj teÂż byÂł akcent z prezydentem. :D A mianowicie o kawaÂłku rapera Hukosa - "Panie prezydencie". Nawiasem mĂłwiÂąc fajna piosenka, polecam. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nocturne

Post autor: Nocturne »

Ptr15 pisze:OczywiÂście szybko zmieniÂłem zdanie jak usÂłyszaÂłem jakim jadem tryska pan prezydent w stosunku do TVN.
Ta wypowiedŸ jest obecnie mocno krytykowana przez obserwatorów, bo to nie dla TVNu prezydent traci swój czas, tylko dla telewidzów. Oczywiœcie znowu prezydent paln¹³ gafê zapominaj¹c kim jest i wysz³o na to, ¿e obra¿a tych kilka milionów widzów, czyli spo³eczeùstwo :evil:
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

tez ale pierwsze wiktory i telekamry zdobyla pod szyldem TVN24 :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Trwaj¹ odœwie¿one Fakty. Mnie siê nawet podoba. To kadrowanie na stó³ prezenterski by³o takie sobie, ale reszta OK. Super pomys³ z wykorzystaniem ekranu tylkoprojekcyjnego do wykresów itp. Reszta kadrowania te¿ fajna. Jak siê wszystko rozkrêci i ca³y zespó³ siêprzyzwyczai do zmian to bêdzie jeszcze lepiej:)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Fakty sÂą Âświetne!!!!


SÂą na poziomie Âświatowym :D
Jestem zauroczony :lol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kilka razy w ciÂągu wydania pojawia siĂŞ widok na caÂłe studio ''FaktĂłw'':
Obrazek
A takÂże jest nowa grafika u doÂłu ekranu, gdy prowadzÂący razem zapowiadajÂą materiaÂł:
Obrazek
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Zdaje mi siĂŞ, Âże sÂłyszĂŞ w tle jakieÂś gÂłosy... to daje takÂą fajnÂą atmosferĂŞ. Nie potrafiĂŞ tego okreÂśliĂŚ, ale Fakty sÂą caÂłkiem inne od reszty polskich programĂłw infromacyjnych. OgĂłlnie atmosfera jest taka jaka byÂła przy Wieczorze Wyborczym. A to kadrowanie miĂŞdzy kolejnymi newsami - eXtra!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No i po faktach.
Zmiany oczywiÂście na plus. Bardzo podobaÂł mi siĂŞ poczÂątek - siedzÂąca Anita i kadrowania przechodzi na Kajdanowicz. ÂŚwietnie teÂż gdy Grzegorz podchodzi do ekranu a Anitka zapowiada np. sondaÂż.
Kadrowanie teÂż na plus - takie jak przy specjalnych wydaniach faktĂłw ( tyle, Âże uwaÂżam, Âże oprawa dÂźwiĂŞkowa nie pasuje w tym momencie do spokojnego lotu kamery.) Kadrowanie duetu, rĂłwnieÂż udane tak samo jak belki w czesie zapowiedzi.

No i najwaÂżniejsze - Âświetnie dobrana para. Kajdanowicz o wiele lepiej radziÂł sobie z AnitÂą niÂż solo.

Gratulacje!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Forszpan prawie taki sam, ale inny. :D Lepiej wyglÂądaÂł niÂż w pojedynkĂŞ. Na poczÂątku brakowaÂło teÂż lotu po zapowiedzi i trochĂŞ za wolno przybliÂżali obraz prowadzÂących. Potem juÂż lepiej kadrowanie Ok, ten dolny ozdobnik to teÂż dobry pomysÂł. :roll: I widok na caÂłe studio. :plus:

OgĂłlnie zmiany na plus. Zgadzam siĂŞ panowaÂła taka fajna atmosfera. MiÂło siĂŞ oglÂądaÂło. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

pawell pisze:Forszpan prawie taki sam, ale inny. :D Lepiej wyglÂądaÂł niÂż w pojedynkĂŞ. Na poczÂątku brakowaÂło teÂż lotu po zapowiedzi i trochĂŞ za wolno przybliÂżali obraz prowadzÂących. Potem juÂż lepiej kadrowanie Ok, ten dolny ozdobnik to teÂż dobry pomysÂł. :roll: I widok na caÂłe studio. :plus:

OgĂłlnie zmiany na plus. Zgadzam siĂŞ panowaÂła taka fajna atmosfera. MiÂło siĂŞ oglÂądaÂło. :)
Ja teÂż uwaÂżam, Âże po forszpanie brakowaÂło lotu kamery s przed akranu kiedy siĂŞ pokazywaÂło znaczne pasmo caÂłego studia. Takie lekkie loty nie pasujÂą do dynamicznej muzyki. Po forszpanie powinien byĂŚ normalny lot kamery i normalne przybliÂżenie. Poza tym wszystko OK. Duet Âświetny; formuÂła takÂże - no i te belki :)

JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ kolejnego weekendu i kolejnej pary - Beaty Tadli z Piotrem Marciniakiem.
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Wszystko nawet fajnie wyszÂło. Anicie przysÂłuÂżyÂł siĂŞ powrĂłt do FaktĂłw. Moim zdaniem byÂło kilka zgrzytĂłw (nie pasowaÂło mi na przykÂład, gdy Grzegorz wstawaÂł nieporadnie od stoÂłu i podchodziÂł do ekranu :neutral: ). Kadrowanie obu prezenterĂłw daje efekt takiej ciasnoty na ekranie, przynajmniej w moim odczuciu.
DziĂŞki bogu (i Faktom), Âże nie wyglÂądaÂło to jak za dawnych lat w WiadomoÂściach, Âże prowadzenie we dwĂłjkĂŞ polegaÂło tylko na czytaniu newsĂłw na zmianĂŞ :P. No ale po Faktach spodziewaÂłem siĂŞ wÂłaÂśnie czegoÂś nowego. Jeszcze chcĂŞ zobaczyĂŚ nowÂą wersjĂŞ w WiadomoÂściach. Pewnie dobrze siĂŞ do tego przygotujÂą.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Dobrze siĂŞ do tego przygotujÂą - czytaj: zgapiÂą z FaktĂłw
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

r_r16 pisze:Dobrze siĂŞ do tego przygotujÂą - czytaj: zgapiÂą z FaktĂłw
ZakÂładajÂąc, Âże tego nie zrobiÂą :P (no ale juÂż zrobili wÂłaÂściwie), to WiadomoÂści majÂą rĂłwnie duÂże pole do popisu - z duÂżym stoÂłem prezenterskim, ciekawÂą grafikÂą (bo chyba jej nie bĂŞdÂą zmieniaĂŚ)...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości