Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:Mam nadziejĂŞ Aveo Âże nie poszedÂłeÂś przypudrowaĂŚ nosa :spiewa: :spiewa:
ani razu.najwyÂżej mogĂŞ przypudrowaĂŚ,ale komuÂś w nos :rozglada: ale to naprawdĂŞ,jeÂśli ktoÂś doprowadzi mnie do ostatecznoÂści,co siĂŞ prawie w ogĂłle nie zdarza :aniol:
adam pisze:JeÂśli jest dobra reklama to jeszcze moÂżna przeboleĂŚ ale niektĂłre ...........aÂż rĂŞce opadajÂą :xx:
dok³adnie.i to wszystko dzieje siê po Faktach,w których poruszane s¹ ró¿ne tematy.np ,kiedy trwa³a ¿a³oba po tragedii w kopalni Halemba,lecia³y reklamy typu rodzinka jest szczêœliwa z powodu serka topionego,wszyscy siê ciesz¹ i inne zupki i piwo.----> :/ no ja rozumiem,¿e dochody by³y przelewane na konto,ale..wg mnie nie by³o to wg zasady czystoœci etyk i mnie to razi³o.a tak mam gdzieœ jakiego rodzaju lec¹ reklamy,bo chodzê pudrowaÌ cukrem pudrem :lol: :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Aveo zgadzam siĂŞ z tobÂą reklama ze szczeÂśliwÂą rodzinkÂą jak niektĂłre rodziny przezywajÂą tragediĂŞ powiem delikatnie jest wielkim nietaktem.
Pamietam debate ktĂłra odbyÂła sie juzdawno temu ale doskonale ja pamietam .specjalisci od reklamy skarzyli ze polskie reklamy sa bardzo prymitywne i tylko odstraszaja potencjalnego konsumenta.
pamietam program o najzabawniejszych reklamach Âświata i ogladanie tych reklam byÂło frajdÂą .MoÂżna powiedzieĂŚ ze nie ma problemu samych reklam tylko jest problem z ich jakosciÂą :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

adam pisze:pamietam program o najzabawniejszych reklamach Âświata i ogladanie tych reklam byÂło frajdÂą .MoÂżna powiedzieĂŚ ze nie ma problemu samych reklam tylko jest problem z ich jakosciÂą :mhm:
my te¿ siê mo¿emy poszczyciÌ œmiesznymi reklamami,szczególnie mumio,media-markt i nie pamiêtam ju¿ co,bo jak to spam pojawia siê i znika,a pamiêÌ kasuje takie bzdety.program najzabawniejsze reklamy by³ super!!teraz nie wiem czy w ogóle gdzieœ leci :mhm: wniosek taki,¿e reklamy wcale nie s¹ takie denne i mog¹ okazaÌ siê czymœ w rodzaju sztuki!ró¿na jest przecie¿ ich tematyka i przes³anie,i jak mówisz,ró¿na jakoœÌ.a nam siê po Faktach serwuje brudy,które sami sobie mamy wypraÌ w proszku,który z kolei pierze nam mózgi.ci ludzie od reklamy maj¹ swoich potencjalnych konsumentów za idiotów,robi¹c takie beznadziejne reklamy.to œwiadczy o tym,co ONI naprawdê o nas myœl¹ :evil: przynajmniej media-markt ma odwagê powiedzieÌ g³oœno:nie dla idiotów ;) i za to ich ceniê,choÌ maj¹ co tu du¿o mówiÌ burdel na pó³kach!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak my siĂŞ sami szanujemy tak nas szanujÂą producenci reklam.
Faktem jest ¿e w mediach powinna nast¹piÌ gruntowna rewolucja ,króraœ z telewizji musi siê wy³amaÌ i upo¿¹dkowaÌ sprawy dra¿niacych reklam . chcia³bym ¿eby to by³a tvn.
JeÂśli ktoÂś czegoÂś nie zrobi dojdzie do sytuacji o ktĂłrej pisaÂłeÂś Aveo ze ....w przerwie reklam nadamy film....-o ile pamiĂŞtam ten Âżart pochodzi z dawnych kabaretowych czasĂłw kiedy reklamy nie byÂły jeszcze uciaÂżliwe-niestety zÂły sen zaczyna siĂŞ ziszczaĂŚ
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Wczorajsze Fakty przeszÂły same siebie! :evil: Zeby reklamowaĂŚ komercyjny film w serwisie informacyjnym po to, aby napedziĂŚ widzĂłw do kin bo podobno ten film to za przeproszeniem "chaÂła". :evil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Widocznie nie ogl¹da³aœ "Faktów" gdy do kin wchodzi³ film "Tylko mnie kochaj!". Tam to ca³y materia³ by³ tylko o filmie, a w tym przypadku po³¹czyli to dodaj¹c jak to ze œwiadkami koronnymi jest w ¿yciu, nie w filmie. :roll: Poza tym inne stacje chyba te¿ reklamuj¹ w swoich dziennikach produkcje filmowe z których coœ maj¹, do których siê do³¹czaj¹ lub s¹ partnerami. :roll: Na pewno tak by³o w "Wiadomoœciach" gdy do kin wchodzi³ film "Jan Pawe³ II". :mhm: A czy "Œwiadek koronny" to "cha³a" to nie wiem - nie ogl¹da³em, Ty te¿ nie wiêc oceù jak zobaczysz. :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

DziÂś szykuje siĂŞ bardzo ciekawy materiaÂł - jak zapowiedziaÂła go Justyna Pochanke:
"Specjalnie dla FaktĂłw premier o... Faktach". :)
Ciekawe, czy o Faktach TVN, do ktĂłrych bardzo czĂŞsto odnosi siĂŞ na konferencjach prasowych, czy o faktach na jakiÂś temat. :roll: Chyba jednak to pierwsze.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I co byÂło? MĂłgÂłby ktoÂś opowiedzieĂŚ, bo dziÂś nie widziaÂłem "FaktĂłw". :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:I co byÂło? MĂłgÂłby ktoÂś opowiedzieĂŚ, bo dziÂś nie widziaÂłem "FaktĂłw". :)
Premier znĂłw Âźle wypowiedziaÂł siĂŞ o mediach komercyjnych. PowiedziaÂł, Âże - tu cytat - media komercyjne w III Rzeczpospolitej tworzyÂły najsilniejsze wÂładze PRL. :? Potem powiedziaÂł, Âże oglÂądajÂąc Fakty, wie dlaczego one tak wyglÂądajÂą. MateriaÂł byÂł pokazany na samym koĂącu, przygotowaÂł go Jakub Sobieniowski.
A wczeÂśnie byÂł rĂłwnie ciekawy materiaÂł o lustracji dziennikarzy przygotowany przez KatarzynĂŞ KolendĂŞ - ZaleskÂą. Tzn., czy dziennikarze powinni siĂŞ zlustrowaĂŚ. Jako przykÂład dziennikarki, ktĂłra na pewno siĂŞ nie zlustruje, podano EwĂŞ Milewicz z Gazety Wyborczej. Poza tym pokazano fragment listu otwartego nt. lustracji dziennikarzy, pod ktĂłrym podpisali siĂŞ m.in. Katarzyna Kolenda - Zaleska, Justyna Pochanke, Kamil Durczok i Monika Olejnik.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

mojÂą znajomÂą dziÂś widziaÂło 3 mln osĂłb,a nawet i moÂże wiĂŞcej,bo w 1 teÂż byÂła.w materiale o kradzieÂży brylantĂłw staÂła w tym zrabowanym boksie i na jakieÂś pytanie odpowiedziaÂła po angielsku :brawa: jakoÂś Âświetnie jej nie znam,ale nie mam wÂątpliwoÂści,Âże to byÂła ona!beka.
i beczka podwĂłjna,gratulacje dla ochrony tej wystawy!no proszĂŞ,skok 100lecia i w Danzig ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
rapitograf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 25 kwie 2007, 21:14
Lokalizacja: Wieluń

Polskie czoÂłgi dla Malezji!

Post autor: rapitograf »

Witam. ChciaÂłbym zachĂŞciĂŚ Tvn fakty do zapoznania sie z tÂą sprawÂą poniewaÂż budzi ona wiele kontrowersji. Podobno jest to ogromny problem dla polskiego paĂąstwa i zakÂładĂłw zbrojeniowych bo czoÂłgi te podobno siĂŞ rozsypaÂły w malezji. Wszyscy milczÂą na ten temat i wielu czÂłonkĂłw forum wojskowych chcialoby sie dowiedziec prawdy. ProsiÂłbym wiĂŞc o jakis reportaÂż na ten temat. z gĂłry dziekuje. JeÂżeli telewizja zrobiÂłaby jakis reportaÂż na ten temat to proszĂŞ o danie mi znac na mĂłj E-mail. Pozdrawiam
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

napisz maila do tvn :arrow:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dzisiaj w Faktach w materiale o zamkach i zabytkach by³o o by³ym zamku krzy¿ackim w moim mieœcie. Có¿ za zaszczyt :D

P.S Kajdanowicz zapowiadajÂąc materiaÂł powiedziaÂł, Âże to zamek koÂło EÂłku a on stoi prawie w centrum na wyspie nad jeziorem.
Nawet komunikat dali na http://www.elk.pl/aktualnosci/?v=16&i=597
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzisiejszy materiaÂł o nowej ramĂłwce tvn taki niejaki. Powiedzieli tylko o nowoÂściach i o TzG. No i oczywiÂście wspomnieli o faktach, ktore jakby ktoÂś nie wiedziaÂł wyjÂątkowo bĂŞdÂą nadawane o 19.00 od poniedziaÂłku do niedzieli...
maciekmiszcz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 25 lis 2007, 18:24

Post autor: maciekmiszcz »

Witam. MoÂże ktoÂś podaĂŚ tytuÂł filmu ktĂłrego fragmenty byÂły pokazywane dziÂś w Faktach o 19 w materiale o Rio de Janeiro?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości