Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Nowe studio Faktów

Post autor: arrow »

:?: :?: :?: :arrow:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 30 sie 2004, 15:48 przez arrow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak tak tak to te. Mam tÂą galĂŞ przed sobÂą a zdjĂŞcia znajdujÂą siĂŞ na tej stronie.
http://www.satnews.tivi.pl/forum/index. ... wtopic=119

WÂłaÂśnie miaÂłem o tym zaraz napisaĂŚ. UbiegÂłeÂś mnie. :lol: :lol: :lol:

Jeszcze na stronie konkurencyjnej znajduje siê opis i zdjêcia z artyku³ów. Nie bêdê mówiÌ strony bo jeszcze £ukasz mnie obruga. :twisted: (wiadomo chyba o kogo chodzi)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 30 sie 2004, 15:35 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no to super super super, teraz WiadomoÂści nie podskoczÂą, polsatowe coÂśtam tymbardziej, po tych kilku zdjeciach widaĂŚ ze to studio jakiego jeszcze po tej stronie Odry nie byÂło!!! :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W reklamie najnowszej Gali mĂłwiÂą o tej sesji, niestety nie mam jeszcze tego numeru, a na ich stronach internetowych jeszcze nie zamieÂścili tej sesji. Jak widaĂŚ, nowe studio opiera sie na kilku elementach z obecnego studia TVN24. Niestety wiele tam na razie nie widaĂŚ.... :evil:
Ale jakies szczegĂłlnie specjalne to ono nie jest. - jakaÂś antresola chyba, niebieska kolorystyka - z boku widaĂŚ chyba co dzieje siĂŞ w budynku MBC. Dobrze, Âże przynajmniej nie ma tam elementĂłw z paskudnego studia FaktĂłw
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WidaĂŚ tam nawet okna MBC bo bĂŞdzie to studio ktĂłre bĂŞdzie miaÂło teÂż naturalne ÂświatÂło sÂłoneczne.
Nie powiem Âżeby mnie to powaliÂło na kolana ale inaczej to wyglÂąda na tych zdjĂŞciach a inaczej zapewne na wizji.
JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ. SÂądze, Âże takiego cuda to napewno jeszcze nikt nie ma w Europie.
Chyba jak to ruszy to caÂły dzieĂą spĂŞdze na oglÂądaniu tego studia.
Wiemy, Âże studio faktĂłw ruszy o 19.00 6 wrzeÂśnia a kiedy ruszy studio TVN24. Czy ruszy zaraz po faktach czy od 6.30 rano czyli od poczÂątku nadawania tvn24 :?: :?: :?: GÂłupie to bĂŞdzie jak poÂłowa dnia bĂŞdzie w nowym studiu a poÂłowa w starym.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: dzisiaejsza "Gala", czy to zdjecia z nowego st

Post autor: szym »

arrow.pablo pisze::?: :?: :?: :arrow:
Jestem pod wraÂżeniem tej wypowiedzi... no i tematu. :lol:
:) ;)
:)
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

weidzialem te zdjecia!! te zdjecia sa naprawde (przepraszam)!! zajebiste!!!!!!! wszystko jest takie ekstra naprawde jkistrzostwo Âświata
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

S¹dzê, ¿e TVN24 ruszy w nowym studiu dopiero po Faktach, tj w okolicach 20.00 - wszak oba programy maj¹ byÌ teraz nadawane z tego samego miejsca. A nowe studio bêdzie niew¹tpliwie magnesem, który o 19.00 przyci¹gnie widzów przed ekran (sam zreszt¹ wyj¹tkowo w³¹czê na Fakty). Gdyby program TVN24 nadawany by³ z nowego studia ju¿ od np 6.30 nie by³oby moim zdaniem takiego du¿ego zaskoczenia o 19.00.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To jeszcze nic w porĂłwnaniu do tego co zobaczysz 6 wrzeÂśnia. :lol: :lol: :lol:

AleÂż to jest podniecajÂące. :lol: :lol: :lol:
Niech juÂż rusza bo zaraz zwalĂŞ im siĂŞ tam do MBC albo wyÂślĂŞ jakiegoÂś szpiega:np.paparazzi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Na zdjêciach widaÌ tylko czêœÌ, to to co zobaczymy 6 wrzeœnia bêdzie pewnie jeszcze lepsze. Dobrze, ¿e czekaÌ trzeba jeszcze tylko tydzieù.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

z tego co widzialem w Gali [(bylem po niÂą juz o 5:30) zdjĂŞcia sa tam duzo wieksze w internecie sa po bokach uciete] studio jest extra!!!! naprawde! tylko dziwi mnie jedno bo na stole (z przodu) jest logo TVN a co TVN 24?????
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To prawda w gazecie to o wiele lepiej wygl¹da. Niez³y jesteœ kwiatku. O 5.30 iœÌ po gazetê to naprawdê mistrzostwo. :lol:
Ja na 3 zdjĂŞciu w tle widzĂŞ kolory TVN24(kiedy koĂączy siĂŞ reklama coÂś takiego siĂŞ pokazuje.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

teÂż to zauwaÂżyÂłem!

a zauwa¿yliœci ze na zdjeciu gdzie Grzegorz Kajdanowicz jest ze swoim synem (ma³y Automacik :wink: ) jest du¿a plazma (albo plasma) a na zdjeciu Marzanki i Miko³aja Kunicy (ale ona ma s³odkiego psa!!) zamiast plasmy (lub plazmy) s¹ monitory. Tu w³aœnie widaÌ ¿e stó³ jest obrotowy!!


PS> Fanie by by³o gdyby podczas Faktów stó³ sie bedzie obraca³ a¿ tu nagle Ryman BLLLLEEEEEEEEEEEEEEE!!! dostaje md³oœÌi i tak na kamere!!
Żartowałem.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no prosze Cie!!! predzej mu siĂŞ ksiÂązki telefoniczne z fotela zsunÂą, ja jego wymiocin nie chce oglÂądac :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Rzeczywiœcie realizatorzy powinni szczególnie uwa¿aÌ podczas wydaù, w których rolê gospodarza pe³niÌ bêdzie Ryamnowski - zbyt szybki obrót i klapa - spadnie z fotela lub wylec¹ te ksi¹¿ki telefoniczne, s³u¿¹Ìe jako podest. A przecie¿ nie chcemy tak przykrej wpadki :twisted: :twisted: :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości