Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

RYMAN do TVN24!!!!!!....marsz.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

tobi pisze:RYMAN do TVN24!!!!!!....marsz.
I to natychmiast, niezwÂłocznie. Bye bye fakty i witaj tvn24 lub coÂś innego gdzie indziej. :twisted: :twisted: :twisted:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

najlepiej tv trwam, tam by pasowaÂł, ooooo albo teleexpress bo tam majÂą wysokie stoÂłki :wink: :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Albo Mango24 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ryman zostaje gdzie jest :) co najwyrzej mog¹ mu skróciÌ iloœÌ wydaù do 1 wtedy jak wróci Marcin bêd¹ mieÌ z Anitk¹ po 3 wydania ;)

Lepszy Ryman niÂż A*U*T*O*M*A*T
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie, cenie go ale nie w Faktach.Pasuje tylko do TVN24.Jak nie to .....niech idzie do Tele5 czy Poloni1 albo TMT.
Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

I po premierze FaktĂłw w TVN ...

Post autor: Konrad »

:shock: hmm... bardzo zaluje, ale musze powiedziec, ze tym razem Tvn mnie troche zawiodÂł ... Nowe Fakty TVN wcale nie powaliÂły mnie na kolana, a myslalem, ze tak bedzie !!! Wiem, ze nie sa one jeszcze do konca dopracowane,ale to co zachwalano okazalo sie nie dokonca godne pochwaÂł. Ten cyrk z ludzmi stojÂącymi za szybÂą, ktora to mnial byc genialnym Âłacznikiem miedzy dziennikarzami, a widzami to kompletne dno ... Kto to wymysliÂł ??? Literki sa tak gigantyczne, ze ledwo da sie przeczytac, jaka funkcje pelni osaoba wypowiadajaca sie przed kamera!!! Muzyczka nie zachwyca , a ta ktora slyszelismy po raz oststni pamietnej niedzieli 5 wrzesnia 2004 r. byÂł o niebo lepsza, choĂŚ powstala 7 lat temu.
Ach ... liczylem na cos lepszego, ale moze jak zawsze za duzo bym chciaÂł ... A co wy myslicie o nowych Faktach ?? Zgadzacie sie ze mna ?? :evil: :?: :?:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 wrz 2004, 21:28 przez Konrad, łącznie zmieniany 5 razy.
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja swoje zdanie wyraziÂłem juÂż w innym temacie [a takich do tego jest kilka]. Jezeli kogoÂś to interesujĂŞ... radze poszukaĂŚ :P
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Kolejny taki sam temat. Gratuluje. Szczyt gÂłupoty.
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Filip: Nie tak ostro 8)
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: I po premierze FaktĂłw w TVN ...

Post autor: michos »

Konrad pisze::shock: hmm... bardzo zaluje, ale musze powiedziec, ze tym razem Tvn mnie troche zawiodÂł ... Nowe Fakty TVN wcale nie powaliÂły mnie na kolana, a myslalem, ze tak bedzie !!! Wiem, ze nie sa one jeszcze do konca dopracowane,ale to co zachwalano okazalo sie nie dokonca godne pochwaÂł. Ten cyrk z ludzmi stojÂącymi za szybÂą, ktora to mnial byc genialnym Âłacznikiem miedzy dziennikarzami, a widzami to kompletne dno ... Kto to wymysliÂł ??? Literki sa tak gigantyczne, ze ledwo da sie przeczytac, jaka funkcje pelni osaoba wypowiadajaca sie przed kamera!!! Muzyczka nie zachwyca , a ta ktora slyszelismy po raz oststni pamietnej niedzieli 5 wrzesnia 2004 r. byÂł o niebo lepsza, choĂŚ powstala 7 lat temu.
Ach ... liczylem na cos lepszego, ale moze jak zawsze za durzo bym chciaÂł ... A co wy myslicie o nowych Faktach ?? Zgadzacie sie ze mna ?? :evil: :?: :?:
Niestety ale muszĂŞ siĂŞ zgodziĂŚ. TeÂżm mnie to nie powaliÂło na kolana. :twisted: :twisted: :twisted:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

szymcio9 pisze:Filip: Nie tak ostro 8)
To u mnie normalka, jak widze cos takiego, a Ty nie udawaj, ze nie wiesz :lol:
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Nie udajĂŞ, Âże nie wiem, bo wiem [ale nie wszyscy wiedzÂą :P ] ale robisz to za ostro i za czĂŞsto 8)
To przecieÂż dopiero pierwszy post Konrada ;)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Nie narzekajcie, jest nie tak aÂż Âźle. Tylko belki od nazwisk sÂą kiepski. Muzyka zbyt maÂło donoÂśna.
Fajne sÂą za to wysuwane ekrany. OgĂłlnie dajĂŞ ocenĂŞ 4-, bo mogÂło byc duÂżo lepiej i tego siĂŞ spodziewaÂłem... :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

hmm...

Post autor: Konrad »

hmm... no coÂż... po dosÂłownie paru minutach na forum nie byÂłem w stanie sie zorientowac, ze takie posty juz istniejÂą tym bardziej, ze od razu zabralem sie do pisania i nie bardzo przegladalem inne tematy... Na pewno sie poprawie i pozdrawiam !!!! :)
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości