Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie wiem czy wiecie, ale poza tym tekstem o TVN Faustus podesÂłaÂł mi takÂże artykuÂł do dziaÂłu o TVN24. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Wiem, bo mĂłwiÂł mi kiedyÂś, ze izie go skoĂączyĂŚ :P
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale musi byĂŚ jakiÂś pluralizm na tej stronie. Nie moÂże byĂŚ wszystko stworzone przez 1 osobĂŞ bo nie bĂŞdzie to obiektywne. Poza tym nasz faustusik nie przepada za tvn-em choĂŚ tvn24 bardziej szanuje.

Tylko niech w tym tekÂście bĂŞdzie wspomniana Anitka. :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

e tam - wci¹z nisko oceniam Fakty oraz TVN. Owszem studio robi ogoromne wra¿enie. WidaÌ, ¿e wczorajsze materia³y robiono na drogim i cyfrowym sprzêcie. Ale tak jak ju¿ kiedyœ mówi³em - na razie mamy przerost formy nad treœci¹. wczorajsze relacje z Moskwy i Bies³anu by³y ju¿ gorsze, materia³ Sianeckiego o nowym studiu jakiœ nudnawy i bez pomys³u (och a¿ ³zy mia³em w oczach - ci paskudni robotnicy przeszkaszali podcza popo³udniowego kotleta, bo jakiœ walter chcia³ nowe studio). Ale TVN24 prezentuje siê ca³kiem dobrze. Wprawdzie nie podoba mi siê czo³ówka programu "Poranek w TVN24" ale Magazyn24 by³ œwietny.
Gdybym krytykowaÂł TVN24 byÂłbym skoĂączonym kretynem.... ChociaÂż w nowym studiu znalazÂłem kilka elementĂłw z CNN (potem o tym powiem)

PS owszem pisze coÂś o TVN24 ale idzie mi to jak krew z nosa - miaÂłem to juÂż skoĂączyĂŚ w miniona sobotĂŞ :oops: i pewnie ÂŁukasz jest zÂły.... A o Anitce wspomniaÂłem chyba przy nagrodach dla TVN24.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

WidaĂŚ, Âże wczorajsze materiaÂły robiono na drogim i cyfrowym sprzĂŞcie. Ale tak jak juÂż kiedyÂś mĂłwiÂłem - na razie mamy przerost formy nad treÂściÂą. wczorajsze relacje z Moskwy i BiesÂłanu byÂły juÂż gorsze, materiaÂł Sianeckiego o nowym studiu jakiÂś nudnawy i bez pomysÂłu (och aÂż Âłzy miaÂłem w oczach - ci paskudni robotnicy przeszkaszali podcza popoÂłudniowego kotleta, bo jakiÂś walter chciaÂł nowe studio).
Bo Anitki juÂż nie byÂło. :cry: :cry: :cry:

PS:tylko nie wspominaj mi o rymanie :twisted: :twisted: :twisted:
Co najwyÂżej moÂżesz go wymieniĂŚ jako szeregowego pracownika tvn(taka maÂła dygresja i niech nikt siĂŞ nie obrusza)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie martw siê o Rymanie milczê jak grób, z nazwiska wymieni³em zaledwie kilka osób - owszem jest tam min. anita, ale i tak o wszytkim decyduje £ukasz i mo¿e dorzuciÌ lub wyci¹Ì co chce. :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

muzyka teÂż jest do kitu
dawniej byÂła lepsza we faktach...wywoÂłujÂąca wiĂŞksze emocje
teraz to nawet nie wiadomo czy siĂŞ fakty oglÂąda czy nie...jakoÂś dziwnie w tym nowym studio
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Czy to moje subiektywne wra¿enie, czy Marcin Paw³owski wygl¹da jakby mówienie sprawia³o mu trudnoœÌ? Wczeœniej by³em jak najbardziej za tym, by prowadzi³ Fakty, ale teraz stwierdzam, ¿e moj¹ uwagê nie przyk³uwaj¹ Fakty, ale prowadz¹cy. A tu chyba nie o to chodzi. Poza tym wczeœniej wygl¹da³ lepiej.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Czy to moje subiektywne wra¿enie, czy Marcin Paw³owski wygl¹da jakby mówienie sprawia³o mu trudnoœÌ?
Nie to nie jest tylko twoje subiektywne wra¿enie. Mówienie sprawia mu ogromn¹ trudnoœÌ i czujê tak jakby on siê strasznie mêczy³ przy tym co mówi.Ca³y czas musi braÌ nowy oddech aby cokolwiek móc powiedzieÌ.
Dla mnie marcin wygl¹da i mówi koszmarnie. Po prostu wygl¹da jak jeszcze ¿ywa œmierÌ.(tylko proszê mnie za to nie bluzgaÌ bo ja po prostu mówiê prawdê zreszt¹ poczytajcie sobie komentarze w internecie to siê przekonacie). On z dnia na dzieù wygl¹da coraz gorzej i mówiê z ca³¹ stanowcz¹œci¹, ¿e w tym stanie nie powinien prowadziÌ faktów.
Normalny czÂłowiek nie moÂże skupiĂŚ siĂŞ na wiadomoÂściach tylko caÂły czas bĂŞdzie przeraÂżony widokiem i gÂłosem marcina i bĂŞdzie razem z nim przeÂżywaÂł bĂłl.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

aramaki: nie jest to tylko Twoje odczucie.
Mi pozostaje siĂŞ odpisac od sÂłowami michosa.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak, równie¿ odnios³em takie samo wra¿enie. Ostatnio czêsto siê myli³, a weczoraj nie by³o u niego ¿adnych emocji. Macie racje: mêczy³ siê tym co mówi, i sprawai³o mu to trudnoœÌ. Mowiê to s przykroœcia, ale czy on siê jesczze do tewgo nadaje? :(
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Wiêc chyba ka¿dy to zauwa¿y³. W³aœnie wczoraj mia³em niew¹tpliw¹ przyjemnoœÌ ogl¹daÌ Fakty z moj¹ matk¹ i te¿ stwierdziliœmy, ¿e dziennikarz powinien "trajkotaÌ" jak maszyna, a on mówi jakby mu baterie siada³y. Miejmy nadziejê, ¿e mu to pomaga, a nie jeszcze bardziej wykaùcza, bo chyba ka¿dy za nim przepada i jak tylko wróci³by do formy to i Fakty, by na tym zyska³y, bo nie ma siê co oszukiwaÌ, ¿e trochê gorzej wygl¹daj¹ od jakiegoœ czasu fakty prowadzone przez Paw³owskiego, ale trzeba to zrozumieÌ i czekaÌ cierpliwie na lepsze czasy.
Pozdrawiam - KRASU 8)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mam troche odmienne zdanie.
Owszem, wra¿enie jakie opisaliœci mia³o, albo mog³o miec du¿o osób, ale Ja jednak s³ysz¹c g³os widzê starego Marcina. A wczoraj sz³o mu calkiem niezle, stara³ sie JakTylkoMóg³.A po Tak d³ugiej Przerwie potrzebuje czasu, by dojœÌ do pe³nej Perfekcji, a niewiele ju¿ brakuje.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

No niestety siĂŞ nie zgadza. Nie maÂło mu brakuje. MĂłwi jakby nie miaÂł siÂły juÂż ÂłapaĂŚ oddechu na kolejne sÂłowa. ZauwaÂż jak szybko mĂłwiÂą prezenterze np. TVN24. Dziennikarz powinien mĂłwiĂŚ szybko i pÂłynnie, a Marcinowi jeszcze do tego brakuje i to nie tak trochĂŞ, ale to oczywiÂście nie jego wina i nie moÂżna go za to winiĂŚ. WaÂżne, Âże walczy i nie poddaje siĂŞ.
Pozdrawiam - KRASU 8)
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Marcinowi PawÂłowskiemu choroba coraz wiĂŞcej daje we znaki
Faktycznie wyglÂąda coraz gorzej i ma coraz gorszy gÂłos :cry:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości