Fakty z dwoma prowadzącymi

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Dwoje prowadzÂących?

Post autor: salladyn »

We faktach dwoje prowadzÂących,to nienajlepszy pomysÂł.Natomiast czemu by nie zrobiĂŚ dwojga prowadzÂących w magazynie 24 GODZINY.MyÂślĂŞ Âże ciekawie by to wyglÂądaÂło.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Pary byÂły chyba w kaÂżdy weekend od poczÂątku FaktĂłw przez mniej wiĂŞcej rok, tak mi sie kojarzy -->
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Na pewno pary w weekendowych Faktach byÂły jeszcze w 2001 roku. I chyba wÂłaÂśnie w tym roku z nich zrezygnowano. MÂłodkowski przeszedÂł do TVN 24, zastĂŞpstwa za niego nie byÂło i PawÂłowski prowadziÂł co tydzieĂą raz z Redo, raz z RadziszewskÂą. Od jesieni weekendy raczej byÂły juÂż tylko solowe (damskie).
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Fakty z dwoma prowadzÂącymi

Post autor: Enceladus »

Tak jest na czeskiej NOVA i w niemieckim RTL. Pan Durczok mówi³ w wywiadzie dla waszego serwisu, ¿e bêd¹ jeszcze dwie niespodzianki. ByÌ mo¿e t¹ niespodziank¹ s¹ w³aœnie dwoje prowadz¹cy g³ówne wydanie Faktów. Dowodem na to byÌ mo¿e jest specjalny serwis informacyjny TVN24, który mia³ miejsce w czwartek o 12:00, kiedy niespodziewanie "Dzieù na ¿ywo" prowadzi³o dwóch prezenterów (Tadla i Grass). Co wy o tym myœlicie?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

kiedyÂś juz tak byÂło o 20.00 i bardzo mi siĂŞ podobaÂło wiĂŞc powrĂłt do tej formuÂły jest krokiem w dobrÂą stronĂŞ :cicho:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

WogĂłle kiedyÂś raporty byÂły w duetach. Takie rozwiÂązanie jest fajne.
A co do FaktĂłw, to dawno temu byÂły w parach, WiadomoÂści o ile mnie nie myli, chyba teÂż. I wszystkie telewizje odeszÂły od tego pomysÂłu. MoÂże bĂŞdzie jakiÂś powrĂłt tej formuÂły.
Ale musieliby to dopracowaĂŚ. I to mogÂłaby byĂŚ forma powrotu Anity do F19.
WidziaÂłbym jÂą w parze z Kajdanowiczem, bo jak w poranku on prowadzi autorskie przeglÂądy prasy, to widaĂŚ, Âże z AnitÂą siĂŞ Âświetnie dogadujÂą :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

ByÂłby to dobry pomysÂł. Jak juÂż dajemy przykÂłady to w SKY News wszytskie serwisy prowadzÂą dwie osoby. Fakty byÂłyby pierwszym programem informacyjnym gdzie bĂŞdzie dwoje prowadzÂących.
$
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 17:49

Post autor: $ »

Hmm. A wiĂŞc wg mnie:
:arrow: lepiej wypadajÂą w parze Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz;
:arrow: Piotr Marciniak lepiej wypada solo;
:arrow: beznadziejne sÂą te nowe loty kamery - takie prostackie
:arrow: kiepska jest tez grafika

Podsumowuj¹c: dwoje prowadz¹cych - jest OK. Co do grafiki i lotu kamery - bardzo sie zawiod³em (odczucie jakie mi towarzyszy jest takie, ¿e zmiany te zosta³y wprowadzone na si³ê bez przemyœlenia). Na szczêœcie Fakty maj¹ markê i dla tego wiêkszoœÌ ludzi je ogl¹da.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Dzisiejsze Fakty znowu byÂły Âświetne. Wg mnie lepszy jest duet Werner - Kajdanowicz. Znowu byÂła ta atmosfera.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

PrzeglÂądaÂłem na tvn.pl ramĂłwke programowÂą na listopad 2007. ZainteresowaÂła mnie rubryka Fakty, a dokÂładniej prowadzÂący: Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak, Patrycja Redo, Anita Werner
Czy Patrycja wraca do FaktĂłw zamiast Beaty Tadli ? :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To jest ekipa "FaktĂłw" przed zmianami - Anita i Patrycja prowadziÂły wtedy popoÂłudniowe wydanie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No szkoda, a juÂż miaÂłem nadzieje, Âże zobaczymy wkoĂącu Patrycje w Faktach :/
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Patrycja jest ok

Ale Beatka i tak lepsza :tanczy:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Post autor: lukaszo »

bardzo lubiĂŞ Patrycje Redo myslalem ze bedzie dzisiaj w tvn24 bo swieto jest :D
TVN - programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości