Fakty po Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: kamico7 »

Ale widać ,że Durczok i Kraśko dużo lepiej sobie radzą niź Gugała . On jest taki zdystansowany i te pytanie jego ... Ale widać że Kamil Durczok to taki Lider w tym wywiadzie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Czy wiadomo już, kto poprowadzi dzisiejszy wywiad z Prezydentem RP?
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty po Faktach

Post autor: matik »

Przyznam, że nie wiem, ale podejrzewać mogę, że Katarzyna Kolenda-Zaleska która często robiła wywiady z Prezydentem.

EDYCJA: Anita Werner w FPP zapowiedziała Piotra Marciniaka.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Piotr Marciniak zwykle gościł w Kuriach biskupich, choćby z okazji Świąt, ale dziś wyjątkowo (dla odmiany) w Pałacu Prezydenckim.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Justyna Pochanke dziś w nietypowej dla siebie roli w FPF, gościa Anity Werner - wspomina zmarłego wczoraj, Władysława Bartoszewskiego.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Chyba faktycznie coś nie ma pomysłu na ten program (tak apropos dyskusji o DF w sąsiednim wątku).Wczoraj po 16 minutach dyskusji Mastalerka i Protasiewicza, oddano głos Januszowi Onyszkiewiczow, himaliście, który razem z gen. Wiesławem Leśniakiewiczem z Komendy Głownej PSP, komentował sytuację po tragicznym trzęsieniu ziemi w Nepalu. Pod koniec programu (coraz krótszego - wczoraj FPF trwały niespełna 24 minuty), Grzegorz Kajdanowicz brutalnie mu przerwał, przypominając, że kończy się czas. Pewnie odkąd o 19. w TVN24 emitowane są FAKTY, musi się znaleźć przed 20. więcej miejsca dla reklamodawców, ale można by to chyba zaplanować nieco inaczej, niż dawać czas na tak ważną dyskusję ok. 7 minut.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Dziś w FPF znów Bronisław Komorowski, chyba tym razem Grzegorz Kajdanowicz poprowadzi rozmowę.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Camilo »

Duda był w "Jeden na jeden", więc proporcje niby równe, ale jednak różnica widowni przynajmniej trzykrotna...
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

A propos Debat. Renata Grochal w GW pisze dziś: "W Pałacu mają pretensje do Tyszkiewicza, że zgodził się na trzy debaty telewizyjne, w TVP, TVN i Polsacie, zamiast negocjować połączoną debatę, tak jak pięć lat temu. - Jeszcze się nie urodził kandydat, który by wygrał trzy debaty - mówi nam współpracownik Komorowskiego. Na razie Pałac negocjuje z telewizjami, by debata była jedna lub najwyżej dwie".
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Camilo »

Wiedzą, że Komorowski w debacie jest skazany na porażkę, więc trzeba ten negatywny wydźwięk ograniczyć. Zwłaszcza, że już nawet w wywiadzie przed I turą nie poszło gładko, szczególnie przy pytaniach Rymanowskiego.

Nawiązując trochę również do wczorajszych FpF, to chyba najlepszy mem, jaki krąży na Twitterze od niedzieli (a propos żyrandola) :lol2:

Obrazek
Myślisz, że w folię bąbelkową czy karton wystarczy?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Dziś za to dobry ruch sztabu BPK z młodym pisowcem, który "kupuje bilet do Norwegii" - widać, że poniedziałkowy alert przyniósł skutek. Wszystkie komentarze z dzisiejszego dnia pewnie znajdą swoje miejsce w FPF - żeby nie było, że to sam off-topic;)
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Fakty po Faktach

Post autor: matik »

Co do Ziemowita to aż żal mi go trochę, najpierw zadaje (a właściwie próbuje zadać) PBK pytania, a potem udaje młodego chłopaka wyjeżdżającego do Norwegii. Kiepskie to trochę, znam Ziemka od paru lat i chociaż nie utrzymuję z nim kontaktu to wiem na co go stać, ale nie sądziłem, że zrobi coś tak głupiego. Uważam, że nie powinien jako działacz PiSu robić takich rzeczy.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Skoro kontynuujemy wątek, to dodam, że Ziemowit "Piast" Kossakowski był dziś gościem TV Republika, gdzie skomentował także sytuację związaną z innym pytaniem do PBK, które nie trafiło do głównych serwisów informacyjnych: https://www.youtube.com/watch?v=_Nh_ugb ... e=youtu.be
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Camilo »

Pomysł Kurskiego. Jak nic.

Tylko czekać jak pokaże się w FpF ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michal_borkowski »

Ale Kurski czy Ziemowit?
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości