Fakty po Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Materiały mało ciekawe powinno być coś o maturach, powrotach z majówki coś takie "dla ludzi" a nie jakimś Pruszkowie
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

Obrazek
z media2.pl
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Greg Haus »

To logo to też porażka - przepraszam zapomniałem wcześniej napisać przy moich wyliczeniach... Te bardziej żółte kropki to Polska? :twisted:
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Fakty po Faktach

Post autor: michnik101 »

Greg Haus pisze:To logo to też porażka - przepraszam zapomniałem wcześniej napisać przy moich wyliczeniach... Te bardziej żółte kropki to Polska? :twisted:
Jakaś mała trochę ta Nasza Polska :twisted: :roll:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

Mnie czołówka się właśnie podoba.

Poza tym - zapomniałem wcześniej napisać - strasznie szybko pojawili się w TVN24. Specjalnie czekałem, aż w TVN do końca skończą się (jak to brzmi :D ) "Fakty" i wtedy przełączyłem na TVN24, a Durczok już zapowiadał, co będzie w programie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po Faktach

Post autor: a-j-p »

bo koncowka faktow jest juz pokazywana na tvn24
lukasz33k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 19:07

Post autor: lukasz33k »

Nuda, nuda, nuda ;/

Jeden wielki niewypał. I jedno wielkie oszustwo ;/
Szkoda tylko opini na temat tego programu. Bo obgadają to co sie dzisiaj stalo we wszystkich medialnych serwisach.
Gratuluje panie Kamilku;/
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

Dodam, że dla mnie było za krótko. Spodziewałem się większej ilości tematów. Chociaż z drugiej strony w TVN24 trąbią o tym cały dzień, więc może rzeczywiście bez sensu jest mówienie o tym jeszcze w "Faktach po Faktach".

Ale chyba za kilka dni spokojnie będę mógł włączać Kraśkę bez jakiegoś żalu, że nie obejrzę "Faktów po Faktach".

Zobaczymy jeszcze jak program poprowadzi Styśka.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze: Zobaczymy jeszcze jak program poprowadzi Styśka.
I zobaczymy co przygotował Kraśko po podejrzewam, że on zrobił może nie wiecej, ale pewnie będzie to efektowniejsze od tego co nam dziś zaserwowano...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Marcin »

Nie podobało mi się...

Tak naprawdę co nowego wniosły "Fakty po Faktach"? Bardzo mało, by nie powiedzieć, że nic... Rozmowy o hemofilii i Pruszkowie były średnio ciekawe, tak naprawdę to zostało już powiedziane o 19:00, tylko inaczej...

Miałem wrażenie, że Durczok nie miał pomysłu na dzisiejsze wydanie, a to zapowiada bardzo marną przyszłość, bo skoro pierwsze wydanie wypada nijak, to co z kolejnymi? Pierwsze powinno przyciągać przed telewizor, a nie do pilota.

Miałem nadzieję na więcej materiałów, może jakiś zagraniczny flesh... Nie było... A miało być właśnie więcej informacji (między innymi). W sumie tylko Londyn i Woroch... Przede wszystkim wrócono do tego, co zostało już omówiono bardzo dobrze... Niepotrzebnie.

Poza tym myślałem, że sport i pogoda będą w ramach "Faktów po Faktach". Durczok robi olbrzymi (!) błąd, bo wielu widzów jednak czeka na te 2 serwisy, więc po kilku minutach przełączą na TVN po to, by je obejrzeć... W ten sposób mamy nienaturalną konkurencję pomiędzy sportem i pogodą w TVN a dalszą częścią "Faktów" w TVN24. Sport i pogoda są naturalnym dopełnieniem "Faktów", a teraz Durczok wchodzi im w paradę...

Okazuje się, że zamiast 45-minutowych "Faktów" mamy 26-minutowe "Fakty" i nudną gadaninę "po Faktach".

Nie sądzę, bym w przyszłości szczególnie czekał na "Fakty po Faktach". Może inne będą w wydaniu Pochanke?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

Marcin uwielbiam Twoje komentarze. Zostaniesz chyba... Jackiem Żakowskim. :D :D :D

Świetny był wielki cytat z Durczoka na tvn24.pl:
Durczok: od zawsze chciałem wydłużyć
Fakty.

:D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mackr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 29 mar 2008, 14:43

Re: Fakty po Faktach

Post autor: mackr »

jeżeli chodzi o wrażenia to grafika OKROPNA - o klasę gorsza niż w TVP INFO [w ogóle nie pasuje; wygląda jak zrobioną w 10 minut], dźwięk - bez zmian, loty - bez rewelacji może być, te 3 tematy to jednak za mało - nie zauważyłem tego "nadmiaru bogactwa najsilniejszego zaspołu reporterskiego w Polsce" - to było takie skromne, przez 20% programu widać było widok reżyserki i napis "za chwilę Fakty po Faktach" - czy 5 minut oglądanie reżyserki to nie troszkę za dużo?

Jeżeli mają wsadzać takie brzydkie belki to niech wsadzą takie normalne z TVN24 i wstawią logo "Fakty po Faktach" w rogu (tak samo jak to jest w "Kropce Nad I", lub w magazynie "Polska i Świat")
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Greg Haus »

No to wydłuży, niech sobie Durczok wydłuża co chce ale to musi mieć i treść i formę,- Fakty ją mają - szkoda, że ten program podpina się pod jej marką...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sama Pochanke też niewiele zmieni przy tak nieinteresującym przeciętnych Polaków doborze tematów. Rozmów również nie poprowadzi lepiej od Durczoka, bo - podobnie jak on - ma tendencję do przerywania gościom w połowie zdania.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

kamilo pisze:Sama Pochanke też niewiele zmieni przy tak nieinteresującym przeciętnych Polaków doborze tematów. Rozmów również nie poprowadzi lepiej od Durczoka, bo - podobnie jak on - ma tendencję do przerywania gościom w połowie zdania.
Ale ona nawiązuje kontakt z rozmówcą, widzi rozmówce, słucha - a dziś miałem wreżenie, że Durczok chciał jaknajszybciej odbębnić ten program...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości